Zobacz pełną wersję : Na szczęście to nie Nikona tam znaleźli :-)
https://fotoblogia.pl/17824,ukraincy-przejeli-drona-orlan-1-w-srodku-kryje-sie-wielki-fotograficzne-zaskoczenie
nikony były w fotoradarach :)
Faktycznie, pamiętam. :-) Swoją drogą, to trochę rzeźba, spodziewałbym się czegoś bardziej dedykowanego w sprzęcie wojskowym. Ale to Rosja w sumie.
Taaa, tak samo jak ten piękny nowy czolg "armata" , który tylko się pokazał na placu czerwony w 2015 roku i tyle go widzieli xD To w sumie akurat dobrze [emoji846]
Cała kasa przepadła w skorumpowanej biurokracji, to musieli coś wystrugać z tego co mieli pod ręką:-)
https://twitter.com/UAWeapons/status/1560673609550417921/photo/4
Wind Mill
19-08-2022, 23:03
Nikony to w fotoradarach byli. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.