PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Futerko Madzi...



stig
27-07-2007, 08:42
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img505.imageshack.us/img505/6569/dsc04492qt7.jpg)






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img505.imageshack.us/img505/1649/dsc04222fn2.jpg)

sailor
27-07-2007, 08:57
odrobinke przeszkadza mi roznica klrow dlon - twarz .. ale poza tym rewelacja..
sliczne kolorki i tony .. prawie jak z canona :D:D:D

robertode
27-07-2007, 09:07
Jak zwykle piękne. pozdr

Lu_natyk
27-07-2007, 09:08
Świetne... nic dodać nic ująć... :)

pozdrawiam
Lu_natyk

Phoenix
27-07-2007, 09:19
to ja tylko abym sie do czegokolwiek mogl przyczepic, to wtrace, ze troszke futeko jakby zbyt przyciezkawe w calej kompozycji wydaje sie, szczegolnie w zestawieniu z tym szczuplultkim nagim brzuszkiem :)...mowie to tylko dlatego, ze poprzednie zdjecia wieksze wrazenie na mnie wywarly :)
co do samych zdjec, oswietlenia, modelki, obrobki..to jak zwykle na najwyzszym poziomie i naprawde stig chcialbym kiedys takie umiec robic :)

pdzran
27-07-2007, 09:51
Ja dodam, ze jak ogladam fotki Stig'a czy kilku innych osob to nigdy nie jestem zawiedziony i chcialbym miec choc kilka takich w swym dorobku.
Jak tylko widze fotki tych osob to od razu wchodze i ogladam.
Oceniac nie oceniam bo kompletny laik jestem :)

to_ti
27-07-2007, 09:54
bardzo ładne, podoba mi sie pierwsza fotka jeśli trzeba wybierać...:)

Gemini
27-07-2007, 10:10
technicznie ... no na upartego ujdzie ;) , a tak serio warto pooglądać , zapamiętać i próbować podobe zrobić... czepiłbym się zestawienia grubego futra z opiętością i subtelnością jeans`ów... jakoś mi to nie pasi... to tak jakby zapodać puchatą parówkę na patyku :)

Gawronnek
27-07-2007, 10:15
jedynka dla mnie rewelacyjna, dałbyś kiedyś jakieś zdjęcie na forum które można by pojechać krytyką ;)

piwkoo
27-07-2007, 10:19
Echh..znowu się zdołowałem... i weź tu coś wrzuć do oceny jak obok takie foty Stiga czy Sailora.
Tak na marginesie, fotki robione 85/1.4 jeśli można wiedzieć?

stig
27-07-2007, 10:23
Tak na marginesie, fotki robione 85/1.4 jeśli można wiedzieć?Pierwsze na pewno, a drugiego nie jestem pewny, bo jakos tak na zmiane robilem te nieco szersze ujecia; czasami 50tka, czasami 30'tka Sigmy.

AMI
27-07-2007, 10:54
Piękne Panie Stig, piękne :) podoba mi się ten odblask parasolki w okularach i kontarst dzinsy-futerko. Kolorki zabójcze, padłem...ech nabrałem ochoty by popracować nad swoimi zdjęciami raz jeszcze ;) :).

Pozdrawiam,
AMI

wlasiukk
27-07-2007, 10:57
Ciekawe ile osób było zawiedzone po obejżeniu - myśląc ze będzie to nieco inne futerko ;)

pdzran
27-07-2007, 11:03
Ciekawe ile osób było zawiedzone po obejżeniu - myśląc ze będzie to nieco inne futerko ;)

Jak mogles tak pomyslec ;)
Zreszta Stig tez dal taki dwuznaczny tytul, mogl daj "Madzia w futerku" , dal "Futerko Madzi" ja jednak nie rozczarowalem sie :)

stig
27-07-2007, 11:05
podoba mi się ten odblask parasolki w okularachuscislajac, to oktagon. :)

stig
27-07-2007, 11:06
Ciekawe ile osób było zawiedzone po obejżeniu - myśląc ze będzie to nieco inne futerko ;)Na pewno ci bardziej dojrzali wiedzieli w jakim dziale sie znajduja. Przypomne, ze to nie jest kategoria "Akt". :)

adasme
27-07-2007, 11:27
Doskonały warsztat.

Jacek_Z
27-07-2007, 13:15
Mam niewdzięczną sytuację. Oglądam zdjęcia Stiga i ich najczęściej nie komentuję - nie piszę jako dwudziesty - podoba mi się. A w 99% mi sie podobają. Może powinienem pisac elaboraty czemu mi się podobają. Ale najczęściej robią to już wcześniej inni.
Tym razem piszę - bo mi się nie podobają - ale mam nadzieję że się nie obrazisz.
zdj 1. gdyby było zrobione na ulicy, ujęcie "reporterskie" OK. Ale tu nie ma takiego klimatu - otoczenia. Opadające włosy, usta jakby chiała coś powiedzieć czy takie trzymanie okularów - mi nie leży. Wyeksponowanie dłoni na pierwszym planie czy zausznik wchodzący tak na twarz - byłoby ok w reporterskim ujęciu,gdyby stała w tłumie innych ludzi. W tak reżyserowanym - tzn studyjnym - nie pasuje.
zdj 2. ciało przesunięte w bok w stosunku do nóg. To przez te futerko - sztywne i nie układające się. Ale efekt jest dziwny. Pokazanie rąk - też jakieś nie tak.
Crazyjack może potwierdzić - najczęsciej nie lubię zdjęć z uniesionymi łokciami w górę i mu je odrzucam. Mało które jest dobre. Tu przez to podniosło się futerko i wyszło dziwnie. Może to moje takie "zboczenie'.

oba zdjęcia - świetne światło i kolor. Choć na 2 chyba na nr 2 było gmerane by tak to osiągnąć. Jeansy wyszły świetnie i ten niuansik - rozpięty guzik - mi się podoba.

AMI
27-07-2007, 13:29
Crazyjack może potwierdzić - najczęsciej nie lubię zdjęć z uniesionymi łokciami w górę i mu je odrzucam. Mało które jest dobre. Tu przez to podniosło się futerko i wyszło dziwnie. Może to moje takie "zboczenie'.


Ja dodam ze tez nie lubie podniesionych rąk do góry, faktycznie musi być to wyjątkowe zdjęcie by pasowało. IMHO Tutaj nieznacznie lewy łokieć do góry mi pasuje, kompozycja po skosie się układa. ;) Oki ale ja już OVER.;)

Pozdrawiam,
AMI

stig
27-07-2007, 13:43
Tym razem piszę - bo mi się nie podobają - ale mam nadzieję że się nie obrazisz.
zdj 1. [...] byłoby ok w reporterskim ujęciu,gdyby stała w tłumie innych ludzi. W tak reżyserowanym - tzn studyjnym - nie pasuje. Hmmm... ze tak powiem, to jest prawie jak reporterskie, ale moze dokladniej. Ta fotka akurat -- nie jest w ogole ustawiana. To nie trenowana poza. To strzal ot tak z rozpedu, po tym jak zakonczylismy pewien uklad, i mielismy sie zabrac za nastepny. To moment, kiedy Magda po prostu zdjela okulary, i otworzyla usta, zeby kolejny raz na nas nawrzeszczec... ;)



oba zdjęcia - świetne światło i kolor. Choć na 2 chyba na nr 2 było gmerane by tak to osiągnąć. Nie... Ze swiatlem na etapie obrobki nic nie bylo gmerane. Zreszta -- obydwa te zdjecia, to chyba najmniej obrabiane przeze mnie foty studyjne.

Dziekuje Ci Jacku za konstruktywna krytyka.
Poprosze czesciej...

hanibal
27-07-2007, 13:55
tym razem pierwszy raz skrytykuje zdjecie Stig'a..
wiem wiem nie powinienem bo ja na jego tle delikatnie mowiac wypadam blado....

ale
wszystko ok tylko nijak nie pasuje mi mocherowy berecik... do dzinsow i futerka...
poprostu uwazam ze powinniscie go sciagnac....

jesli chodzi o reszte to: JA TEZ TAK CHCE>>>>>
Stig co z wrzesniem !!!!

nikoniara
27-07-2007, 14:01
mam nadzieję że futerko sztuczne [ekolog], same zdjęcia nie przykuwają większej uwagi , no chyba ze brzuszek modelki na 2 [bo sama taki bym mieć chciała :P], tło mi się nie podoba . Poeksperymentowałabym z takimi zdjęciami w plenerze .

stig
27-07-2007, 14:13
wszystko ok tylko nijak nie pasuje mi mocherowy berecik... do dzinsow i futerka...
A goly brzuch do futerka Ci pasuje?? :)
Aaaa... Zbytnio zasugerowales sie tytulem mojego poprzedniego watku. To NIE jest moherowy beret. Myslalem, ze to widac wystarczajaco wyraznie... ;)

StruceL
27-07-2007, 20:22
bardzo dobre

hanibal
27-07-2007, 21:46
A goly brzuch do futerka Ci pasuje?? :)
Aaaa... Zbytnio zasugerowales sie tytulem mojego poprzedniego watku. To NIE jest moherowy beret. Myslalem, ze to widac wystarczajaco wyraznie... ;)

widzisz goły brzuch do futerka tez nie pasuje.... ale dzinsy i futerko juz ok ...
a to ze rozpiete a futerko krotkie to taki zamysl autora/autorki
natomiast berecik mocherowy czy nie do futerka... napewno znawcy fashion znalezli by jakis co by pasowal w twojej kompozycji
jednak nadal bede sie upieral :P
ten co jest na zdjeciu nie pasuje mi do reszty
ale nie zmienia to faktu ze zdjecie extra :/

hmm to tak samo jak bys zaprezentowal mezczyzne w garniturze... z wystawiona koszula za spodnie.. co normalnie nie wypada robic.. ( choc ja bardzo czesto tak robie )
i tego samego czlowieka w trampkach... ( chyba nie przesadzilem :P )

ps. czytaj msg potrzebuje pilnej odpowiedzi :P

jarek76
27-07-2007, 22:32
Mnie jak laikowi oba się bardzo podobają:-D

david555
28-07-2007, 22:53
Powiem, że przyciągnął mnie tutaj tytuł tego wątku.:) A co do fotek, to stig jak zawsze dbający o szczegóły i nie ma się do czego przyczepić.

blueblood
28-07-2007, 23:13
Witam
Gratuluje zdjecia z sa naprawde dobre z jednym malym wyjatkiem mianowicie na zdjeciu nr.2 kolor skóry na twarzy jest inny a na brzuchy inny , nie wiem czy modelka tak poczerwieniala na twarzy ze zlosci na Ciebie (pisales wczesniej ze krzyczała na Ciebie ) a moze to Ty cos pogmerales w PSe

stig
29-07-2007, 11:54
na zdjeciu nr.2 kolor skóry na twarzy jest inny a na brzuchy inny , nie wiem czy modelka tak poczerwieniala na twarzy ze zlosci na Ciebie a moze to Ty cos pogmerales w PSeMoze to kwestia
a) odbicia czy innych efektow swietlnych zwiazanych z bliskoscia futra,
b) mniejszej jego ilosci (bo z racji glownego -- gornego oswietlenia -- zdecydowanie wiecej dotarlo na jej gorne czesci (twarz, rece, dekolt)),
c) makijazu i/lub nieco roznej reakcji pewnych partii ciala na opalenizne,
d) wszystkiego tego na raz... ;)
W kazdym badz razie, nie pamietam czy to zauwazylem w trakcie obrobki, a jesli zauwazylem to najwidoczniej mi to nie przeszkadzalo... Next time -- bede pamietal. :)

bagnino
29-07-2007, 12:16
mnie sie podoba, nawet bardzo

Borowa
30-07-2007, 14:17
Przeraza mnieten plastik - nadaje sie do gazet dla odchudzających sie lasek co czytają POPCORN czy inne śmiecio-glamoury
Nie lubie tego i tyle... to moja sprawa.... heheh

Poza tym zdjęcia - super

arachiusz
30-07-2007, 23:06
bardzo mi się podoba nr.1

Vooda
31-07-2007, 09:24
Panie Marcinie, jeśli ma to być krytyka - faktycznie różnica między kolorkiem twarzy, a rąk lekko bije w oczy. Mimo wszystko chcialbym wzorować się na Twoich zdjęciach. Smaku dodaje mi ta ośmiokątna wisienka w okularach na futerkowym Tiramisu.... Brzuszek sprawia, że robi się ciepło - rewelacyjny. Zazdroszę Ci modelki. Chciałbym kiedyś Ją poznać.

Soda69
03-08-2007, 18:28
Na drugim przeszkadza mi cien od futerka ktory sprawia ze modelka ma wyciety kawalek ciala.Zgadzam sie ze berecik srednio pasuje do futerka:smile: Dla mnie jedynka super!