Zobacz pełną wersję : Znalezione w necie. Zdjęcia z wojny w Ukrainie. Uwaga niektóre są drastyczne!
https://photos.google.com/share/AF1QipMMh5HAx38U3GtsQTnP1AAl6LWe-XTxhVJApSro1opHQjag-Rt1Ebvr-D3_TSTEqA?fbclid=IwAR2hbE58P2OS7OEw-74qPPr9fZXb2LS1G4w9bf7bEey2Em7HC5E91TLQm8c&key=Si1HbnpfRGx1T20zbXd3RWlkUEZlTlJEU29DT0xn
w ramach uzupełnienia to zdjęcia z obecnej wojny. Na niektórych ciała - gdyby wrażliwcy mieli zamiar klikać.
spiritus
07-03-2022, 19:58
https://photos.google.com/share/AF1QipMMh5HAx38U3GtsQTnP1AAl6LWe-XTxhVJApSro1opHQjag-Rt1Ebvr-D3_TSTEqA?fbclid=IwAR2hbE58P2OS7OEw-74qPPr9fZXb2LS1G4w9bf7bEey2Em7HC5E91TLQm8c&key=Si1HbnpfRGx1T20zbXd3RWlkUEZlTlJEU29DT0xn
Jak masz więcej takich to poproszę.
Zdjęcia wojenne to coś co lubię chyba najbardziej oglądać od dawien dawna
ostatni_wolny_login
07-03-2022, 20:34
spiritus no to tu się odnajdziesz: https://t.me/SztabInformacyjny
jeśli bardziej cenisz zesztywniałe ciała we wszystkich konfigracjach i stopniach rozczłonkowania, to jest też na Telegramie kanał na którym rosyjscy mogą szukać poległych żołnierzy - oczywiście gore nie jest tematem przewodnim kanału ale i takie kwiatki tam się trafiają. Jakby co to priv.
Jak masz więcej takich to poproszę.
Zdjęcia wojenne to coś co lubię chyba najbardziej oglądać od dawien dawna
to jest od jednego reportera, będzie aktualizował
spiritus
07-03-2022, 22:22
spiritus no to tu się odnajdziesz: https://t.me/SztabInformacyjny
jeśli bardziej cenisz zesztywniałe ciała we wszystkich konfigracjach i stopniach rozczłonkowania, to jest też na Telegramie kanał na którym rosyjscy mogą szukać poległych żołnierzy - oczywiście gore nie jest tematem przewodnim kanału ale i takie kwiatki tam się trafiają. Jakby co to priv.
Tzn chyba się źle zrozumieliśmy. Nie chodzi mi o typowe gore gdzie jak to opisałeś są "ciała we wszystkich konfiguracjach i stopniach rozczłonkowania", które generalnie mnie nie obrzydza. Tylko takie typowo reporterskie zdjęcia. Pokazanie co tam się dzieje i wprowadzenie w to trochę artyzmu, dobrego kadrowania itp itd.
Coś jak bractwo bang bang (nomen omen mój ulubiony film).
Zmieniłem tytuł. Trzeb określić co zobaczymy wchodząc w link.
Mam nadzieję, że wątek nie stanie się polityczny (bo to by oznaczało jego zamkniecie).
robin102
07-03-2022, 23:34
ależ drastyczne, ale kawał dobrej reporterskiej roboty
jurkarol
08-03-2022, 10:21
Patologie lubicie?
Rafał_Sz
08-03-2022, 11:33
Patologie lubicie?
Twój brak zrozumienia tematu przekonał mnie do zamknięcia wątku.
https://photos.google.com/share/AF1QipMMh5HAx38U3GtsQTnP1AAl6LWe-XTxhVJApSro1opHQjag-Rt1Ebvr-D3_TSTEqA?fbclid=IwAR2hbE58P2OS7OEw-74qPPr9fZXb2LS1G4w9bf7bEey2Em7HC5E91TLQm8c&key=Si1HbnpfRGx1T20zbXd3RWlkUEZlTlJEU29DT0xn
to jest od jednego reportera, będzie aktualizował
Autor tych zdjęć, Max Levin został znaleziony martwy wczoraj, we wsi Huta-Meżyhirska (https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-04-02/wojna-w-ukrainie-nie-zyje-dziennikarz-maksym-lewin-sa-wstepne-ustalenia-prokuratury/) w obwodzie kijowskim.
Chwilowo otwieram, jakby ktoś coś chciał napisać, ale grzecznie proszę.
zawód podwyższonego ryzyka, zwłaszcza teraz, gdzie oznaczenie press jest traktowane co raz częściej jako persona non grata, a w obecnym konflikcie jako tarcza :(
robin102
05-04-2022, 12:22
18 dziennikarzy i reporterów zginęło już według oficjalnych danych. W sumie z naszego środowiska można by rzec to ludzie :(
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.