PDA

Zobacz pełną wersję : Adam Trzcionka ambasadorem Canona



Jacek_Z
22-11-2023, 22:48
Adam Trzcionka - wielu z nas nie trzeba go przedstawiać. Pisał tu przez lata, w czasach gdy miał Nikona. Został ambasadorem Canona https://www.canon.pl/pro/ambassadors/adam-trzcionka/
Gratulacje :)
Szkoda, że ostatnio tu był(eś) w 2021 roku.

Lukasz_85
23-11-2023, 10:00
No jak już jest ambasadorem Canona, ciekawe czy nadal używa do błyskania Nikona D3. Tak czy siak, gratulacje!

Adam Trzcionka
24-11-2023, 00:16
Czołem Jacku! moi ludzie mi nadali, ze tu o mnie piszesz :D Dzięki za gratulacje. Ogromnie dużo zawdzięczam temu miejscu, przeogromnie. Przez pierwsze lata dostałem tu tak dużo wiedzy, wsparcia, kontaktów, że trudno to opisać i podziękować :)
Nie mam już nikonów, nawet staruszków D3, których używałem do niedawna, do błysku, bo jednak takim r3 pracuje się wygodniej, ale sentyment i przyzwyczajenie mnie trzymało przy nich długo :D

Jacek_Z
24-11-2023, 00:36
Jak będziesz tu zaglądał to wybaczymy ci, że robisz zdjęcia Canonami ;)