PDA

Zobacz pełną wersję : Na szczęście to nie Nikona tam znaleźli :-)



eMGie
11-04-2022, 11:28
https://fotoblogia.pl/17824,ukraincy-przejeli-drona-orlan-1-w-srodku-kryje-sie-wielki-fotograficzne-zaskoczenie

crusiek
11-04-2022, 18:23
Cóż, Canon xD

bogdi64
11-04-2022, 18:41
nikony były w fotoradarach :)

eMGie
11-04-2022, 18:53
Faktycznie, pamiętam. :-) Swoją drogą, to trochę rzeźba, spodziewałbym się czegoś bardziej dedykowanego w sprzęcie wojskowym. Ale to Rosja w sumie.

crusiek
11-04-2022, 18:56
Taaa, tak samo jak ten piękny nowy czolg "armata" , który tylko się pokazał na placu czerwony w 2015 roku i tyle go widzieli xD To w sumie akurat dobrze [emoji846]

eMGie
11-04-2022, 19:07
Cała kasa przepadła w skorumpowanej biurokracji, to musieli coś wystrugać z tego co mieli pod ręką:-)

poste
19-08-2022, 22:51
https://twitter.com/UAWeapons/status/1560673609550417921/photo/4

Wind Mill
19-08-2022, 23:03
Nikony to w fotoradarach byli. ;)