Zobacz pełną wersję : Kto z forum siedzi w voigtlanderach
Z mocowaniem lajki
Muszę podpytać o parę spraw
Miałem okazję poużywac voigta 40mm, bodajże f1.4.
O firmie wiem że:
- produkuje je Cossina
- występują tylko manuale
- te z mocowaniem laiki, łatwo zaadaptować na inny system przez przejściówkę
- mają dobre powłoki
- dają + 10 do lansu
Pzdr
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.