Zobacz pełną wersję : Ozzy Osbourne RIP
Wielki muzyk. Rockstar. Niedościgniony wzór dla bawiących się suwaczkami śpiewaków z półoktawowymi głosikami. The King. The Legend. R.I.P.
krzysztofz24
23-07-2025, 23:31
Był Ikoną...
maniak666
24-07-2025, 04:59
Był Ikoną...
I ciągle nią pozostanie. Fakt że odszedł, niczego nie zmienia w tej kwestii.
Czterokrotnie słuchałem Mistrza na żywo. Wielka strata. Na szczęście tacy jak ON są nieśmiertelni.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.