PDA

Zobacz pełną wersję : Nietypowa prośba do fotografów i pasjonatów fotografii



franz55
07-06-2026, 14:41
Tym razem pozwolę sobie zwrócić się do Was nie jako astrofotograf, ale przede wszystkim jako tata.

Moja córka już w najbliższą sobotę, 13 czerwca, będzie miała swój bal ósmoklasisty – wyjątkowy dzień, który zdarza się tylko raz w życiu. Kilka dni temu poprosiła mnie o coś bardzo ważnego: żebym to właśnie ja uwiecznił ten wieczór na zdjęciach.

Nie ukrywam, że było mi bardzo miło usłyszeć taką prośbę. Chciałbym zrobić to najlepiej jak potrafię i stworzyć jej pamiątkę, do której będzie wracała przez wiele lat.

Problem jest jednak jeden – obecnie nie dysponuję aparatem, który pozwoliłby komfortowo fotografować takie wydarzenie, szczególnie w trudniejszych warunkach oświetleniowych sali balowej.

Dlatego postanowiłem zapytać tutaj.

📷 Czy ktoś z Was byłby skłonny pożyczyć aparat fotograficzny na jeden wieczór?

Oczywiście:
✅ mogę podpisać umowę użyczenia,
✅ okazać dokument tożsamości,
✅ wpłacić kaucję, jeśli będzie taka potrzeba,
✅ zadbać o sprzęt jak o własny.

Nie potrzebuję najnowszego czy profesjonalnego zestawu za dziesiątki tysięcy złotych.
Wystarczy aparat, który poradzi sobie z fotografowaniem ludzi w pomieszczeniach i pozwoli zrobić dobre jakościowo zdjęcia.
Może być nawet D700 z 35/1.8 :)


Jeśli ktoś mógłby pomóc lub ma jakiś pomysł, będę ogromnie wdzięczny za wiadomość prywatną.

Z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc i życzliwość. ❤️

Keek
07-06-2026, 20:29
Wypożyczenie z Fotoformy odpada?

sokolnik
07-06-2026, 20:34
Wypożyczenie z Fotoformy odpada?

cyfrowe.pl też wypożycza sprzęt

Prywatnie nikt Ci nie pożyczy sprzętu :)

!AGresT
08-06-2026, 15:53
Prywatnie nikt Ci nie pożyczy sprzętu :)

Czemu?

Ogarnąłeś?
Jakby co, to mam D4+24-70 2.8, ale 14. musiał by wrócić.

franz55
09-06-2026, 16:02
Cześć.
Jeszcze nie.
Napisalem na priv do Ciebie.