PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Morze chmur



krunz
19-11-2022, 20:12
A może Morze chmur

67892

emoka
19-11-2022, 22:24
Co tu się wyprawia :shock: W pierwszym momencie nie mogłem ogarnąć co jest na zdjęciu. Już wiem, niesamowity krajobraz :smile:

Obrazek2000
19-11-2022, 22:33
Piękne zdjęcie.

Wind Mill
19-11-2022, 23:45
Fajnie jest je sobie od dołu przewijać.
Jakaś równina w mroku, jakieś krzaki (drzewa? na Księżycu rosną drzewa?) i nagle BAM!

krunz
20-11-2022, 00:40
Co tu się wyprawia :shock: W pierwszym momencie nie mogłem ogarnąć co jest na zdjęciu. Już wiem, niesamowity krajobraz :smile:

Hehe - dzięki. Takie właśnie zdjęcia najbardziej lubię, że w pierwszej chwili człowiek nie wie co tam właściwie jest :)


Piękne zdjęcie.

Dzięki!


Fajnie jest je sobie od dołu przewijać.
Jakaś równina w mroku, jakieś krzaki (drzewa? na Księżycu rosną drzewa?) i nagle BAM!

W sumie też się zdziwiłem, że tam (Księżyc) drzewa rosną. Myślę sobie wyciągaj aparat póki nie znikną :)
A tan patent z przewijanie od dołu fajowy.

dziadek
20-11-2022, 14:48
Apokaliptyczne, niesamowite, piękne..
Gratuluję.

creep
24-11-2022, 15:44
Ale widok, potęga... Zatrzymuje na dłużej. Nic mądrzejszego nie napiszę :)

lukasz_kk
24-11-2022, 16:14
Ja poproszę o wytłumaczenie bo oglądam tę fotografię od dobrych kilku minut i nadal nie umiem wyjaśnić sobie połączenia dolnego paska - równiny, z pozostałą częścią - górami :)

krunz
24-11-2022, 19:08
Apokaliptyczne, niesamowite, piękne..
Gratuluję.

Dziękuje bardzo.


Ale widok, potęga... Zatrzymuje na dłużej. Nic mądrzejszego nie napiszę :)

Dzięki. To był piękny świt.


Ja poproszę o wytłumaczenie bo oglądam tę fotografię od dobrych kilku minut i nadal nie umiem wyjaśnić sobie połączenia dolnego paska - równiny, z pozostałą częścią - górami :)

Na Islandii nie ma wielkich lasów, to po prostu szpaler odległych niewysokich drzew na płaskowyżu. Za nimi powoli wznoszą się góry a powyżej to już spektakl prawdziwy :)

odzio
28-11-2022, 10:00
dobrze, że ciągną się tu komentarze, to się wraca do zdjęcia, a to sama przyjemność, bo jest po prostu przekozackie!

baku127
28-11-2022, 19:15
O w mordę.... wchodzę na forum po dwóch latach nieobecności i szczęka opadła. Brawo TY.
O aspektach technicznych. formie przekazu. kompozycji , światła , cieni, " za dużo góry , za mało dołu" się nie wypowiem, bo za cieńki jestem.
Przyznam się szczerze . Nie było mnie dwa lata patrzę krunz- wchodzę w ciemno.. opłacało się. Pozdrawiam

krunz
28-11-2022, 21:22
dobrze, że ciągną się tu komentarze, to się wraca do zdjęcia, a to sama przyjemność, bo jest po prostu przekozackie!

Dzięki wielkie :)


O w mordę.... wchodzę na forum po dwóch latach nieobecności i szczęka opadła. Brawo TY.
O aspektach technicznych. formie przekazu. kompozycji , światła , cieni, " za dużo góry , za mało dołu" się nie wypowiem, bo za cieńki jestem.
Przyznam się szczerze . Nie było mnie dwa lata patrzę krunz- wchodzę w ciemno.. opłacało się. Pozdrawiam

O kurcze nie wiedziałem, że jestem jakoś szczególnie na forum rozpoznawalny :) Cieszę się, że zdjęcie się podobało :)

baku127
28-11-2022, 23:23
Dzięki wielkie :)



O kurcze nie wiedziałem, że jestem jakoś szczególnie na forum rozpoznawalny :) Cieszę się, że zdjęcie się podobało :)
A widzisz, życie potrafi zaskakiwać. Mi też jest bardzo miło za odpowiedź.
Życzę wielu kolejnych udanych fotografii,
Pozdrawiam.