PDA

Zobacz pełną wersję : Photographic Society Of America



harb
18-11-2021, 22:45
Pochwale się :), zostałem przyjety do drugiego na swiecie prestizowego stowarzyszenia fotograficznego Photographic Society Of America, teraz bedę mogł sie ubiegac ze swoim dorobkiem fotograficznym o wyroznienia ( stopnie fotograficzne ) w PSA, trzeba spełnic szereg warunkow, ale mam juz tyle zeby uzyskac pierwszy stopien QPSA


57874

misiak76
19-11-2021, 06:22
Gratuluje [emoji846][emoji106]

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

notdot
19-11-2021, 10:38
brawo Ty ;)

crusiek
19-11-2021, 10:40
Gratuluję :)

lukiii
19-11-2021, 11:30
To członkostwo opłacane? Kończy się za rok jak jakaś subskrypcja :smile:

harb
19-11-2021, 13:22
To członkostwo opłacane? Kończy się za rok jak jakaś subskrypcja :smile:


tak roczne

grafo
19-11-2021, 13:39
harb Janku gratuluję i życzę dalszych wyróżnień :)

harb
19-11-2021, 15:28
To członkostwo opłacane? Kończy się za rok jak jakaś subskrypcja :smile:


wszystkie członkowstawa w towarzyszeniach takze FIAP jak i Foto Klub RP i rozne inne sa obligowane oplata składek


Dziekuje wszystkim za gratulacje, niezmiernie to miłe :)

RomanZWrocławia
21-11-2021, 02:22
Gratulacje