PDA

Zobacz pełną wersję : Tytuł AFIAP



harb
06-11-2022, 10:16
Czesc dzisiaj jest moj wielki dzien, własnie otrzymałem swietna wiadomosc Miedzynarodowa Federacja Sztuki Fotografiacznej FIAP z siedziba w Luksmburgu rok powstania 1956, po spełnieniu niezbednych warunkow oraz w uznaniu moich fotograficznych osiagniec przyznała mi tytuł AFIAP _ Artysty Miedzynarodowego

FIAP zrzesza organizacje fotograficzne z ponad 85 krajow członkowskich, w polsce jej przedstawiceielem jest FOTOKLUB RP Stowarzyszenie Tworcow, ktorego mam zaszczyt byc członkiem. Fiap obejmuje swoim patronatem Miedzynarodowe Salony Fotograficzne spełniajace warunki okreslone w zasadach patronatu FIAP. Jest jedyna organizacja fotograficzna uznawana i reprezentowana przez UNESCO

67492

jo44
06-11-2022, 12:01
Świetny prezent na (prawie) urodziny. :) Gratulacje!

crusiek
06-11-2022, 13:34
Gratuluję i kłaniam się nisko [emoji846]

notdot
06-11-2022, 14:11
Gratulacje, brawo

harb
06-11-2022, 14:14
Dziekuje bardzo

- - - - kolejny post - - - - - -

Dziekuje bardzo

grafo
06-11-2022, 16:35
Janku super, gratulacje ;)

harb
06-11-2022, 16:51
Janku super, gratulacje ;)

dziekuje bardzo

Ark
06-11-2022, 21:19
Serdecznie gratuluję [emoji846]

_______
https://listkiewicz.eu

harb
06-11-2022, 22:44
Serdecznie gratuluję [emoji846]

_______
https://listkiewicz.eu


dziekuje bardzo

Rafaello666
08-11-2022, 09:33
Gratulacje. Wielu, wspaniałych kadrów :)

harb
08-11-2022, 12:31
dziekuje bardzo

Tullusion
09-11-2022, 11:46
Serdeczne gratulacje i wyrazy podziwu!

harb
09-11-2022, 12:13
Serdeczne gratulacje i wyrazy podziwu!

bardzo dziekuje