PDA

Zobacz pełną wersję : [ Canon ] Funkcja asystenta ostrzenia z adapterem M42 z dandelionem.



jacek dr
31-01-2024, 18:38
Witam, szukam odpowiedzi ,czy funkcja asystenta ostrzenia w Canonie r6 działa z adapterem M42 z dandelionem.
Czy ta funkcja działa z takim adapterem ,czy wykrywa obiektyw jako AF i pokazuje ramkę pomocniczą ,która wskazuje kierunek i zakres regulacji ostrości.