PDA

Zobacz pełną wersję : numer seryjny D70



Zbinek
10-10-2004, 12:12
Szanowni koledzy, na stronce http://support.nikontech.com/cgi-bin/nikonusa.cfg/php/enduser/cci/download_login.php?faq_id=8282 mozna pobrać oprogramowanie Nicon Capture Trial. Niestety sama rejestracja nie wystarcza, gdyż system wymaga podania nr seryjnego aparatu. Aparat będę miał dopiero w następnym tygodniu, ale program chciałbym zassać już dzisiaj. Jęśli któryś z kolegów podałby mi swój numer byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Jacek
10-10-2004, 13:17
Witaj. Oto mój: 4024956.

Zbinek
10-10-2004, 15:05
Witam, Dziekuję Jacku za szybka odpowiedź, ale niestety nic nie udało mi się zrobić. System nadał wyrzuca bład numeru. Niestety nie znam angielskiego i stąd może moje problemy. Mimo to bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. A może ktoś z kolegów mógłby podać mi adres skąd mogę ściągnąć triala bez takich problemów? Zawsze myślałem ,że trial jest po to żeby program można było legalnie potestować, ale jak widać u Nikona nie koniecznie.

Wojtek J.K.
10-10-2004, 19:14
Powódem niepowodzenia może być "lokalizacja" - spróbuj zmienić pierwszą cyfrę numeru na "3"... i zamelduj, czy się udało :D

Zbinek
10-10-2004, 23:42
Pomogło jak cholera. Już śmigam. Wielki TNX! Domyślałem się, że aparat Jacka może być kupiony nie u nas, ale gdzie i co wobec tego zrobić. Dziękuję wszystkim, również tym z priva. Pozdrówka.