PDA

Zobacz pełną wersję : Ozzy Osbourne RIP



Pawel92
22-07-2025, 21:14
Wielka szkoda
89435

sufenta
22-07-2025, 23:16
Wielki muzyk. Rockstar. Niedościgniony wzór dla bawiących się suwaczkami śpiewaków z półoktawowymi głosikami. The King. The Legend. R.I.P.

krzysztofz24
23-07-2025, 23:31
Był Ikoną...

maniak666
24-07-2025, 04:59
Był Ikoną...

I ciągle nią pozostanie. Fakt że odszedł, niczego nie zmienia w tej kwestii.

burton
24-07-2025, 12:32
Czterokrotnie słuchałem Mistrza na żywo. Wielka strata. Na szczęście tacy jak ON są nieśmiertelni.