misie0077
06-07-2021, 01:23
Hej wszystkim
Nie wiem czy toć dobry dział ale najbardziej pasuje mi do mojego pytania a mianowicie jak powinno publikować zdjęcia na fb. Zauważyłem że niektorzy mają świetne portrety i po zbliżeniu nadal jest super rozdzielczość i jakość a przecież Facebook dokonuje sporej kompresji. Jak nie stracić na jakości publikowanego zdjęcia?
Nie wiem czy toć dobry dział ale najbardziej pasuje mi do mojego pytania a mianowicie jak powinno publikować zdjęcia na fb. Zauważyłem że niektorzy mają świetne portrety i po zbliżeniu nadal jest super rozdzielczość i jakość a przecież Facebook dokonuje sporej kompresji. Jak nie stracić na jakości publikowanego zdjęcia?