PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o udostępnienie zaproszenia na wystawę Andrzeja Krynickiego



fafniak
13-06-2021, 14:46
Krótko :
Napisałem do trzech portali fotograficznych że jest taka impreza. Zero odpowiedzi no i zero wzmianki na portalach
Tutaj takie moje zaproszenie :

https://youtu.be/Oa9KCj_DW-4

Fajnie by było gdybyście gdzieś, tam gdzie możecie, udostępnili

To jest non profit

crusiek
13-06-2021, 19:55
Pobrałem link do udostępnienia, udostępnię gdzie mogę. Choć mój zasięg jest bliski zeru.... sam chętnie bym się wybrał, ale ode mnie kawał drogi.
Swoją drogą przykre zachowanie mediów ...
Pozdrawiam!

fafniak
13-06-2021, 20:44
bardzo dziękuję

fafniak
21-06-2021, 19:14
wystawa sie własnie skończyła
Ale mam nadzieję że nastąpi dalszy ciąg
Tak czy inaczej , bardzo dizekuję za zaangażowanie którego brakuje nam na co dzień

cybulski
21-06-2021, 19:45
Zdjęcia są mega. Fafniak musisz więcej nagrywać na yt.

fafniak
21-06-2021, 19:54
Nie wiem jak przebrnąć przez ograniczenia "golizny"
I o czym opowiadać żeby nie potwarzać się. No i zbyt wiele negatywnych emocji wzbudza we mnie współczesna fotografia i to co jest popularne

cybulski
21-06-2021, 19:56
Bardzo mi się podobał ten film który nagrałeś. Namiastka wystawy.

tbogdanowicz
21-06-2021, 20:24
Obejrzałem... film i tyle.
Jutro będę przejazdem w Radomiu (około 8 rano i popołudniu) i teoretycznie mógłbym pójść na tą wystawę, ale już po :-(.
Może następnym razem się uda.
Pozdrawiam.

fafniak
21-06-2021, 20:31
jest szansa na 2 nastepne wystawy, ale czy diojda do skutku, nie wiem