Zobacz pełną wersję : Photographic Society Of America
Pochwale się :), zostałem przyjety do drugiego na swiecie prestizowego stowarzyszenia fotograficznego Photographic Society Of America, teraz bedę mogł sie ubiegac ze swoim dorobkiem fotograficznym o wyroznienia ( stopnie fotograficzne ) w PSA, trzeba spełnic szereg warunkow, ale mam juz tyle zeby uzyskac pierwszy stopien QPSA
57874
misiak76
19-11-2021, 06:22
Gratuluje [emoji846][emoji106]
Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
To członkostwo opłacane? Kończy się za rok jak jakaś subskrypcja :smile:
To członkostwo opłacane? Kończy się za rok jak jakaś subskrypcja :smile:
tak roczne
harb Janku gratuluję i życzę dalszych wyróżnień :)
To członkostwo opłacane? Kończy się za rok jak jakaś subskrypcja :smile:
wszystkie członkowstawa w towarzyszeniach takze FIAP jak i Foto Klub RP i rozne inne sa obligowane oplata składek
Dziekuje wszystkim za gratulacje, niezmiernie to miłe :)
RomanZWrocławia
21-11-2021, 02:22
Gratulacje
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.