PDA

Zobacz pełną wersję : [ Panasonic ] Panasonic Lumix TX3 DC-TX3



MstrG
23-04-2026, 10:50
Niestety model będzie tylko na rynek japoński.

"Kieszonkowy aparat kompaktowy wyposażony w obiektyw LEICA DC z 15-krotnym zoomem optycznym i matrycę typu 1.0.
Rezerwacje rozpoczynają się 27 kwietnia (poniedziałek), a premiera odbędzie się 21 maja (czwartek)."


Matryca: 1-calowa matryca MOS o rozdzielczości 20,1 megapiksela.
Obiektyw: Leica DC Vario-Elmar z 15-krotnym zoomem optycznym (ekwiwalent 24–360 mm dla formatu 35 mm).
Jasność obiektywu: f/3.3 – 6.4.
Wideo: Nagrywanie w jakości 4K (3840 x 2160) przy 30p/24p oraz Full HD przy 60p.
Ekran: Dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cali i wysokiej rozdzielczości (ok. 1,84 mln punktów).
Stabilizacja: 5-osiowy system HYBRID O.I.S.
Łączność: Wi-Fi oraz Bluetooth 4.2.
Wymiary i waga: Bardzo kompaktowy (ok. 111,2 x 66,4 x 45,2 mm), waży około 340 g z baterią i kartą pamięci.



https://www.youtube.com/watch?v=1AgeXxK7yQ4

Ligo
12-05-2026, 21:50
To to samo, co ZS300 w USA i TZ300 w Europie.
Właśnie zacząłem myśleć o takim superzoomie do kieszeni obok telefonu i okazuje się, że to nie takie proste. Chyba jakaś moda się zrobiła i posucha jednocześnie, a ceny zwariowały. Już się nie kupi Lumixa, czy podobnego Canona za $400-500, tylko trzeba wyłożyć $800 w górę.