foto4deg
18-09-2022, 12:08
Koledzy, może ma ktoś pojęcie, co się stało.
Raz, zamrażarka zaczęła mocno dawać wentylatorem, dwa potworzyły się takie lodowce. Zamrażarka ma 1,5 roku, zastanawiam się,
czy nie uszkodziliśmy jej 10 miesięcy temu przy przeprowadzce, bo po bokach trochę obita.
Jakieś pomysły? Właśnie ją rozmrażam.66379
Raz, zamrażarka zaczęła mocno dawać wentylatorem, dwa potworzyły się takie lodowce. Zamrażarka ma 1,5 roku, zastanawiam się,
czy nie uszkodziliśmy jej 10 miesięcy temu przy przeprowadzce, bo po bokach trochę obita.
Jakieś pomysły? Właśnie ją rozmrażam.66379