Zobacz pełną wersję : LUBLIN - opinia o serwisie foto
http://fotoserwis.lublin.pl/
Czy ktoś zna?
Można tam oddać aparat analogowy do naprawy?
Zaufać ?
http://fotoserwis.lublin.pl/
Czy ktoś zna?
Można tam oddać aparat analogowy do naprawy?
Zaufać ?
To najlepszy serwis w Lublinie. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś robili wszystko od analogu po cyfrę.
I jeszcze jedno, oddajesz aparat do naprawy i robią Ci wycenę, dostaniesz informacje co jest uszkodzone i jakie koszty naprawy. Odbierając sprzęt po naprawie była kiedyś gwarancja, teraz to nie wiem. Serwis godny zaufania.
Dobry serwis, można oddać.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.