PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Poranne spotkanie



Grz@choo
07-08-2007, 23:16
Zapraszam do dyskusji


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img265.imageshack.us/img265/8250/dsc5302ra9.jpg)

to
08-08-2007, 00:17
Nie jestem ekspertem i zaraz znajdą się Eksperci i "eksperci" pewnie... No i o ile opinia Ekspertów będzie pożyteczna, o tyle "eksperci" pewnie wymyślą coś na temat braku ostrości, fotografowaniu od strony du#y a nie głowy itp, itd.

A ja powiem tak: PODOBA MI SIĘ BARDZO!!! Takie old-school'owe jest. Podoba mi się nieostrość, ziarno i BW. Z czystej ciekawości chciałbym tylko zobaczyć w kolorze.

Ja jestem na TAK. A jak ktoś myśli inaczej to trudno. Nie wszystko co z Nikona musi być jak brzytwa ;)

jm
08-08-2007, 00:19
d... ze mnie a nie ekspert ale zdjęcie jest bardzo bardzo przednie:) I niech zostanie w cz-b i tak jak jest mało kontrastowo

to
08-08-2007, 00:23
Wiedziałem, że Tobie też się spodoba Karolino :) I wiedziałem, że nie będziesz zainteresowana wersją w kolorze :D Ja tylko z ciekawości chciałem zobaczyć oryginał. I nie powiedziałbym, żeś d...a nie ekspert, bo Twoje opinie sobie cenię :)
Pozdrawiam.

jm
08-08-2007, 00:35
a ja bym chciała wiedzieć - o której sie wstaje, żeby złapać taką mgiełkę...? Mam niedaleko spore stadniny i trochę hodowców ale śpioch jestem...;)

to
08-08-2007, 00:39
a ja bym chciała wiedzieć - o której sie wstaje, żeby złapać taką mgiełkę...?

zdobywasz dobry kalendarz, w nim sprawdzasz o której wstaje słońce, obliczasz ile potrzebujesz czasu żeby tam dotrzeć i wynik gotowy ;)

jm
08-08-2007, 00:40
zdobywasz dobry kalendarz, w nim sprawdzasz o której wstaje słońce, obliczasz ile potrzebujesz czasu żeby tam dotrzeć i wynik gotowy ;)

ale trzeba jeszcze wiedzieć, o której konie wstają;)

to
08-08-2007, 00:44
ale trzeba jeszcze wiedzieć, o której konie wstają;)

łojej :D

konie to chyba ciągle stoją :D Nie kojarzę żebym widział jakiegoś żywego leżącego :-?

jm
08-08-2007, 00:45
łojej :D

konie to chyba ciągle stoją :D Nie kojarzę żebym widział jakiegoś żywego leżącego :-?


ale nie zawsze we mgle i na otwartej przestrzeni....a może?;)

paparazzo
08-08-2007, 14:54
Nie kojarzę żebym widział jakiegoś żywego leżącego :-?

szkoda, ze nie mam skanera pokazalabym ;)

Co do zdjecia mnie tez sie podoba, mglista nieostrosc z ziarenkiem, jednak czy to od d*py strony? :| mnie sie wydaje ze nie, ale ro mzoe ta mgla mnie myli

Grz@choo
09-08-2007, 10:28
Dziekuje za komentarze. Konie spotkane w naturalnym srodowisku godzina tak ok 3:30.

paparazzo masz dobre oko zdjecie od przodu ale mgla daje sporo do myslenia :)

david555
09-08-2007, 10:32
Bardzo było wcześnie i fotograf nie zdążywszy wypić porannej kawy nie widział ostro fotografowanej sceny, co przełożyło się na zaprezentowane zdjęcie.