PDA

Zobacz pełną wersję : LUBLIN - opinia o serwisie foto



fafniak
06-12-2022, 21:10
http://fotoserwis.lublin.pl/

Czy ktoś zna?
Można tam oddać aparat analogowy do naprawy?
Zaufać ?

tandori
07-12-2022, 00:47
http://fotoserwis.lublin.pl/

Czy ktoś zna?
Można tam oddać aparat analogowy do naprawy?
Zaufać ?

To najlepszy serwis w Lublinie. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś robili wszystko od analogu po cyfrę.

I jeszcze jedno, oddajesz aparat do naprawy i robią Ci wycenę, dostaniesz informacje co jest uszkodzone i jakie koszty naprawy. Odbierając sprzęt po naprawie była kiedyś gwarancja, teraz to nie wiem. Serwis godny zaufania.

fafniak
07-12-2022, 05:58
Dziękuję!

Tomekk
07-12-2022, 11:26
Dobry serwis, można oddać.

fafniak
07-12-2022, 12:22
Dzięki !