PDA

Zobacz pełną wersję : Kto z forum siedzi w voigtlanderach



fafniak
17-04-2022, 21:57
Z mocowaniem lajki

Muszę podpytać o parę spraw

Cosnek
07-05-2022, 23:56
Miałem okazję poużywac voigta 40mm, bodajże f1.4.
O firmie wiem że:

- produkuje je Cossina
- występują tylko manuale
- te z mocowaniem laiki, łatwo zaadaptować na inny system przez przejściówkę
- mają dobre powłoki
- dają + 10 do lansu

Pzdr