Zobacz pełną wersję : Gdzie wystawiać zdjęcia po 24.02.2022 ?
Pytanie brzmi może na pierwszy rzut oka głupio ale... Po prostu wykasowałem konto z 35photo - nie bede uczestniczył w ruskim przedsięwzięciu
Gdzie warto "wejść", gdzie akceptują akty, gdzie może jest trochę bardziej kreatywnie niż na plfoto ;)
1x - trochę drogi jeśli chodzi o uczestnictwo
500px - jest dziwny ale moze warto ?
Co jeszcze ?
spiritus
30-05-2022, 09:55
Flickr?
....
https://www.juzaphoto.com
Kurde... wszędzie dominują obrazki plenerowe.
Czyli coś co każdy zna i czuje się w tym bezpiecznie bo zna ;)
Flickr właśnie wprowadził zasadę ze jak chcesz goliznę to musisz mieć wersję PRO konta i trzeba placić - niech się pier....ą
- - - - kolejny post - - - - - -
https://www.juzaphoto.com
przegladam
zonerama.com
Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Artlimited? Chyba bardziej Twoje klimaty tam wrzucają
ja kolega fafniaka rozumiem: z google tez z powodu pana Brina zrezygnowalem i teraz, jak czegos nie wiem to telefonuje...
Artlimited? Chyba bardziej Twoje klimaty tam wrzucają
Fajne dzięki!
zonerama.com
Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Trochę trąci hipokryzją jak by tak zliczyć ile wojen trzeba było wywołać żeby dostać... pokojową nagrodę nobla :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.