PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie serwisować manfrotto?



kubekch
13-07-2007, 12:43
Gdzie mogę oddać głowice Manfrotto 486 RC2 do serwisu? najlepiej w okolicach Warszawy?

kubekch
13-07-2007, 12:46
może być autoryzowany serwis dystrybutora albo jakiś inny

Smurf
13-07-2007, 22:20
Po co Ci serwis? Przecież Manfrotto sie nie psuje.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)

Maciekkk
13-07-2007, 22:49
Skontaktuj się z Arturem (jeden z większych sprzedawców Manfrotto w Warszawie) - 0-602-449-789
On Ci wszystko powie.

kubekch
13-07-2007, 23:06
Nie psuje? Hhhmm dziwne bo mnie padła kula w 486 :) ale moze da się to jakos naprawic tzn. wymienic kulę..

kubekch
13-07-2007, 23:07
dzięki skontaktuję się

bukowy dziad
13-07-2007, 23:15
Nie psuje? Hhhmm dziwne bo mnie padła kula w 486 :) ale moze da się to jakos naprawic tzn. wymienic kulę..

hmmm. jak to szlo? zamkneli Polaka w celi bez drzwi i okien. jedyne co mu dali to dwie kule. po jakims czasie zagladaja do niego, a on jedna zgubil a druga zepsul:D:D:D

jak to ci padla kula?:D

kubekch
13-07-2007, 23:22
Najpierw się ciut zapiaszczyła ale z tym sobie poradziłem.. A pare dni pozniej kula pękła na pół.. Może miala jakąś wadę fabryczną... W każdym razie głowica cała cacy tylko kula zepsuta... I stwierdzam ze chyba taniej będzie jak w serwisie nową kulę włożą niż kupować nową głowicę..