Zobacz pełną wersję : [ Canon ] Canon RF 16-28mm f/2.8 IS STM
Obiektyw nie ma u nas tematu, a ukazała się fajna recenzja od Frosta:
https://www.youtube.com/watch?v=cAj2uGIhSJg
Poziom dystorsji i winiety sprawił, że uśmiechnąłem się do monitora :D
To wygląda trochę tak, jakby Canon zaadoptował do pełnej klatki obiektyw zaprojektowany pod aps-c
Go Canon! [emoji38]
Ojtam ojtam, może i ma wady, ale przynajmniej dużo kosztuje.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.