PDA

Zobacz pełną wersję : Co sie dzieje?



buzdygan
24-03-2024, 18:40
Witam wszystkich forumowiczów.

Czy mi się zdaje czy to forum umiera. Pamiętam je z przed kilku lat, jak co dziennie były nowe tematy odpowiedzi pojawiały się po kilku chwilach. Mnóstwo nowych ludzi.
I choć nie jestem najaktywniejszy to lubiłem tu zajrzeć, czasem sprowokować. A teraz i po dwa tygodnie nic się nie zmienia.
Czy wszyscy zajęli się robieniem zdjęć i już tu nie zaglądają poza kilkoma "wiernymi" i moderatorami.

OjTam
24-03-2024, 18:57
To się dzieje.
https://forum.nikoniarze.pl/threads/290107-Problemy-w-dzia%C5%82aniu-serwisu?goto=newpost

I to od dawna, niestety.

buzdygan
28-03-2024, 23:50
Jesteś moderatorem, czy możesz odzyskać moje dawne zdjęcia

cybulski
29-03-2024, 08:12
Czy wszyscy zajęli się robieniem zdjęć i już tu nie zaglądają .....

chyba tak byłoby najlepiej, nieprawdaż ? zająć się fotografowaniem niż rozpisywaniem w nieskończonośc o zmianach body czy szkła :)