PDA

Zobacz pełną wersję : Gumo daj żyć!



Saint
08-08-2007, 01:06
Jakkolwiek tytuł mógłby być dwuznaczny chodzi o gumę z przodu korpusu. Problem z odklejającą sie gumą to osobna sprawa, ale w moim korpusie guma ta tak sie przemieściła, że właściwie blokuje pokrętło zmiany przesłony co jest cholernie wkurzające. Chyba nie obejdzie sie bez wizyty w serwisie, który jednak pobiera parę złotych za gumę przyklejenie / wymianę... i tu nasuwa się pewne pytanie skoro problem z samą odklejającą się gumą dotyczy już wielu użytkowników to czy nie powinno się tego potraktować jako istotną wadę o której nie powiadomiono klienta i dokonywać wymiany / korekty w ramach gwarancji czy też darmowej naprawy pogwarancyjnej. Wychodzi na to że nieodpowiedni materiał użyty w produkcji aparatu po pewnym czasie narażony jest na tak zwane zmęczenie co nie jest uszkodzeniem mechanicznym w myśl tego czego nie obejmuje gwarancja na korpus.

5.10
08-08-2007, 08:05
o ile dobrze pamietam to juz byl taki temat:) i wyszlo ze nikon traktuje to jako swoja tradycje:) ale my i tak mamy dobrze bo w canonie to podobno ta guma jeszcze brudzi:)))))

ja swoja na gwarancji wymienilem i jest lepiej ale znowy sie rusza przy pokretle:( ten czerwony pasek jest tam nie potrzebny bez niego bylo by napewno wszystko o.k.

a co do serwiisu to nie chcieli mi tego uznac do piero jak zagrozilem im sadem to powiedzieli ze mam do kierownika napisac list z prozba i bedzie ona pozytywnie rozpatrzona:))))

a najbarziej wnerwia mnie ze z byle gownem czeka sie ponad miesiac u nich!!!!!!!!!!!!