Frodo
07-10-2021, 17:35
Hejka!
Zwolniło się jedno miejsce noclegowe (i transportowe) na tegoroczny AXALP.
Jeśli Ktoś zainteresowany to pisać na PW - podam wszystkie szczegóły.
Wyjazd w mikro ekipie, w większości z SPFL.
Serdecznie pozdrawiam
Frodo
Zwolniło się jedno miejsce noclegowe (i transportowe) na tegoroczny AXALP.
Jeśli Ktoś zainteresowany to pisać na PW - podam wszystkie szczegóły.
Wyjazd w mikro ekipie, w większości z SPFL.
Serdecznie pozdrawiam
Frodo