PDA

Zobacz pełną wersję : [ Canon ] Canon RF 16-28mm f/2.8 IS STM



MstrG
30-03-2026, 19:33
Obiektyw nie ma u nas tematu, a ukazała się fajna recenzja od Frosta:

https://www.youtube.com/watch?v=cAj2uGIhSJg

BeatX
31-03-2026, 10:21
Poziom dystorsji i winiety sprawił, że uśmiechnąłem się do monitora :D

To wygląda trochę tak, jakby Canon zaadoptował do pełnej klatki obiektyw zaprojektowany pod aps-c

Go Canon! [emoji38]

NimnuL
31-03-2026, 10:30
Ojtam ojtam, może i ma wady, ale przynajmniej dużo kosztuje.