PDA

Zobacz pełną wersję : Co z tą zamrażarką?



foto4deg
18-09-2022, 12:08
Koledzy, może ma ktoś pojęcie, co się stało.
Raz, zamrażarka zaczęła mocno dawać wentylatorem, dwa potworzyły się takie lodowce. Zamrażarka ma 1,5 roku, zastanawiam się,
czy nie uszkodziliśmy jej 10 miesięcy temu przy przeprowadzce, bo po bokach trochę obita.
Jakieś pomysły? Właśnie ją rozmrażam.66379

sneer
18-09-2022, 12:41
Może przewróciłeś ją od pionu, czyli na bok? :lol:

Wind Mill
18-09-2022, 13:26
A komora się nie rozszczelniła od obicia i łapie teraz wilgoć z otoczenia?

foto4deg
18-09-2022, 17:00
A komora się nie rozszczelniła od obicia i łapie teraz wilgoć z otoczenia?

Wiesz co, te obicia nie były takie duże, poza tym zbiera się po drugiej stronie niż obicie.

Dwa zdjęcie u góry, obtarcia i obicie.

Zdjęcia na dole, wybrzuszona ścianka i to, co za nią było.
66384

kolumb
19-09-2022, 16:25
Wygląda na nieszczelność w układzie chłodzenia. Inaczej mówiąc czynnik chłodzący dał nogę.