PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc finasową dla skrzywdzonych zwierzaków



Rafał_Sz
12-06-2022, 18:01
Cześć,

Potrzebne pieniądze. 5, 50, 100, 500 zł. Każda kwota się liczy.

Jest w Jeleniej Górze fundacja ratująca skrzywdzone przez ludzi i los zwierzaki. Głownie pieski, ale i kot się trafi, i królik też. Zwierzęta skatowane, zagłodzone, trzymane w nieludzkich warunkach, używane w nielegalnych walkach. Ludzie zabierają te biedoty podczas interwencji. Leczą je, opiekują się nimi, zapewniają opiekę.

Ludzi z fundacji znam osobiście, sam jak mogę to ich wspieram. Nawet adoptowałem od nich psa który wymagał miesiąca leczenia chirurgicznego (3 operacje, 21 szwów, tony lekarstw). Fundacja mnóstwo pieniędzy potrzebuje na leczenie zwierząt, środki do dezynfekcji kojców, karmę, itp. Oni sami pełnią wolontariat, nie ma tam prezesów i temu podobnych przekrętów - powtórzę, znam temat osobiście i ręczę za tych ludzi.

Założyłem w tym celu specjalną skarbonkę nikoniarzy. Link podaje na dole. Możecie tam również poczytać więcej na temat zbiórki.

link organizacji:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pomagamy-bo-kochamy

W imieniu zwierzaków będę wdzięczny za każdą wpłatę, proszę, pokażmy gest. ;)

skarbonka (niedługo administracja zaakceptuje zbiórkę-skarbonkę i będzie dla Was widoczna).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/nikoniarze-pl




(https://www.ratujemyzwierzaki.pl/nikoniarze-pl)

Rafał_Sz
13-06-2022, 13:55
Skarbonka już działa, zapraszam :)

Rafał_Sz
14-06-2022, 08:34
crusiek -wielkie dzięki! :)
jjj - wielkie dzięki i wielkie wow! :)

Abi, mój piesek zabrany przez grupę interwencyjną fundacji. Gdyby nie została natychmiast zabrana do kliniki weterynaryjnej, kilka godzin później już by nie żyła. Zdjęcia i film z samej interwencji nie nadają się do publikacji (stan zwierzęcia).

podczas pierwszego zabiegu:

63860

po drugim zabiegu:

63861



obecnie: :)

63859

Dex
14-06-2022, 23:15
High paw dla Abi! Nie ma wiele, ale chociaż troszke dla futerkowych Przyjaciół. My futrzaki musimy sie trzymać razem.

spiritus
15-06-2022, 19:01
Jest jakiś termin?

Rafał_Sz
15-06-2022, 21:13
High paw dla Abi! Nie ma wiele, ale chociaż troszke dla futerkowych Przyjaciół. My futrzaki musimy sie trzymać razem.
Dziękuję. Abi ma już najlepiej jak się tylko da ( u mnie ;)). Zbieramy dla tych zwierząt, które mają teraz przerąbane (cisną mi się na usta inne słowa:()

Jest jakiś termin?

Nie ma.

Rafał_Sz
04-07-2022, 09:27
Bardzo dziękuję za dotychczasowe wpłaty i zachęcam innych użytkowników do pomocy.


Panie i Panowie, trzymam rękę na pulsie, u tych ludzi naprawdę nie ma lipy poza środkami finansowymi. Jak żarcie da sie ogarnąć w zaprzyjaźnionych sklepach, tak środki do dezynfekcji kojców czy usługi weterynaryjne pochłaniają majątek.