PDA

Zobacz pełną wersję : Photoshop dla biedaka



manfred
17-01-2024, 22:15
A tak na serio już nie zajmuje się komercyjnie fotografią co nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Czy ktoś aię orientuje czy można gdzieś kupić wersję pudełkową CS6? Cena obecnego abonamentu jest troszkę jakby za wysoka. Potrzebuje dosłownie kilka zdjęć obrobić na swojego facebooka.

JK
17-01-2024, 22:21
A dlaczego akurat PS? Dla kilku zdjęć na FB?
Nie masz NX Studio? Darmowy.
A może GIMP? Też darmowy.
Jest jeszcze kilka innych darmowych możliwości dla "biedaka".
Taniej niż za darmo się nie da. :wink:

manfred
17-01-2024, 22:28
Photoshop. Mam kilkanaście akcji które przyspieszają robotę w każdym aspekcie foto. Gimp proszę Cię dla mnie to koszmar a nie program :-)

MstrG
17-01-2024, 22:31
PS nie miał kiedyś triala działającego przez 7 dni? Te kilka zdjęć na FB chyba zdążysz obrobić.

manfred
17-01-2024, 22:32
:-) Chce kupić na stałe nie na 7 dni tylko.
PS Już znalazłem 755 zł mozna kupić wersję box