PDA

Zobacz pełną wersję : Głowica kulowa - foto i VIDEO ;)



grzegorzant
06-07-2021, 12:01
rozglądam się za taką głowicą
Video robię sporadycznie, ale jednak robię
Co polecacie w rozsądnej cenie ? :)

Ark
06-07-2021, 12:16
Benro GX35 lub Benro VX30 - posiadam tę drugą i używam głownie w zestawie z Z6 + FTZ + Sigma 105 Marco OS, ale od biedy daje radę również z D7500 + T 150-600.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

grzegorzant
06-07-2021, 14:15
fajna, ale potrzebuję ten długi uchwyt do video
najlepiej odkręcany :)

Ark
06-07-2021, 14:59
No to chyba głowica kulowa odpada. Posiadam jeszcze typową głowice wideo, która również polecam - Manfrotto Pro Fluid 500 AH z płaską bazą. Typową głowica wideo, posiada rączkę [emoji6]

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

grzegorzant
09-07-2021, 13:13
dzięki :)