PDA

Zobacz pełną wersję : Znalezione w necie. Zdjęcia z wojny w Ukrainie. Uwaga niektóre są drastyczne!



bogdi64
06-03-2022, 15:01
https://photos.google.com/share/AF1QipMMh5HAx38U3GtsQTnP1AAl6LWe-XTxhVJApSro1opHQjag-Rt1Ebvr-D3_TSTEqA?fbclid=IwAR2hbE58P2OS7OEw-74qPPr9fZXb2LS1G4w9bf7bEey2Em7HC5E91TLQm8c&key=Si1HbnpfRGx1T20zbXd3RWlkUEZlTlJEU29DT0xn

stock
06-03-2022, 15:04
w ramach uzupełnienia to zdjęcia z obecnej wojny. Na niektórych ciała - gdyby wrażliwcy mieli zamiar klikać.

spiritus
07-03-2022, 19:58
https://photos.google.com/share/AF1QipMMh5HAx38U3GtsQTnP1AAl6LWe-XTxhVJApSro1opHQjag-Rt1Ebvr-D3_TSTEqA?fbclid=IwAR2hbE58P2OS7OEw-74qPPr9fZXb2LS1G4w9bf7bEey2Em7HC5E91TLQm8c&key=Si1HbnpfRGx1T20zbXd3RWlkUEZlTlJEU29DT0xn

Jak masz więcej takich to poproszę.

Zdjęcia wojenne to coś co lubię chyba najbardziej oglądać od dawien dawna

ostatni_wolny_login
07-03-2022, 20:34
spiritus no to tu się odnajdziesz: https://t.me/SztabInformacyjny
jeśli bardziej cenisz zesztywniałe ciała we wszystkich konfigracjach i stopniach rozczłonkowania, to jest też na Telegramie kanał na którym rosyjscy mogą szukać poległych żołnierzy - oczywiście gore nie jest tematem przewodnim kanału ale i takie kwiatki tam się trafiają. Jakby co to priv.

bogdi64
07-03-2022, 21:10
Jak masz więcej takich to poproszę.

Zdjęcia wojenne to coś co lubię chyba najbardziej oglądać od dawien dawna

to jest od jednego reportera, będzie aktualizował

spiritus
07-03-2022, 22:22
spiritus no to tu się odnajdziesz: https://t.me/SztabInformacyjny
jeśli bardziej cenisz zesztywniałe ciała we wszystkich konfigracjach i stopniach rozczłonkowania, to jest też na Telegramie kanał na którym rosyjscy mogą szukać poległych żołnierzy - oczywiście gore nie jest tematem przewodnim kanału ale i takie kwiatki tam się trafiają. Jakby co to priv.

Tzn chyba się źle zrozumieliśmy. Nie chodzi mi o typowe gore gdzie jak to opisałeś są "ciała we wszystkich konfiguracjach i stopniach rozczłonkowania", które generalnie mnie nie obrzydza. Tylko takie typowo reporterskie zdjęcia. Pokazanie co tam się dzieje i wprowadzenie w to trochę artyzmu, dobrego kadrowania itp itd.
Coś jak bractwo bang bang (nomen omen mój ulubiony film).

Jacek_Z
07-03-2022, 22:44
Zmieniłem tytuł. Trzeb określić co zobaczymy wchodząc w link.
Mam nadzieję, że wątek nie stanie się polityczny (bo to by oznaczało jego zamkniecie).

robin102
07-03-2022, 23:34
ależ drastyczne, ale kawał dobrej reporterskiej roboty

jurkarol
08-03-2022, 10:21
Patologie lubicie?

Rafał_Sz
08-03-2022, 11:33
Patologie lubicie?


Twój brak zrozumienia tematu przekonał mnie do zamknięcia wątku.

OjTam
02-04-2022, 15:28
https://photos.google.com/share/AF1QipMMh5HAx38U3GtsQTnP1AAl6LWe-XTxhVJApSro1opHQjag-Rt1Ebvr-D3_TSTEqA?fbclid=IwAR2hbE58P2OS7OEw-74qPPr9fZXb2LS1G4w9bf7bEey2Em7HC5E91TLQm8c&key=Si1HbnpfRGx1T20zbXd3RWlkUEZlTlJEU29DT0xn


to jest od jednego reportera, będzie aktualizował

Autor tych zdjęć, Max Levin został znaleziony martwy wczoraj, we wsi Huta-Meżyhirska (https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-04-02/wojna-w-ukrainie-nie-zyje-dziennikarz-maksym-lewin-sa-wstepne-ustalenia-prokuratury/) w obwodzie kijowskim.

Chwilowo otwieram, jakby ktoś coś chciał napisać, ale grzecznie proszę.

bogdi64
02-04-2022, 15:38
zawód podwyższonego ryzyka, zwłaszcza teraz, gdzie oznaczenie press jest traktowane co raz częściej jako persona non grata, a w obecnym konflikcie jako tarcza :(

robin102
05-04-2022, 12:22
18 dziennikarzy i reporterów zginęło już według oficjalnych danych. W sumie z naszego środowiska można by rzec to ludzie :(