PDA

Zobacz pełną wersję : ładowarka w serwisie



fiona
19-10-2005, 09:21
witajcie, jestem posiadaczką nikon d-50, pech chciał że przy zakupie tego samego dnia okazało się że ładowarka nie działa, na moje nieszczeście odesłałm ją do serwisu wiadomo gdzie i wiadomo jak długo to trwa, tam nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, ale już sugerują ,że akcesoria nie podlegają gwarancji, czyli nie ma decyzji kierownika, ale mówią że to nie podlega naprawie, nie dosyć że się nie mogę dodzwonić, teraz tak zadzwoniłam do rzecznika praw konsumenta jest ustawa która mnie chroni przez 6 miesięcy mogę oddać wadliwy towar, zakupiony przeze mnie 3 tygodnie temu w sklepie internetowym agito, ale sklep już umywa ręce zwala na serwis i mówi że on tylko sprzedaje, co mam robić, co możecie poradzić, z aparatu jestem zadowolona, już kupiłam dodatkową ładowarke na allegro i baterie, ale przecież nie mogę tak tego zostawić, czy serwis rzeczywiście może nie naprawiać ładowarki, bo co prawda jest napisane na gwarancji że tego nie obejmuje, czy zrobić tak jak sugeruje rzecznik, a jak sklep oleje to sprawa do sądu, nie wiadomo jak to będzie długo trwało, czytałam już post na temat przebojów z serwisem na ul.postepu to powinna być ulica ZACOFANIA tak apropo, nie dosyć że mam przeboje z baterią i już drugą mam na wymiane, to poprostu ręce mi opadają, najgorsze nie są w tym pieniądze tylko czas jaki tracę i nie moge korzystac z aparatu (nowa Ładowarka z allegro w drodze). Mam nadzieje że w dobrym dziale zamieściłam post, pozdrawiam

Antonina
19-10-2005, 09:59
Witam
No współczuje Ci ładowarka podlega gwarancji na pewno, bo jest dostarczana z aparatem takie tłumaczenie to śmiech, to tak jakby sprzedawca sprzedał laptopa i akumulator czy zasilacz był padnięty a sprzedawca twierdziłby, że akcesoria nie podlegają gwarancji to w każdym sądzie wyśmialiby go. Ja już kilka razy pisałam, aby nie kupować sprzętu z Polską gwarancją Za chwilę będą głosy, że jesteśmy w Uni i Polska gwarancja jest respektowana w całej Uni, ale to tylko teoria, bo w praktyce jesteś inaczej traktowana. Jeśli kupisz w Niemieckim sklepie koszty transportu ponosi serwis,jak masz Polską jesteś traktowana po macoszemu i taka jest prawda.

fiona
19-10-2005, 10:24
ja też tak myslę, ale czym ich tu postraszyć i do kogo się zwrócić w tym serwisie, do zarządu, co mi to da, że się wydrę na nich przez telefon, a mieszkam 250 km od Warszawy, raczej za drogi gips by to zrobić osobiscie, a pokusa jest straszna.

Antonina
19-10-2005, 11:07
To, że na nich nawrzeszczysz nic nie da może poza własnym samopoczuciem oni klientów mają bardzo głęboko wiesz gdzie i dlatego jeszcze raz napisze dla tych, którzy będą czytali to forum przed zakupem i nadal będą chcieli kupić Nikona niech się poważnie zastanowią, bo w razie awarii żadnej pomocy ze strony serwisu Nikona Polska nie otrzymają jedynie tylko przejdą załamanie nerwowe

fiona
19-10-2005, 11:32
właśnie przechodzę, rozmawiałam z nikonem kierownika nie ma będzie za tydzień, sklep na sugestie od rzecznika praw konsumenta twierdzi, że nie prawda, bo miałam czas na oddanie aparatu 10 dni, ale to jest bez przyczyny, a wymiguje sie że jak wadliwy, to już wybrałam serwis, nie jego wina, że nie naprawiają, o ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej nie słyszeli, znają problemy z serwisem nikona, ludzie nie kupujcie nic w tym zasaranym kraju :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

kwasik
19-10-2005, 14:38
"...że nie prawda, bo miałam czas na oddanie aparatu 10 dni, ale to jest bez przyczyny, a wymiguje sie że jak wadliwy, to już wybrałam serwis, nie jego wina, że nie naprawiają, o ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej nie słyszeli, znają problemy z serwisem nikona..."

ano tak to jest. jak ty A to oni B.jeszce sa ci wstanie wcisnac ze twoj nikon to nie nikon.a oni nienikonowych aparatow nie naprawiaja.ii tak wkoło macieju....

Mok
19-10-2005, 15:01
tak czytam to co napisalas i mysle ze zachowanie firmy NP jest skandaliczne. jak to ladowarka nie podlega gwarancji? Wszystko podlega. Nawet uszkodzona plyta CD z Nikon View podlega. Musi podlegac. Uwazam ze w takim przypadku uzytkownicy forum powini masowo pisac emaile do nikon polska z protestem.

Fiona informuj na forum o swoich negocjacjach z NP.

Mok

fiona
19-10-2005, 17:04
nie ma sprawy, na razie mam czekać na kierownika (ma być za tydzień), za to odezw jest ze sklepu, oni również zaskoczeni zachowaniem serwisu, mam ich gnębić ,wołać uzasadnienie na piśmie, czemu nie chcą wymienić, jak zostanie zwrócona to mam przesłać do sklepu, ale co dalej się nie dowiedziałam, :evil: :evil: :evil:

gALL
19-10-2005, 18:51
Kierownik naobiecuje Ci gruszek na wierzbie i oleje sprawe. Znam to z autopsji, do dzis czekam na OBIECANA naprawe (od listopada 2004), a infolinia umywa rece i twierdzi, ze sie czepiam i zmyslam.

fiona
20-10-2005, 13:05
wyobrażcie sobie że dziś dhl dostałam moją ładowarke, bez żadnego pisma ze strony serwisu, wczoraj nie mogli znależć a dziś się znalazła, jeszcze się \tam do nich nie dodzwoniłam, to są żarty, mam też inny aparat pentagram i serwis mają na najwyższym pozimie, a nikon a ni be ani ce, jak nastepuje zwrot bez żadnego dokumentu, jak im udowodnic że był w serwisie, pozbyli się kłopotu, tylko list przewozowy, skarga do dyrektora naczelnego coś da jak tylk na poczte, ręce opadają, ludzie pomożcie piszcie na info@nikon .pl, bo tak nie może być
:twisted: :twisted: :twisted:

gALL
20-10-2005, 14:07
Serwis Nikon Polska to ... banda ludzi, ktorym klient najwyrazniej zawadza i przeszkadza w blogim testowaniu nowych zabawek. Klitent tylko dzowni i zawraca dupe ... mam nadzieje, ze ktos z serwisu to czyta i ruszy suedzenie aby zalatwic moja naprawe do konca, na szkle do dzis mam naklejke z nr zlecenia.

Lacze sie z Toba zalu i rozpaczy.

fiona
20-10-2005, 17:30
wyobrażcie sobie że podłaczyłam tą ładowarke, którą mi przysłali działa, ale do końca nie wiem czy to ładowarke wymienili czy baterie ,bo na baterii tylko była naklejka, mimo wszystko i tak nic z tego nie rozumiem, najpierw informuje się mnie że nie podlega to naprawie, a następnego dnia zwrot i wszystko działa, mam nadzieje że założenie tego posta pomogło, serwis nikona stanie się bardziej kompetentny i przestanie wprowadzać ludzi w błąd, oby jak najmniej kontaktów z nimi, bardzo dziękuje za wsparcie z WASZEJ strony :?: :?: