misie0077
21-04-2022, 12:38
Hej wszystkim
Nie wiem czy to dobry dział ale chyba z tym związane.
Jak lepiej exportowac Rawy do JPG do publikacji w Facebooku ? z LR czy lepiej z PS. Zauważyłem że niektórzy mają maja bardzo dobra rozdzielczość przy przybliżeniu zdjęcia. A moje jakby FB starasznie kompresował i wychodza jak z telefonu
Nie wiem czy to dobry dział ale chyba z tym związane.
Jak lepiej exportowac Rawy do JPG do publikacji w Facebooku ? z LR czy lepiej z PS. Zauważyłem że niektórzy mają maja bardzo dobra rozdzielczość przy przybliżeniu zdjęcia. A moje jakby FB starasznie kompresował i wychodza jak z telefonu