PDA

Zobacz pełną wersję : Fotoklub RP



harb
21-12-2021, 11:12
Spotkał mnie duży zaszczyt, otóż po sprawdzeniu mojego dorobku fotograficznego, decyzją kapituły zostałem przyjąty do elitarnego Fotoklubu Rrzeczpospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców





58736

notdot
21-12-2021, 11:57
Gratulacje

misiak76
21-12-2021, 12:12
Gratulacje [emoji846][emoji106]

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

harb
22-12-2021, 07:34
dziekuje bardzo

Keek
22-12-2021, 13:58
Co daje przynależność do takiego klubu?

harb
22-12-2021, 16:33
Co daje przynależność do takiego klubu?

https://fotoklubrp.org/o-frp

Keek
22-12-2021, 17:15
https://fotoklubrp.org/o-frp

Tak widziałem. Myślałem, że napiszesz coś od siebie.

harb
22-12-2021, 19:27
Tak widziałem. Myślałem, że napiszesz coś od siebie.

Coz mozna dodać. Dla mnie jest to duzy awans moc znalezc sie wsrod wielu czesto wybitnych postaci kształujacych polska fotografie. Nie koniecznie musi sie to przekładac na jakies ewidentnie namacale korzysci. Wsrod okolo 480 członkow rzeczywistych jest np Cezary Dubiel jedyny polak ktory w FIAP posiada Diamentowy stopien. Jest wielu wybitnych fotogrfaikow, artystow, ktorzy krzewia polska fotografie na swiatowych salonach. Kazdy członek jest weryfikowany, pod katem osiagniec fotograficznych, działalnosci na rzecz propagowania fotografii. Jest informacja w dziale przyjecia jakie warunki nalezy spełnic zeby zostac przyjetym. Sadze ze jest to spore wyroznienie, moc byc zaklasyfikowanym pozytywnie, przez ludzi ktorzy mnie nie znaja, a oceniaja. Dla mnie jest to pewien etap mojej kariery fotograficznej. Pod patronatem Fotoklubu odbywaja sie wystawy, plenery ect. kontakt z ciekawymi ludzmi, ogladanie ich prac, tych najciekawszych, pozwoli sie tworczo rozwijac, mam taką nadzieje.

Keek
23-12-2021, 00:03
Coz mozna dodać. [...]

Dziękuję. Pozdrawiam Cię ciepło.