Zobacz pełną wersję : Moja stronka, uzupełniłem foty i dział jeden
Proszę o wszelkie refleksje
I sugestie
Szczególnie dział blog
http://www.marcin-krynicki.pl/category/blog/
Uwaga nie do końca związana z zawartością - nie masz SSL jak widzę. Warto zainwestować bo koszt niewielki. Teraz w promocjach ~20zł/rok.
Z mojej marnej wiedzy informatycznej wynika, że strony z certyfikatem lepiej wyszukują/promują się przez googlea. No i dla odbiorcy lepiej jak nie widzi komunikatu - strona niezabezpieczona.... nie podawaj niczego bo Ci mogą wykraść :)
Nie ma potrzeby płacić za certyfikat SSL. Prawie każdy rejestrator domen oferuje darmowy certyfikat np. Let's Encrypt, itp.
_______
listkiewicz.eu
Przy tym darmowym chyba są jakieś ograniczenia z tego co kojarzę. Ale wybór każdy ma oczywiście.
W każdym razie ssl raczej warto mieć w obecnych czasach jak działamy w sieci.
Dobrze że w ogóle ktokolwiek coś napisał
ten ssl faktycznie kosztuje 20 zł ale normalnie kosztuje 120
A ten darmowy to jak działa ?
Taki drobny błąd masz:
https://i.imgur.com/09hQHAE.png
Dziękuję.
Ciekawe jakim cudem.
Poprawiłem. Okazało się także że zdjęć nie było
Przy tym darmowym chyba są jakieś ograniczenia z tego co kojarzę. Ale wybór każdy ma oczywiście.
W każdym razie ssl raczej warto mieć w obecnych czasach jak działamy w sieci.Osobiście korzystam z darmowego - Let's Encrypt który odnawia się automatycznie co 90 dni. Nie mam z nim najmniejszych problemów i nie muszę niczego samodzielnie instalować. Hosting - cyber_Folks. Płatne SSL odnawiane są raz w roku, ale 20 PLN to, cena promocyjna dla nowych klientów.
_______
listkiewicz.eu
Osobiście korzystam z darmowego - Let's Encrypt który odnawia się automatycznie co 90 dni.
listkiewicz.eu
A czy możesz wyjaśnić co trzeba zrobić (tak jak dla debila) co trzeba zrobić żeby "to mieć" ?
A czy możesz wyjaśnić co trzeba zrobić (tak jak dla debila) co trzeba zrobić żeby "to mieć" ?W moim przypadku wystarczyło włączyć Let's Encrypt w opcjach hostingu.
Sprawdź u swojego usługodawcy, bo obecnie prawie każda firma hostingowa oferuje taką możliwość.
_______
https://www.listkiewicz.eu
o masz..
na razie zrobiłem to co napisałeś dla strony
https://www.mojesmoje.pl/
Czy to działa ? Bo ja nawet nie wiem jak sprawdzić
( a swoje to będę starał sobie przypomnieć jakie mam hasła itd)
Chyba udało mi sie wszystko zrobić na obydwu stronach.
Nie do końca. Na mojesmoje jest kłódka, a na marcin-krynicki jest kłódka, ale z trójkącikiem z wykrzyknikiem i informacja, że niektóre zdjęcia nie zostały przesłane w sposób bezpieczny (nie wiem co to znaczy).
Co do bloga. Klikam z lewego menu Blog. Pokazują sie zdjęcia, ale nie ma menu bloga. Menu się pojawia po prawej dopiero gdy wybierzemy do oglądania jakieś zdjęcie. Ale gdy wybiorę potem pozycję z tego menu to .. menu znowu mi znika, pojawia sie belka u góry, ale to nie belka z menu. By wejść w inną pozycje bloga to muszę po prostu się cofnąć.
Wg mnie powinieneś coś z tymi menu zrobić. Lewe menu nie znika gdy jesteśmy na blogu. Niech zniknie po kliknięciu na Blog, niech się wtedy lewe menu zniknie, a pojawi się po prawej na stałe menu bloga.
To znaczy, że odnośniki do zdjęć kierują na http, trzeba to poprawić na HTTPS jeśli było wklejane na sztywno.
Ew. łapie Ci jeszcze zdjęcia z cache z komputera, bo u mnie nie ma takiego tematu na operze i edge'u
Chyba udało mi sie wszystko zrobić na obydwu stronach.Teraz jest OK [emoji106]
_______
https://www.listkiewicz.eu
. Klikam z lewego menu Blog. Pokazują sie zdjęcia, ale nie ma menu bloga. .
Co dla ciebie oznacza "nie ma menu bloga" ?
A czy możecie napisać jak dla was wyglądają wpisy o zdjęciach z sekcji blog?
Marcin, opisy w blogu, zwłaszcza te dłuższe wymagają poprawy interpunkcji i redakcji, obecnie czasami należy się domyśleć co autor miał na myśli, a przy tym jest za dużo powtórzeń. Tekst zaczyna brzmieć bełkotliwie. Krótsze opisy są w porządku, poza dramatyczną interpunkcją.
Dobrym egzaminem tekstu jest przeczytanie go na głos, nawet samemu sobie. Wtedy zwykle słychać, jak brzmi rytm tekstu. Jak masz komu je przeczytać lub poprosić kogoś o przeczytanie, jeszcze lepiej.
Nieco za dużo cudzysłowów i nawiasów, a za mało przecinków.
Niektóre opisy masz w obu językach, a niektóre tylko po polsku.
Angielskie opisy pisałeś sam czy to translator? Zalatują niestety translatorem i to takim sprzed kilku lat.
Ja wiem, że zdjęcie powinno samo opowiadać i czasem jest ciężko zwerbalizować uczucia jakie towarzyszyły przy jego tworzeniu, a jeszcze trudniej przelać to na papier, ale serio popracowałbym na tymi opisami. W niektórych przypadkach trochę zbyt łopatologicznie starasz się tłumaczyć co jest na zdjęciu, a w innych zostawiasz jednak miejsce na własną interpretację. Te pierwsze opisy są dobre w podręczniku do nauki, ale to te drugie powinny właśnie towarzyszyć opisom zdjęć świadomego twórcy, jakim niewątpliwie jesteś.
Przy zdjęciach "Rzeźba i bryła" tylko jedno zdjęcie jest nad tekstem, który już od pierwszego wiersza informuje o liczbie mnogiej zdjęć. I tylko zdjęcie nad opisem da się powiększyć. Te pod opisem zostają w wielkości znaczka pocztowego.
Do korekty tekstów polecam https://languagetool.org/pl
Sprawdzone, pomaga.
Marcin, opisy w blogu, zwłaszcza te dłuższe wymagają poprawy interpunkcji i redakcji, obecnie czasami należy się domyśleć co autor miał na myśli, a przy tym jest za dużo powtórzeń. Tekst zaczyna brzmieć bełkotliwie. Krótsze opisy są w porządku, poza dramatyczną interpunkcją.
Dobrym egzaminem tekstu jest przeczytanie go na głos, nawet samemu sobie. Wtedy zwykle słychać, jak brzmi rytm tekstu. Jak masz komu je przeczytać lub poprosić kogoś o przeczytanie, jeszcze lepiej.
Nieco za dużo cudzysłowów i nawiasów, a za mało przecinków.
Niektóre opisy masz w obu językach, a niektóre tylko po polsku.
Angielskie opisy pisałeś sam czy to translator? Zalatują niestety translatorem i to takim sprzed kilku lat.
Ja wiem, że zdjęcie powinno samo opowiadać i czasem jest ciężko zwerbalizować uczucia jakie towarzyszyły przy jego tworzeniu, a jeszcze trudniej przelać to na papier, ale serio popracowałbym na tymi opisami. W niektórych przypadkach trochę zbyt łopatologicznie starasz się tłumaczyć co jest na zdjęciu, a w innych zostawiasz jednak miejsce na własną interpretację. Te pierwsze opisy są dobre w podręczniku do nauki, ale to te drugie powinny właśnie towarzyszyć opisom zdjęć świadomego twórcy, jakim niewątpliwie jesteś.
Przy zdjęciach "Rzeźba i bryła" tylko jedno zdjęcie jest nad tekstem, który już od pierwszego wiersza informuje o liczbie mnogiej zdjęć. I tylko zdjęcie nad opisem da się powiększyć. Te pod opisem zostają w wielkości znaczka pocztowego.
Niestety masz całkowitą rację :(
Co innego rozmawiać i reagować a co innego pisać.
Nie ukrywam ze korzystam z translatora - mój angielski nie pozwala na tak swobodne tłumaczenia.
- - - - kolejny post - - - - - -
Do korekty tekstów polecam https://languagetool.org/pl
Sprawdzone, pomaga.
bardzo dziękuję
Do korekty tekstów polecam https://languagetool.org/pl
Sprawdzone, pomaga.
Cóż za cudowne narzędzie. Dziękuję!
To może tak?
https://www.marcin-krynicki.pl/akt/maski-mask/
https://www.marcin-krynicki.pl/blog/746/
https://www.marcin-krynicki.pl/blog/are-you-sure/
Gdyby ktoś miał namiar na lepszej jakości "tłumacza sieciowego", to chętnie poznam namiar.
To może tak?
Niebieski bardzo skupia uwagę przy przeglądaniu strony. Bardzo odcina się od czerni i bieli, która stanowi główny temat kolorystyczny strony.
Gdyby ktoś miał namiar na lepszej jakości "tłumacza sieciowego", to chętnie poznam namiar.
Spróbuj DeepL (https://www.deepl.com/translator). MZ tłumaczy nieco lepiej niż GT, ale nadal tłumaczenie Twoich tekstów będzie niestety czuć translatorem. Myślę, że problem jest w Twoim stylu pisania. Piszesz bardzo potocznym stylem, to nie wada, ale takie teksty słabo poddają się tłumaczeniom maszynowym. Idiomy często są tłumaczone dosłownie lub w bardzo szkolny sposób.
Musisz mieć ten angielski? Skoro sam przyznajesz, że nie jesteś flułent w lengłydżu to może odpuścić temat lub zlecić tłumaczenie profesjonalistom? Tłumaczenie na angielski nie jest takie drogie. W fabryce współpracuję z biurem tłumaczeń i OIDP przetłumaczenie strony 1800 znaków ze spacjami z polskiego na angielski kosztuje niecałe 40 zeta netto. Myślę, że jak dotrzesz do tłumacza bezpośrednio to będzie nawet taniej.
Bo jaki sens jest posiadanie koślawych tekstów z translatora, jak ktoś będzie chciał poczytać to sobie wrzuci adres strony do GT i będzie miał tłumaczenie na dowolny język jaki GT oferuje.
Pozwól, że wtrącę swoje trzy grosze na temat Twojej strony https://www.marcin-krynicki.pl/. Problemem jest tutaj szablon. Dzisiaj na takich szablonach nie buduje się już stron. To było dobre jakieś 20 lat temu. Strona jest nieintuicyjna, nieresponsywna (na urządzeniach mobilnych to jest męka), niestety nie zachęca do pozostania na dłużej. Krótko o nawigacji: Nie można wyjść z trybu pokazu slajdów. Tylko "wstecz" w wyszukiwarce. Nie ma przycisku zamykania X tak jak w galerii. Nie mogę doszukać się na stronie głównej https://www.marcin-krynicki.pl/ linka do bloga https://www.marcin-krynicki.pl/category/blog/ . W blogu najeżdżając myszą na miniatury, pojawia się tytuł z datą i za dużą ilością tekstu, który nachodzi na miniaturę poniżej. Naprawdę słabo to wygląda. Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy, to skorzystaj z gotowych i co najważniejsze nowoczesnych i prostych szablonów. Bo wszedłeś w ślepą uliczkę. Ze starymi szablonami jest nawet problem z indeksacją w Google. W Google Analytics miałbyś zapewne masę błędów. Na głównej masz zdublowany tekst i piszesz w osobie męskiej i żeńskiej: "...jestem zadowolona, a nawet dumna...", "...Zdjęcia pogrupowałem...". Pozdrawiam
Kojocisko
21-04-2023, 21:48
Do tłumaczenia polecam ChatGPT. To po prostu mechanizm do tworzenia wypowiedzi. GT gra w innej, niższej lidze.
Pozwól, że wtrącę swoje trzy grosze na temat Twojej strony https://www.marcin-krynicki.pl/. Problemem jest tutaj szablon. Dzisiaj na takich szablonach nie buduje się już stron. To było dobre jakieś 20 lat temu. Strona jest nieintuicyjna, nieresponsywna (na urządzeniach mobilnych to jest męka), niestety nie zachęca do pozostania na dłużej. Krótko o nawigacji: Nie można wyjść z trybu pokazu slajdów. Tylko "wstecz" w wyszukiwarce. Nie ma przycisku zamykania X tak jak w galerii. Nie mogę doszukać się na stronie głównej https://www.marcin-krynicki.pl/ linka do bloga https://www.marcin-krynicki.pl/category/blog/ . W blogu najeżdżając myszą na miniatury, pojawia się tytuł z datą i za dużą ilością tekstu, który nachodzi na miniaturę poniżej. Naprawdę słabo to wygląda. Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy, to skorzystaj z gotowych i co najważniejsze nowoczesnych i prostych szablonów. Bo wszedłeś w ślepą uliczkę. Ze starymi szablonami jest nawet problem z indeksacją w Google. W Google Analytics miałbyś zapewne masę błędów. Na głównej masz zdublowany tekst i piszesz w osobie męskiej i żeńskiej: "...jestem zadowolona, a nawet dumna...", "...Zdjęcia pogrupowałem...". Pozdrawiam
Wiem że na mobilnych urządzeniach jest słabo. Ja nie umiem tego poprawić, ale jestem w kropce bo ze stylów, które znalazłem w sieci ŻADEN nie oferował podobnej stylistyki a często to co proponował na urządzeniu mobilnym niewiele różniło się od tego co mam.
Teraz co do pokazu slajdów.
Na telefonie cały czas pokazuje się Menu i przyciski pauzy i przejścia do kolejnego zdjęcia. Więc chyba nie piszesz o telefonie ? Jeżeli piszesz o komputerze, to wystarczy poruszenie myszką aby ukazały się elementy sterujące. Nie wiem w czym jest problem? Może używasz jakiejś specyficznej przeglądarki ?
Piszesz że nie możesz doszukać się linka do bloga na głównej stronie? Sprawdziłem na EDGE, Chrome, Firefox - wszędzie wyświetlają mi się wszystkie opcje.
Kwestii zdublowania tekstu na głównej stronie nie odnotowuję a tym bardziej pisania w osobie żeńskiej ??? Możesz wskazać , zrobić zrzut ekranu ?
- - - - kolejny post - - - - - -
Niebieski bardzo skupia uwagę przy przeglądaniu strony. Bardzo odcina się od czerni i bieli, która stanowi główny temat kolorystyczny strony.
Spróbuj DeepL (https://www.deepl.com/translator). MZ tłumaczy nieco lepiej niż GT, ale nadal tłumaczenie Twoich tekstów będzie niestety czuć translatorem. Myślę, że problem jest w Twoim stylu pisania. Piszesz bardzo potocznym stylem, to nie wada, ale takie teksty słabo poddają się tłumaczeniom maszynowym. Idiomy często są tłumaczone dosłownie lub w bardzo szkolny sposób.
Musisz mieć ten angielski? Skoro sam przyznajesz, że nie jesteś flułent w lengłydżu to może odpuścić temat lub zlecić tłumaczenie profesjonalistom? Tłumaczenie na angielski nie jest takie drogie. W fabryce współpracuję z biurem tłumaczeń i OIDP przetłumaczenie strony 1800 znaków ze spacjami z polskiego na angielski kosztuje niecałe 40 zeta netto. Myślę, że jak dotrzesz do tłumacza bezpośrednio to będzie nawet taniej.
Bo jaki sens jest posiadanie koślawych tekstów z translatora, jak ktoś będzie chciał poczytać to sobie wrzuci adres strony do GT i będzie miał tłumaczenie na dowolny język jaki GT oferuje.
Zmieniłem kolor na taki bliższy kolorystyce strony
Byłoby miło żeby ten angielski był
Dzięki Kojotowi właśnie testuję chatgpt
- - - - kolejny post - - - - - -
Do tłumaczenia polecam ChatGPT. To po prostu mechanizm do tworzenia wypowiedzi. GT gra w innej, niższej lidze.
dzięki - testuję
Kwestii zdublowania tekstu na głównej stronie nie odnotowuję a tym bardziej pisania w osobie żeńskiej ??? Możesz wskazać , zrobić zrzut ekranu ?
Mój błąd ;) Translator przetłumaczył mi z automatu drugi akapit. Stąd wyszły 2 podobne teksty.
Mój błąd ;) Translator przetłumaczył mi z automatu drugi akapit. Stąd wyszły 2 podobne teksty.
A co z resztą problemów?
Znalazłem coś interesującego
https://themeforest.net/item/ilo-photography-wordpress-theme/44526386
Nie mogę jednak za cholerę znaleźć opcji pełnoekranowego pokazu slajdów
A co z resztą problemów?
To też mz jest problem. Dobrze by było, jakbyś zdecydował się na jedną wersję językową. Translator przetłumaczy nawet na chiński, jeśli będzie taka potrzeba.
Ja i zapewne wielu innych widzi to tak:
71426
Co do galerii. Widzę tam jakiś przycisk "+", ale jak najeżdżam na niego myszą, to pojawia się na nim Menu i go zasłania. Chyba, że tak ma być. Ale myślę, że nie o to chodzi. Korzystam z Chrome.
71427
71428
Korzystając ze starego szablonu masz bardzo utrudnione zadanie. Jako administrator/właściciel strony musisz dołożyć wszelkich starań, aby strona widoczna była wszędzie tak samo. Czyli na każdej przeglądarce, każdej rozdzielczości. Nie ułatwiają to stare skrytpy zaimplementowane do takich szablonów, ponieważ w wielu przypadkach nie mają już wsparcia w nowych wersjach przeglądarek. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale tak mniej więcej to wygląda. Moim zdaniem szkoda Twojego czasu i energii na ten szablon i ciągłe korekty. Do końca i tak nie będzie to poprawnie wyglądało na wszystkich urządzeniach.
Jak jest pokaz pełnoekranowy (zdjecia będa większe - jestem w trakcie podmieniania) to "menu" musi najść na zdjęcie. Fizyki sie nie przeskoczy ;) Dlatego też wszelkie "przyciski znikają" (niestety nie na jabłuszkach)
Co do automatycznego tłumacza na stronach -tak to jest problem
Ciekawe skąd bierze ci się w menu "MARCINA KRYNICKIEGO" ?
Ciekawe skąd bierze ci się w menu "MARCINA KRYNICKIEGO" ?
Ponieważ strona traktowana jest przez przeglądarkę jako obcojęzyczna (angielski) i translator z automatu (tak mam ustawione) tłumaczy na j. polski. Stąd takie kwiatki.
Właśnie dostałem wiadomość od autora mojego schematu, ze nie będzie robił nowszych wersji - poszedł zawodowo w inną stronę
Sprawa rozwiązana :(
Zobaczę chyba ten schemat/temat który podlinkowałem
I teraz przypomniałem sobie dlaczego odetchnąłem jak wgrałem ten zły nieresposywny schemat...
Nosz ****... do tych super wypasionych nowoczesnych obsranych tematów trzeba wgrac tysiące pluginów i mieć kur doktorat z obsługi tego gówna
Najlepiej żeby pisać pojedyncze hasełka bo większa część tekstu po prostu nie sprawdza się.
W tej kulturze obsranych emotek i lajków strona z tekstem to jakieś **** przestępstwo
71466
Nawet nie byłem w stanie przebrnąć przez ten etap.
Czy jest jakaś możliwość żeby pracować nad stroną ale jej nie publikować? Preview działa mocno średnio
I
Czy jest jakaś możliwość żeby pracować nad stroną ale jej nie publikować? Preview działa mocno średnio
Tak. Instalacja serwera Apache ze zintegrowaną bazą danych i PHP czyli coś na wzór Xampp.
_______
https://www.listkiewicz.eu
Czy jest jakaś możliwość żeby pracować nad stroną ale jej nie publikować? Preview działa mocno średnio
Postaw stronę pod takim adresem gdzie nikt nie będzie jej szukał. Jakiś alias typu www.robocza.marcin-krynicki.pl
Tak. Instalacja serwera Apache ze zintegrowaną bazą danych i PHP czyli coś na wzór Xampp.
https://www.listkiewicz.eu
:D - równie dobrze mógłbym wymyślić, że skoczę 2m do góry ;)
- - - - kolejny post - - - - - -
Postaw stronę pod takim adresem gdzie nikt nie będzie jej szukał. Jakiś alias typu www.robocza.marcin-krynicki.pl
na razie wstrzymałem ruchy.
Postaw stronę pod takim adresem gdzie nikt nie będzie jej szukał. Jakiś alias typu www.robocza.marcin-krynicki.pl
a po co az tak kombinowac? przeciez wystarczy przelaczyc strone w tryb konserwcji, z zewnatrz nie bedzie widoczna, dla admina bedize dzialac. dla ladnego wygladu mozna jakas wtyczke "under construction" odpalic.
- - - - kolejny post - - - - - -
Nosz ****... do tych super wypasionych nowoczesnych obsranych tematów trzeba wgrac tysiące pluginów i mieć kur doktorat z obsługi tego gówna
Najlepiej żeby pisać pojedyncze hasełka bo większa część tekstu po prostu nie sprawdza się.
W tej kulturze obsranych emotek i lajków strona z tekstem to jakieś **** przestępstwo
wordpress powstal do tresci pisanych i nadal z nimi swietnie dziala zarowno w malych jak i duzych ilosciach. Dobry responsywny temat zalatwia oprawe graficzna. tylko trzeba wybrac taki solidny z pomoca techniczna i chocby nadzieja ze autor przestanie go update'owac za pol roku.
a jesli chodzi o latwosc obslugi to od jakis 3 lat to jest latwiejsze niz ukladanie klockow. chyba nigdy tworzenie stron nie bylo tak banalne. Problemem jest ze trzeba sie do tego zabrac - pisze to z doswiadczenia bo od czasu jak postawilem swoje strony to na sama mysl o zmianie motywu natychmiast wynajduje sobie inna robote :D Jedyna ktora staram sie w miare aktualizowac to www.caribbeanphoto.org ale to akurat koniecznosc :D Swoja droga autor tego tematu ma swietna baze motywow. Nie sa tanie ale warto.
Jesli nie chcesz sie meczyc to znajdz temat ktory ma w sobie plugin wp bakery page builder - to ci mega ulatwi sprawe. Osobiscie nie jestem zwolennikiem Gutenberga i wole klasyczna wersje wordpressa ale to tez jest opcja dla poczatkuajcych zeby poskladac strone jak klocki. Prawda jest taka ze jak juz sie za to wezmiesz i ogarniesz to zrobisz to lepiej niz wiekszosc "fachowcow".
Moje doświadczenia sprowadzają się do dwóch obserwacji.
1- zbyt często motywy porzucane są przez twórców
2- ciężko znaleźć motyw realizujący dokładnie to, co byś chciał
;)
Ja na razie dałem sobie spokój z poszukiwaniem, bo po prostu nie znalazłem motywu, z pełnoekranowym pokazem slajdów, gdzie po chwili nawigacja zanika.
robcio.m
11-06-2023, 09:58
Myśle, że oba punkty z Twoich obserwacji można zaadresować poprzez znalezienie firmy która oferuje wykonanie motywów / templatek do wordpressa. Zwłaszcza, że masz sprecyzowane wymagania.
Moje doświadczenia sprowadzają się do dwóch obserwacji.
1- zbyt często motywy porzucane są przez twórców
2- ciężko znaleźć motyw realizujący dokładnie to, co byś chciał
;)
ad1 - trzeba szukac wsrod sprawdzonych projektantow. mi sie tylko raz zdarzylo (z 10 lat temu) ze autor odnalazl lepsza droge w zyciu i zostawil uzytkownikow
ad2 - jest to faktycznie dosc ciezkie i wymaga poswiecenia duzej ilosci czasu. ale da sie znalezc. obecne motywy maja tyle mozliwosci ze ciezko znalezc cos czego nie da sie zrobic. Poza tym zawsze mozna jakies drobiazgi oskryptowac
Ja na razie dałem sobie spokój z poszukiwaniem, bo po prostu nie znalazłem motywu, z pełnoekranowym pokazem slajdów, gdzie po chwili nawigacja zanika.
uzywam tego co ponizej od wielu lat. od jakis 4 planuje zmienic na cos innego i jakos nie ma nigdy czasu :D Ma jedna wielka wade - jest ogromnym kombajnem z pierdyliardem opcji konfiguracji. pelnoekranowy pokaz slajdow tez ma.
https://themeforest.net/item/nouveau-multipurpose-retina-wordpress-theme/7510444
- - - - kolejny post - - - - - -
Myśle, że oba punkty z Twoich obserwacji można zaadresować poprzez znalezienie firmy która oferuje wykonanie motywów / templatek do wordpressa. Zwłaszcza, że masz sprecyzowane wymagania.
obawiam sie ze jesl mialoby tobyc dobrze zrobione to bedzie sporo kosztowac (biorac pod uwage pozniejsza pomoc techniczna i update'y). a jesli bedzie tanio to nie bedzie dobrze :)
Hm, czyżby AI pisało nam teksty? ;)
Nie, zwykły spam, tylko z prawie ukrytym linkiem. Już mu trzasnę.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.