PDA

Zobacz pełną wersję : Kanion Szaryński



krunz
28-07-2023, 17:30
Z czerwcowego wypadu do Kazachstanu i Kirgistanu. Powoli przekopuje się przez zdjęcia. Na początek Kanion Szaryński z Kazachstanu. Jedyne miejsce gdzie trafiliśmy na piękne światełko zachodu. Ludzi prawie nie ma. Na końcu jest mała oaza gdzie można się wykąpać i odpocząć.

74454

Kojocisko
28-07-2023, 19:08
Piękne miejsce! Napisz przy okazji też coś o logistyce wyjazdu.

sauron10
28-07-2023, 19:35
super miejsce, i fajnie ujęte, jedynie uważam, że lewa część oświetlonego zbocza kanionu (tej bliższej części) jest delikatnie prześwietlona

- - - - kolejny post - - - - - -

ale ogółem, zazdroszczę takich wycieczek, ja nie mam okazji :)

krunz
28-07-2023, 21:01
Piękne miejsce! Napisz przy okazji też coś o logistyce wyjazdu.

Dzięki :) Co do logistyki to samolotem Wawa-Istambuł-Ałmaty. Tam przesiadka w kampera, przejazd do Kirgistanu i powrót Biszkek-Istambuł-Antalaya-Wawa (jeden hop więcej z racji kosztów).
Podróż długa ale myślałem, że będzie gorzej. Całkiem znośnie to wyszło, nawet dla kogoś kto niespecjalnie lubi loty samolotami.


super miejsce, i fajnie ujęte, jedynie uważam, że lewa część oświetlonego zbocza kanionu (tej bliższej części) jest delikatnie prześwietlona

ale ogółem, zazdroszczę takich wycieczek, ja nie mam okazji :)

Dzięki, ten obszar już przyciemniłem ale jeszcze powalczę.

Frodo
29-07-2023, 12:12
Kosmiczne miejsce.
Jak z innej planety...

krunz
04-08-2023, 22:12
Jeszcze jeden z tego miejsca.

Łapiąc ostatnie promyki Słońca :)

74650

krzysztofz24
04-08-2023, 22:26
1 lepsza kadrowo niby za dodatkowy, wprowadzajacy wglab jakby, pierwszy plan.
Ale 2 dzieku temu ludzikowi swiwtnei oddaje skale. I te ostatnie promienei slonca jakos lepiej "rzezbia" gory.

Wiec the winner mz jest 2;-)

krunz
04-08-2023, 22:35
1 lepsza kadrowo niby za dodatkowy, wprowadzajacy wglab jakby, pierwszy plan.
Ale 2 dzieku temu ludzikowi swiwtnei oddaje skale. I te ostatnie promienei slonca jakos lepiej "rzezbia" gory.

Wiec the winner mz jest 2;-)

No zgadzam się w całej rozciągłości. 2-ka też mi osobiście zdecydowanie lepiej podchodzi. Raz, że dużo lepsze światełko miałem dwa, że ludzik jest i trzy, że detal ładniej wyszedł :)