Zobacz pełną wersję : Witajcie, cześć i czołem :)
Witam wszystkich ;)
Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłem ten wątek.. najwyżej niech go moderacja przesunie lub skasuje.
Pomimo iż zarejestrowałem się na tym forum bardzo dawno temu i napisałem wówczas jakieś sporadyczne posty - to nadal uważam, że należy się przywitać po tak długiej przerwie, jako że zamierzam tu trochę popisać - a wyglądam jakbym się odrodził niczym Feniks z popiołów :lol:
Od razu mam pytanie.. czy nie będzie wadzić, że nie jestem i nigdy nie byłem użytkownikiem systemu Nikona?
Jak widać po mojej sygnaturce, obecnie siedzę w 100% w Fuji X, przedtem od lat korzystałem z Canon DSLR
Po prostu nie ma żadnego oficjalnego polskiego forum Fujifilm gdzie mógłbym popisać z innymi użytkownikami tego systemu..
A przynajmniej ja nie znam żadnego takiego forum - może istnieje? Jeżeli tak, to poproszę o namiary ;)
Pozdrawiam,
Maciek
Witam wszystkich ;)
Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłem ten wątek.. najwyżej niech go moderacja przesunie lub skasuje.
Pomimo iż zarejestrowałem się na tym forum bardzo dawno temu i napisałem wówczas jakieś sporadyczne posty - to nadal uważam, że należy się przywitać po tak długiej przerwie, jako że zamierzam tu trochę popisać - a wyglądam jakbym się odrodził niczym Feniks z popiołów :lol:
Od razu mam pytanie.. czy nie będzie wadzić, że nie jestem i nigdy nie byłem użytkownikiem systemu Nikona?
Jak widać po mojej sygnaturce, obecnie siedzę w 100% w Fuji X, przedtem od lat korzystałem z Canon DSLR
Po prostu nie ma żadnego oficjalnego polskiego forum Fujifilm gdzie mógłbym popisać z innymi użytkownikami tego systemu..
A przynajmniej ja nie znam żadnego takiego forum - może istnieje? Jeżeli tak, to poproszę o namiary ;)
Pozdrawiam,
Maciek
Nie będzie wadzić. Mamy sporo wspólnych tematów, gdzie nie ma podziału na markę body. Dodatkowo typowo o Fuji można porozmawiać na podforum Fujifilm (https://forum.nikoniarze.pl/forums/236-Fujifilm).
krzysztofz24
29-03-2025, 02:16
Witam wszystkich ;)
(...)
Od razu mam pytanie.. czy nie będzie wadzić, że nie jestem i nigdy nie byłem użytkownikiem systemu Nikona?
Pozdrawiam,
Maciek
No chyba sobie zarty robisz:mrgreen:?
Welcome;-)
P.S
A co ja mam napisac i gdzie sie podziac, jak uwielbiam Fuji s5pro dozywotnio, a to stary sprzet i jeszcze teraz moda na bezlustra?
Chyba tylko ze to buda D200, to mnie jeszcze nie zbanowali;-)
a tak powazniej, to znajdzie sie tutaj na pewno miejsce na pisanei o fotgorafi, niezlaznei od posiadanego sprzetu.
Tutaj prawie każdy ma 2-3 systemy.
Nie chodzi o sprzęt, ale o zajawkę.
Co ciekawe, jest to jedno z niewielu for, na którym w rekomendacjach sprzętowych można usłyszeć co innego niż "N" i nikt nikogo za to nie dojeżdża...
Co ciekawe, jest to jedno z niewielu for, na którym w rekomendacjach sprzętowych można usłyszeć co innego niż "N" i nikt nikogo za to nie dojeżdża...
Serio? To chyba nie czytałeś wątku z aferką założonego przez tropiciela spisków;)
KadryZpodróży
29-03-2025, 12:20
Cześć i czołem, witamy użytkownika Fuji 8-)
Serio? To chyba nie czytałeś wątku z aferką założonego przez tropiciela spisków;)
Nutka sarkazmu czy tak na serio ktoś kręcił tu wojny systemowe w nowej odsłonie?
Kiepski jestem w szukaniu ale postaram się podlinkować
Wow, ale fajowe powitanie :D
Od razu człowiekowi robi się weselej na duszy :mrgreen:
Dzięki panowie!
Tak tylko nadmienię, że padło na forum Nikona nie przypadkowo, bo już od bardzo dawna drapię się po głowie i nie zastanawiam czy nie przesiąść na system Nikon Z, jako że znajdę w nim dosłownie trzy - jakby projektowane pode mnie obiektywy. Dosłownie ideolo
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.