elanek
14-06-2021, 20:23
Znacie kogoś kto będzie w stanie wydrukować mi jutro kilkanaście odbitek A4 i wysłać kurierem/paczkomatem najpóźniej w środę?
Sprawa wyskoczyła niespodziewanie. Jakość nie musi być jakaś wyjątkowa - to zdjęcie drużyny z podziękowaniem dla sponsorów, które będzie włożone w ramę/antyramę.
Z góry dziękuję za pomoc.
Sprawa wyskoczyła niespodziewanie. Jakość nie musi być jakaś wyjątkowa - to zdjęcie drużyny z podziękowaniem dla sponsorów, które będzie włożone w ramę/antyramę.
Z góry dziękuję za pomoc.