PDA

Zobacz pełną wersję : Mała prośba - OPSEC i wojsko.



spiritus
26-02-2022, 12:48
Wiem, że fajnie się na fb pochwalić kolumną hummerów, czołgów i innych fajnych rzeczy ale proszę Was nie róbcie tego (jeżeli ktoś tak robi i nie myśli).
To samo się tyczy w normalnych czasach również i kontroli policyjnych. Po co oznaczać patrol, który sprawdza trzeźwość, czy też robi obławę na odpowiedni samochód? Wiele razy się spotkałem na fb z tekstami "stoją za orlenem i sprawdzają trzeźwość"... po co?


60641

Temat zamykam aby nie tworzyć polityki

OjTam
14-02-2024, 16:15
Ze względu na zaczynające się właśnie ćwiczenia STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24 oraz związany z tym ruch na drogach, hop do góry.