PDA

Zobacz pełną wersję : Niższa liga...



madmips
01-08-2007, 18:39
Witam,
dawno się nie pojedynkowałem - chętnie podejmę walkę w ciekawym temacie... jest ktoś chętny?

botak
01-08-2007, 20:47
Ja mogę podjąc wyzwanie - zaproponuj temat

dla mnie im "dalej od przrody" tym lepiej
np: architektura, reportaz, sport, portret, reklama

hanibal
01-08-2007, 21:31
ja tez moge sie podjac...
proponuje temat " ludzie, portret "
jako ze ostatnio to robie :)

Niedzwiedz
01-08-2007, 21:40
wezcie mnie :) ja zawsze przegrywam

madmips
01-08-2007, 22:06
żeby było sprawiedliwe polecimy po kolei :) a więc botak

madmips
01-08-2007, 22:15
co do tematu to proponuję: "Zaklęty w kamień", technika raczej dowolna, termin min. 2 tyg.

madmips
01-08-2007, 22:17
Hannibal i Niedźwiedź - jeżeli jesteście w stanie podać temat, podejmę wyzwanie równolegle z obietnicą przyłożenia się z całej siły :) ale termin min. 3 tyg.

botak
01-08-2007, 22:31
i temat i termin jak najbardziej mi pasuja.
czyli warunki uzgodnione?
a moze nie bedziemy sie ograniczac do dwoch pojedynkujacych

po bardzo krotkich przemysleniach, chcialbym zmienic temat na "zaklęty/ta w kamień" ale jak jest z tym problem to moze zostac tak jak bylo wczesniej

madmips
02-08-2007, 08:07
ok, mi to wszystko jedno może być i "Zaklęci w kamień", fotek przecież jeszcze nie mam :)
termin do 17.08.2007 Dobry pomysł. Hanibal i Niedźwiedź jak macie ochotę podczepcie się pod
pojedynek, zobaczymy kto zginie ;)

titit
02-08-2007, 11:00
co do tematu to proponuję: "Zaklęty w kamień", technika raczej dowolna, termin min. 2 tyg.
Mam pytanie czy mozna sie podpiac do tej bitwy? bo chetnie bym sprobowal swoich sil :) wiec ... ??

madmips
02-08-2007, 11:10
jeżeli się nikt nie burzy, to jak najbardziej :) ustalmy, że dzisiaj do 21:00 trzeba potwierdzić udział w pojedynku...

titit
02-08-2007, 11:29
jeżeli się nikt nie burzy, to jak najbardziej :) ustalmy, że dzisiaj do 21:00 trzeba potwierdzić udział w pojedynku...
Mi sie wydaje ze jak wiecej osob bierze udzial to jest ciekawiej :) jest w czym wybierac podczas glosowania :) to ja juz potwierdzam swoj udzial !! to kto jeszcze sie wpisuje ?? ;)

holka
02-08-2007, 11:54
to ja tak organizacyjnie dopisze tu prosbe, bo nie wiem czy czytaliscie w osobnym watku :)

Wprowadzam male ograniczenia dotyczace przesylanych plikow, bardzo prosze aby nie przekraczaly one 300 kb. Ciezsze zdjecia nie beda wystawiane do pojedynkow.
Najlepiej by bylo gdyby nie przekraczaly 250 kb, powiedzmy, ze to bedzie taka wstepna granica, gdyby jednak zdjecie mialo stracic za duzo przy kompresji, dopuszczam dociagniecie do maksymalnie 300 kb.


W tytulach maili zawierajacych zdjecia do pojedynkow, prosze wpisywac nicki pojedynkujacych sie oraz tytul pojedynku.

titit
02-08-2007, 12:22
to ja tak organizacyjnie dopisze tu prosbe, bo nie wiem czy czytaliscie w osobnym watku :)

Wprowadzam male ograniczenia dotyczace przesylanych plikow, bardzo prosze aby nie przekraczaly one 300 kb. Ciezsze zdjecia nie beda wystawiane do pojedynkow.
Najlepiej by bylo gdyby nie przekraczaly 250 kb, powiedzmy, ze to bedzie taka wstepna granica, gdyby jednak zdjecie mialo stracic za duzo przy kompresji, dopuszczam dociagniecie do maksymalnie 300 kb.

W tytulach maili zawierajacych zdjecia do pojedynkow, prosze wpisywac nicki pojedynkujacych sie oraz tytul pojedynku.
Czy istnieje jakis dokladny opis gdzie co i jak jesli chodzi o pojedynki czy poprostu bazujemy teraz na tym co napisalas? bo powiem szczerze ze wolalbym poczytac niz zrobic jakas gafe i dostac walkowera za nie wystawienie zdjec :)

manfred
02-08-2007, 12:25
Jesli można się przyłączyć to amator z południa gotowy stanąć w szranki.

madmips
02-08-2007, 12:36
to regularna bitwa a nie pojedynek ;)

botak
02-08-2007, 12:57
no ja oczywiscie potwierdzam swoj udzial
titit - zobacz wszystko jest tutaj http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=16082,
a swoją drogą jak już jesteś z katowic, to odezwij się na PM (prywatny mail) moze wyskoczymy gdzies razem popstrykac?

sailor
02-08-2007, 16:21
nooo panowie to widze ze madmips tu prawdziwa symultane urzadzil :D:D:D
powodzenia .. fajny temat :D

titit
02-08-2007, 17:10
nooo panowie to widze ze madmips tu prawdziwa symultane urzadzil :D:D:D
powodzenia .. fajny temat :D
zapraszamy do rywalizacji a nie -> powodzenia :)

botak
02-08-2007, 17:31
zapraszamy do rywalizacji a nie -> powodzenia :)

"On" sie z nami amatorami nie bawi! "On" jest z innej piaskownicy! :)

hanibal
02-08-2007, 17:47
"On" sie z nami amatorami nie bawi! "On" jest z innej piaskownicy! :)


HAHAHAHAHAAHAHAHAAHA !!!!

titit
02-08-2007, 17:57
"On" sie z nami amatorami nie bawi! "On" jest z innej piaskownicy! :)
coz to znaczy z innej piaskownicy, co? :) czyzby wstydzil sie robic zdjecia? :-P

Macro
02-08-2007, 18:02
:D
Cóż za wyzwanie!

sailor
02-08-2007, 18:21
panowie qrka wodna .. miejscie litosc .. dopiero obrobilem foty do pojedynku z Albundym ..
jesli ustalicie termin na pazdziernik to z przyjemnoscia podejme wyzwanie ..moze do tego czasu podczas wyjazdu naumiem sie fotografowac kamyczki ;)

co do innej piaskownicy - nie robcie se jaj

botak
02-08-2007, 19:32
sailor nie jest z naszej piaskownicy bo:

1. Wie do czego sluza wszystkie przyciski i pokretla na aparacie (patrz tytuł wątku)
2. Umie wykorzystac wiedze z pkt.1 (patrz tytuł wątku)
3. Jak zaczaruje (a wierze w to, ze i to potrafi) ktorąś ze swoich modelek w kamien,
to my wszyscy bedziemy mogli sie pochowac
4. no i jak ja zaczaruje, to najnormalniej w swiecie bedzie jej szkoda

sailor
02-08-2007, 19:54
sailor nie jest z naszej piaskownicy bo:
1. Wie do czego sluza wszystkie przyciski i pokretla na aparacie (patrz tytuł wątku)


ja wiem tylko ze ten duzy guziczek robi zdjecia pod warunkiem ze tym szklanym sie wyceluje


2. Umie wykorzystac wiedze z pkt.1 (patrz tytuł wątku)

patrz odp pkt. 1


3. Jak zaczaruje (a wierze w to, ze i to potrafi) ktorąś ze swoich modelek w kamien,
to my wszyscy bedziemy mogli sie pochowac

nie rob ze mnie czarownika :D wiem ze indianie wierzyli ze robiac ich portret kradnei sie im dusze ale to chyba nieprawda?



4. no i jak ja zaczaruje, to najnormalniej w swiecie bedzie jej szkoda

kamienna modelka ... hmmm przynajmniej nie bedzie marudzic :D
ale dzieki ci za troske .. przekaze potencjalnym fotografowanym :D

botak
02-08-2007, 23:32
ja wiem tylko ze ten duzy guziczek robi zdjecia pod warunkiem ze tym szklanym sie wyceluje

Widzicie! mowilem ze ma przewage!


nie rob ze mnie czarownika :D wiem ze indianie wierzyli ze robiac ich portret kradnei sie im dusze ale to chyba nieprawda?

i jeszcze chcesz wmowic ludziom, ze Ci na czyjejs duszy zalezy - Albo jestes czarownikiem, albo politykiem


kamienna modelka ... hmmm przynajmniej nie bedzie marudzic :D
ale dzieki ci za troske .. przekaze potencjalnym fotografowanym :D

ta... potem na forum wszyscy Ci napisza: "fajne zdjecia i modelka, ale troche malo w tym zycia" :D

sailor
02-08-2007, 23:36
Rotfl !!!!! :d

Zbigniew
03-08-2007, 00:20
Koledzy - czy już się trzaskacie, czy jest jeszcze miejsce dla jednego amatora ? Co prawda mam fotki z szuflady, ale już kiedyś chciałem je pokazać, bo są z całkiem ciekawego miejsca w naszej przepięknej stolnicy :) Oczywiście zdjęcia są słabe, amatorskie - miejsce jest tylko ładne :)

titit
03-08-2007, 07:58
Koledzy - czy już się trzaskacie, czy jest jeszcze miejsce dla jednego amatora ? Co prawda mam fotki z szuflady, ale już kiedyś chciałem je pokazać, bo są z całkiem ciekawego miejsca w naszej przepięknej stolnicy :) Oczywiście zdjęcia są słabe, amatorskie - miejsce jest tylko ładne :)
Ja tam nie widze problemu ale decyzje podejmuje założyciel wątku :) no to kto bierze udzial w tym pojedynku bo każdy sie pyta a nie ma żadnej listy?

madmips
03-08-2007, 10:39
A więc tak, pojedynek odbędize się następujący (zgodnie z potwierdzeniami):
madmips kontra:
botak
titit
manfred
Zbigniew

termin pozostaje bez zmian, a Sailorowi damy odpocząć, wyzwę go później ;)
A więc do pracy i powodzenia...

botak
03-08-2007, 10:58
no i tematem jest: "zaklęty/ta/te w kamień"
forma: dowolna

titit
03-08-2007, 12:25
A więc tak, pojedynek odbędize się następujący (zgodnie z potwierdzeniami):
madmips kontra:
botak
titit
manfred
Zbigniew
termin pozostaje bez zmian, a Sailorowi damy odpocząć, wyzwę go później ;)
A więc do pracy i powodzenia...
ile zdjec przesylamy do prezentacji? 1, 2, 3, 4 itd?

madmips
03-08-2007, 12:32
1 zdjęcie...

madmips
13-08-2007, 20:58
no Panowie! Jak wam idzie, bo ja właśnie skończyłem swoją pracę :) powodzenia!!! Niech wygra najlepszy (a najlepiej ja;) )

Zbigniew
13-08-2007, 21:00
Eee tam - ja już kilka dni temu wysłałem swoją, choć w tym przypadku powiedzenie, że pierwsi będą ostatnimi może się wyjatkowo dobrze sprawdzić :)

manfred
13-08-2007, 21:07
O rany a ja dopiero wyśle 17 bo jutro w górki na 3 dni śmigam

madmips
13-08-2007, 21:14
mam nadzieję, że pojedynek z czterema na raz nie skończy się jakąś kontuzją dla mnie ;)

botak
14-08-2007, 15:58
eee... y.... a..... :?
nie moge znalezc na jakiego meila mam wyslac zdjecie...
wiem, ze gdzies to widzialem, ale za diabla nie wiem gdzie... :(
moze ktos mi podac to jeszcze raz (nie chce zawracac glowy moderatorce)

Zbigniew
14-08-2007, 17:39
pojedynek[małpa]digital.pl

botak
16-08-2007, 14:04
Wyslalem, niestety w ostatniej chwili musialem zmienic koncepcje i wyszlo jak wyszlo :/
Ale sie nie poddam :)

niech wygra lepszejszy !

madmips
16-08-2007, 14:14
zobaczymy :) to teraz czekamy na resztę i... akcja! ;) w weekend będę na mazurach, ale po niedzieli zerknę na przeciwników :)

titit
17-08-2007, 22:40
witam, no to moje poszlo tez do moderatora :) niech sie dzieje co sie ma dziac :) zycze wszystkim powodzenia w tej wojnie :rolleyes: :-D