PDA

Zobacz pełną wersję : Szybka prośba - odbitki A4 na szybko!



elanek
14-06-2021, 20:23
Znacie kogoś kto będzie w stanie wydrukować mi jutro kilkanaście odbitek A4 i wysłać kurierem/paczkomatem najpóźniej w środę?
Sprawa wyskoczyła niespodziewanie. Jakość nie musi być jakaś wyjątkowa - to zdjęcie drużyny z podziękowaniem dla sponsorów, które będzie włożone w ramę/antyramę.
Z góry dziękuję za pomoc.

LeonardZelig
14-06-2021, 21:21
Zapytaj tutaj: https://kolorowyzawrotglowy.pl

elanek
14-06-2021, 22:09
Zapytaj tutaj: https://kolorowyzawrotglowy.pl

Trochę za grubo dla mnie - zwykłych potrzebuję wydruków

ksh
14-06-2021, 23:03
Nie lepiej było wysortować allegro, zadzwonić czy ci zrobią i wyślą jutro ?
Ja nie miałem problemu przy podobnej czasowo sprawie, kwestia rozmowy i załatwione było, potem tylko czy kurier dotrze na drugi dzień.