PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Natalia



Madziulek
15-07-2007, 15:39
Zdjęcia z wczoraj .. mam nadzieję że się spodobają


1.
http://img526.imageshack.us/img526/3206/porschehy0.jpg

2.
http://img526.imageshack.us/img526/2505/13es1.jpg

akrzykalski
15-07-2007, 15:56
Wychodzi na to ze komentuje jako pierwszy, wiec tak - obie fotki fajne, ale...
...zdecydowanie bardziej pochodzi mi zdjecie nr 1. Taki ot, fajny, niebanalny, wyjatkowo pasujacy do ubioru modelki i samochodu kadr - bardzo milo sie patrzy :).

Pozdrawiam
AK

DonMaliniacco
15-07-2007, 16:06
A kiedy ja tak bede umial? :) B. ladne!

ozzy
15-07-2007, 17:01
dla mnie 2 genialna:) kadr zamknięty fotelem, LG apaszką, swietna modelka... supe:) jedynka nie jest zła, ale to nie to co 2:)..
BTW czy ja tam widze Porsche? taką starszą 911? bo do syrenki chyba nikt nie zakłada kubełków i dwuczęściowych felg...
a nie myślałaś może żeby 2 zrobić w kolorze? z tego co pamiętam to N. jest blondynką, ładnie by się komponowała z jasną skórką w środku;)

aaa i jeszcze jedno.. skąd się bierze takie samochody??

EDIT: 2 zapisałem sobie na dysku, w kategorii 'wzór do naśladowania':)

Zbigniew
15-07-2007, 17:08
Jedynka hipnotyzuje. Dwójka też niczego sobie. Zdecydowanie do kategorii "wzory" :)

Madziulek
15-07-2007, 17:36
A kiedy ja tak bede umial? :) B. ladne!

na pewno będziesz niedługo :)



BTW czy ja tam widze Porsche? taką starszą 911? bo do syrenki chyba nikt nie zakłada kubełków i dwuczęściowych felg...
a nie myślałaś może żeby 2 zrobić w kolorze? z tego co pamiętam to N. jest blondynką, ładnie by się komponowała z jasną skórką w środku;)

aaa i jeszcze jedno.. skąd się bierze takie samochody??


hehe syrenka...
dobrze widzisz Porsche 911 :)
trzeba poszukać właściciela takiego auta , dobrze zagadać i ładnie się uśmiechnąć ;-)
dodam 2 w kolorku muszę jeszcze nad kolorem troszkę popracować


Dziękuje bardzo za komentarze :)

Sebastiann
15-07-2007, 17:54
Madziulek trzymasz swoj (wysoki) poziom:) pozdrawiam

Czornyj
15-07-2007, 18:07
Ech, takie zdjęcia to woda na młyn mojej obsesyjnej żądzy zakupienia 911-tki :D

ozzy
15-07-2007, 18:24
Ech, takie zdjęcia to woda na młyn mojej obsesyjnej żądzy zakupienia 911-tki :D

ale nie licz na blondyne w gratisie;)

Czornyj
15-07-2007, 18:46
ale nie licz na blondyne w gratisie;)

Jeszcze by tego brakowało - już sama 911-tka byłaby pewnie dla mojej żony wystarczającym powodem do rozwodu...

sailor
15-07-2007, 20:32
dwojka sliczna .. jedynka bardoz dobra .. .. 2ke poprosze w kolorze ;)

Madziulek
15-07-2007, 20:55
To prosze 1 i 2 w kolorku :)

http://img469.imageshack.us/img469/6773/nataliaporschewju7.jpg


http://img115.imageshack.us/img115/1326/132pa0.jpg

Paweł Tometczak
15-07-2007, 20:59
Doskonałe. Śliczne zdjęcia. Śliczna jest Natalia. B&W wolę.

sailor
15-07-2007, 21:11
imho w kolorze znacznie lepsze .. chco tlo w jedynce chcialbym jednolite .. ale to drobiazg ..
dwojka natomiast mjut :)

Marta Baranowska
15-07-2007, 21:16
1. miód malina 2 w kolorze ok

jarek76
15-07-2007, 21:31
Mnie bardziej podoba się B&W
Dwójka jest świetna, a jedynka też niczego sobie

ozzy
15-07-2007, 21:34
1 BW
2. mówiłem że kolor będzie lepszy;)

Gawronnek
15-07-2007, 21:38
wg mnie 2 w kolorze super, ale jak widać to kwestia gustu ;), tak czy siak świetne foty

stig
15-07-2007, 22:02
IMO -- w kolorze znacznie lepiej -- zarowno 1 jak i 2.

david555
15-07-2007, 22:13
Naprawdę to tylko kobiety potrafią fotografować kobiety. My niestety zwykle, albo kobiet nie rozumiemy, albo mamy tylko swoje ich wizje i w dodatku nie zawsze trafne. A tu co fotka, to strzał w dziesiątkę, albo okolice tejże.;)

kaktus
16-07-2007, 00:43
Ja tez jestem w obu za kolorem - przy jedynce wyjatkowo zdecydowanie, przy dwojce moje wieksze pol jest za kolorem. Wszystkie cztery, choc sa 2, fantastyczne.

bukowy dziad
16-07-2007, 03:06
wiesz co Madzia? chyba oddam ten przyszly niedoszly pojedynek walkowerem i na stale przerzuce sie na weselne chaltury:D - jak dla mnie progres, ktory nastepuje z kazda twoja kolejna sesja jest "nieogarnialny". ciekawe jakby wygladal kalendarz porshe, w ktorym Twoje zdiecia przeplataja sie ze zdieciami Brodziaka:) - imho nabralby zupelnie nowego wymiaru.

dla mnie 2 lepsza w bw, i lepsza w ogole - chociaz jedynka ma cos hipnotyzujacego (pewnie oko 911tki;) ). no i ma tez jeden wkurzajacy mnie detal, ale Ci nie powiem jaki, bo wskoczylas na taka polke, ze wytykanie Ci detali bez przyzwolenia zdaje mi sie wysoce niestosowne;)

no gratuluje jeszcze raz!


ps. na pw nie pisalem wczesniej bo na weselna chalture wybiegalem - tam moje miejsce po wszeczasy:/ ;)

k2-kabala
16-07-2007, 17:29
zdecydowanie zdjęcie nr 2. Ciekawy kadr, podoba mi się obróbka, ładne odcienie czerni i bieli. Dobrze przekazane emocje modeli, piękne oczy i subtelnie uchylone usta - wszystko na wysokim poziomie.
Pozdrawiam

Phoenix
16-07-2007, 19:52
pieknie...dwojka zdecydowanie w kolorze..jedynka po lekkich poprawkach tez :)
wielkie brawa...naprawde widac u Ciebie progres :)

Madziulek
16-07-2007, 20:18
wiesz co Madzia? chyba oddam ten przyszly niedoszly pojedynek walkowerem

Nie ma mowy , pojedynkujemy się :)
poziom na pewno będzie wyrównany ! :)



no i ma tez jeden wkurzajacy mnie detal, ale Ci nie powiem jaki, bo wskoczylas na taka polke, ze wytykanie Ci detali bez przyzwolenia zdaje mi sie wysoce niestosowne;)

bo się doigrasz kopniaka .....
pisz co to za detal - obiecuję że się nie obrażę tym razem ! :-)


ps. na pw nie pisalem wczesniej bo na weselna chalture wybiegalem - tam moje miejsce po wszeczasy:/ ;)

doigrałeś się :D


PW wybaczam ..ale czekam cierpliwie na odp .:D

dziękuje wszystkim za komentarze i miłe słowa to jak ogromny kopniak aż chce się wziąsc aparat i wyjść robić kolejne zdjęcia :)


PS.acha ..i mały bonus dla Czornyja - żeby do realizacji marzenia go bardziej zachęcić :D
(fotka nie do oceny ;-) :) )


http://img111.imageshack.us/img111/5653/darek2dt0.jpg





Pozdrawiam

kronos28
16-07-2007, 20:23
noo to może ja tam ten, pójdę się podszkalać dalej

bomba! Ja natomiast optuje za B&W bardziej łechta zmysły i wyobraźnie ;)

Guancho
16-07-2007, 21:21
Pozostaje tylko pytanie dlaczego tak małe...

... zdjęcia oczywiście a to tylko niedosyt ;)

Czornyj
16-07-2007, 22:45
PS.acha ..i mały bonus dla Czornyja - żeby do realizacji marzenia go bardziej zachęcić :D
(fotka nie do oceny ;-) :) )



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img111.imageshack.us/img111/5653/darek2dt0.jpg)





Pozdrawiam

Serdeczne dzięki - ech, jestem zachęcony jak mało kto - obecnie przekonuję żonę, że torby, narty, psy, koty i dziecko można przecież w razie wyjazdów z powodzeniem spakować do bagażnika dachowego, a takie malutkie autko z maleńkim trzy i pół litrowym silniczkiem o sześciu cylinderkach w układzie boxer spala jedynie symboliczne ilości paliwa :lol:

Jak tylko sobie jakimś cudem taką stuttgardzką ślicznotkę zorganizuję, to obiecuje użyczać ją wszystkim naszym uroczym forumowiczkom do takich wspaniałych sesji :mrgreen:

Madziulek
16-07-2007, 23:02
Serdeczne dzięki - ech, jestem zachęcony jak mało kto - obecnie przekonuję żonę, że torby, narty, psy, koty i dziecko można przecież w razie wyjazdów z powodzeniem spakować do bagażnika dachowego, a takie malutkie autko z maleńkim trzy i pół litrowym silniczkiem o sześciu cylinderkach w układzie boxer spala jedynie symboliczne ilości paliwa :lol:

najlepiej żonę przekonać metodą coś za coś :)
żonie kup coś małego ładnego a sobie coś ....wyjątkowego i pięknego :D
ponoć pali 12-13 L ... - jeśli wierzyć ... :)



Jak tylko sobie jakimś cudem taką stuttgardzką ślicznotkę zorganizuję, to obiecuje użyczać ją wszystkim naszym uroczym forumowiczkom do takich wspaniałych sesji :mrgreen:

Trzymamy za słowo :)

bukowy dziad
16-07-2007, 23:47
Nie ma mowy , pojedynkujemy się :)
poziom na pewno będzie wyrównany ! :)

ocho - zweszyla juz latwą zdobycz...wyzwij se jakiegos Andrzeja, albo YOZa jak taka odwazna jestes;p
;)



bo się doigrasz kopniaka .....
pisz co to za detal - obiecuję że się nie obrażę tym razem ! :-)
iii tam naprawde glupotka...
no ale jak juz musze;) zaznaczam, ze to jest *******a i tak indywidualnie odbierana, ze inni moga jej obecnosc uznac wrecz za atut. chodzi mi o widoczny kawalek lydki na jedynce - imho fajniej by bylo, gdyby kadr sie w tym rogu zamykal czarna plamą sukienki. niestety - w juz istniejacym zdieciu trzeba by to sztukowac, bo skadrowanie powyzej odslonietej lydki nie wchodzi w gre - porshaczek jest ciety idealnie. tak wiec skorka nie warta wyprawki, tym bardziej ze z pewnoscia lwia czesc odbiorcow stwierdzi, ze tak jest duzo lepiej. ciekawosc: na ile swiadomie myslalas o tej nodze przy kadrowaniu?*






doigrałeś się :D
wiedzialem;)



ponoć pali 12-13 L ... - jeśli wierzyć ...

tia - za miastem i bez ostrego gazowania;)


*na takie pytania trzeba zawsze odpowiadac "kazdy element zdiecia jest zaplanowany i zamierzony w 100%";)

edit: wiedzialem, ze ten detal to *******a jakich malo i nie powinienem o nim w ogole zaczynac pisac. jak tak znowu patrze na to zdiecie, to sam sie sklaniam ku opinii, ze ta lydka nie tyle nawet jest neutralna, co wrecz jest plusem:D
sprawdze jeszcze jak zareaguje na nia jutro - do 3 setow sztuka.
:)

Bartek Witek
17-07-2007, 00:08
Przyznam szczerze, że już nie mogłem się doczekać rezultatów z tej sesji...
Czytałem Twój wątek na Forum Porsche i z niecierpliwością przeszukiwałem strony... hehe

Odnośnie fotek - Chyba jestem za kolorem. Ciężko mi się wypowiedzieć tak jak Czornyj i pewnie wielu innych mam słabość do Porsche ;)

Powodzenia - oby tak dalej !

ozzy
17-07-2007, 07:01
Serdeczne dzięki - ech, jestem zachęcony jak mało kto - obecnie przekonuję żonę, że torby, narty, psy, koty i dziecko można przecież w razie wyjazdów z powodzeniem spakować do bagażnika dachowego, a takie malutkie autko z maleńkim trzy i pół litrowym silniczkiem o sześciu cylinderkach w układzie boxer spala jedynie symboliczne ilości paliwa :lol:

a nie możesz poprostu powiedzieć że kupujesz dla niej?:) przecież nie będzie w nim siedzieć 24h, więc też sobie pojeździsz;)

Vooda
17-07-2007, 07:34
piekne Madziu.

Jacek_Z
17-07-2007, 19:56
... ciekawe jakby wygladal kalendarz porshe, w ktorym Twoje zdiecia przeplataja sie ze zdieciami Brodziaka:) - imho nabralby zupelnie nowego wymiaru...
kalendarz Brodziaka choc głośny to jednak na mnie nie zrobił specjalnego wrażenia. Naśladownictwo pirellego i jak na polskie warunki duże przedsięwzięcie. Ale zdjęcia - takie sobie.
A dlaczego piszę - bo zdjęcia madziulka sa lepsze - ja bym wolał taki kalendarz i w wersji BW. gratulacje

Czornyj
17-07-2007, 21:46
Zgadzam się z Jackiem_Z - ja też bym wolał. Zdjęcia Brodziaka są niesłychanie pomysłowe, jest to świetna, inteligentna fotografia. Ale wizja kobiecości prezentowana na tych zdjęciach budzi we mnie litość i grozę, a co gorsza gdzieś w tej całej wizji gdzieś gubi się Porsche, staje się jedynie takim sobie rekwizycikiem.

A u Madziulka - Kobieta jest kobieca, a Porsche jest porschowate. Może bez zawiłej intrygi, potwornych ambicji by doszlusować do wszechświatowego poziomu tuz fotograficznych i wielkich pretensji, ale... popatrzyłem sobie na te zdjęcia i natychmiast przypomniałem sobie, jak bardzo pożądam tej pięknej zabawki :lol:

sailor
17-07-2007, 21:50
kalendarz Brodziaka choc głośny to jednak na mnie nie zrobił specjalnego wrażenia. Naśladownictwo pirellego i jak na polskie warunki duże przedsięwzięcie. Ale zdjęcia - takie sobie.
ja tam bardziej widze powtarzanie kadrow z Newtona niz pirelli :)
na wydruku robi lepsiejsze wrazenie - zawsze to b0 napieknym papierze. imho fatalnie sa do niego dobrane modelki ..zdjecia same w sobie nie sa zle. niemniej jednak zgadzam sie ze Madziulek zrobilaby bardziej kobiece :)

bukowy dziad
17-07-2007, 21:52
no i wlasnie to by byl jak na mnie cud miod i orzeszki: dac im obojgu po 6 miesiecy:D:D - takie zderzenie dwoch spojrzen. Madzia: wolalabys letnie, czy zimowe?;)

Madziulek
17-07-2007, 22:41
Ja na wstępnie może zacznę od tego że jestem niezwykle miło zaskoczona i bardzo dziękuję ....
a teraz do tematu bo jest bardzo ciekawy :)


Zgadzam się z Jackiem_Z - ja też bym wolał. Zdjęcia Brodziaka są niesłychanie pomysłowe, jest to świetna, inteligentna fotografia. Ale wizja kobiecości prezentowana na tych zdjęciach budzi we mnie litość i grozę, a co gorsza gdzieś w tej całej wizji gdzieś gubi się Porsche, staje się jedynie takim sobie rekwizycikiem.


Zgadzam się
oglądałam kalendarz kilkanaście razy ale na mnie zrobił ogromne wrażenie ...
...jednak za mało porsche w porsche .. w tym kalendarzu jak dla mnie
Nie mniej na pewno jest wyjątkowy i często wracam do tych zdjęć jak i do całego portfolio Brodziaka ...



A u Madziulka - Kobieta jest kobieca, a Porsche jest porschowate. Może bez zawiłej intrygi, potwornych ambicji by doszlusować do wszechświatowego poziomu tuz fotograficznych i wielkich pretensji, ale... popatrzyłem sobie na te zdjęcia i natychmiast przypomniałem sobie, jak bardzo pożądam tej pięknej zabawki :lol:


..niemniej jednak zgadzam sie ze Madziulek zrobilaby bardziej kobiece :)

Bardzo mi zależało na tej kobiecości chciałam żeby zdjęcia były chociaż troszkę ...zmysłowe :)
miedzy innymi też nie ubierałam Natalii w obcisłe wulgarne ciuszki ...
.. może to mocne słowa ale ile jest zdjęć gdzie oprócz ciała widzimy też ....kobietę ?szczególnie jeśli chodzi o motoryzacyjne kalendarze czy zdjęcia


n Madzia: wolalabys letnie, czy zimowe?;)

Całoroczne !!! :D

dodam jeszcze że to pierwsze uderzenie w tą tematykę i nie było łatwo ale sporo się nauczyłam :)



popatrzyłem sobie na te zdjęcia i natychmiast przypomniałem sobie, jak bardzo pożądam tej pięknej zabawki :lol:

będę Cię zachęcać do kupna następnymi zdjęciami :)

Al Bundy
19-07-2007, 18:19
Trochę spóźnione ale szok spowodowany soczystością tych zdjęć nie pozwolił mi wcześniej przesłać i moich uznania wyrazów. Po takich zdjęciach zastanawiam się po co mi jeszcze aparat...

Niedzwiedz
19-07-2007, 18:42
Madziulek REWELA !!!! skad ty takie pomysly bierzesz :) super imonisz mi Pani Magdo :)

FunBoy
21-07-2007, 22:32
no no no madziulek... zdjecia pierwsza klasa - dla mnie pierwsze miejsce na podium zajmuje wersja b&w, ale ja juz tak mam :-P

padl temat brodziaka - osobiscie bylem zachwycony czescia zdjec z kalendarza... nawet pomimo tego, iz duzo tam bylo newtona... zreszta uwazam, iz jesli sie uczyc to od najlepszych ;)

Zaziel
23-07-2007, 02:41
Jedynka bardzo mi sie podoba choc ciasno w prawej, dwojka nie za kadr, modelka piekna i dobre b&w.

bugdi
24-07-2007, 09:49
2jka serio super 1ka ok tylko chcialbym i ostrą lampę mieć, da sie zrobić wiec prosz enie mowic o GO :)

Madziulek
25-07-2007, 06:37
2jka serio super 1ka ok tylko chcialbym i ostrą lampę mieć, da sie zrobić wiec prosz enie mowic o GO :)

a skad wiesz ze tak powiem ,
to Ty wolalbys z ostra lampa ja moze nie np. :)

piwkoo
25-07-2007, 09:14
Jak pojawi się kalendarz z tymi zdjęciami, to ja poproszę jeden :-)

Elizabeth
25-07-2007, 09:26
Chociaz ostatnio jest wysyp fotek przedstawiajacych modelke i jakas fure, to jednak twoje najbardziej mi odpowiadaja, bardzo dobre polaczenie modelki i samochodu, najbardziej mi sie podabaja w bw.