PDA

Zobacz pełną wersję : Ewentualna rekalamacja i naprawa



fil_ftp
31-07-2007, 16:40
Witam. Nosze się z zamiarek kupna Nikona. I mam takie pytanie. Czy jeśli mi się popsuje to reklamuję w miejscu gdzie kupiłem czy moge dowolnym autoryzowanym serwisie? Bo chodzi mi o to, że w moim mieście nie ma takiego sprzętu do kupienia, najbliżej pewnie Białystok. I nie wiem, bo zastanaiwam się także nad kupnem przez internet. Tylko czy jeśli mi by się popsuł to musiałbym z nim jechać do miejsca, gdzie znajduje się sklep internetowy?

ekonet
31-07-2007, 16:49
W dowolnym JEDNYM serwisie - w Warszawie.
A droga przez sklep zależy od umowy kupna-sprzedaży; musisz to zbadać przed zakupem, różni sprzedawcy różnie to rozwiązują.
Nastaw się na szczęśliwe użytkowanie, a nie na naprawy i serwisowanie.

fil_ftp
31-07-2007, 17:07
Wierze, że aparat będzie niezawodny. Jednak wole wszystkiego dowiedzieć się przed zakupem, alby potem nie "latać" po Polsce z aparatem.

JK
31-07-2007, 17:08
W dowolnym JEDNYM serwisie - w Warszawie.
A droga przez sklep zależy od umowy kupna-sprzedaży; musisz to zbadać przed zakupem, różni sprzedawcy różnie to rozwiązują. ....

Co ty chłopie wypisujesz? Poczytaj tzw. ustawę konsumencką, albo wyjaśnienia do tej ustawy zamieszczone na stronach Federacji Konsumentów, to może nie będziesz ludzi w błąd wprowadzał.

ekonet
31-07-2007, 17:21
Ok - nie wyraziłem się jasno. Chciałem Koledze w ten sposób wyjaśnić, że serwis Nikona jest tylko jeden. A w żaden sposób nie chciałem zasugerować, że musi w razie czego sam walczyć z serwisem.