Zobacz pełną wersję : Prośba o udostępnienie zaproszenia na wystawę Andrzeja Krynickiego
Krótko :
Napisałem do trzech portali fotograficznych że jest taka impreza. Zero odpowiedzi no i zero wzmianki na portalach
Tutaj takie moje zaproszenie :
https://youtu.be/Oa9KCj_DW-4
Fajnie by było gdybyście gdzieś, tam gdzie możecie, udostępnili
To jest non profit
Pobrałem link do udostępnienia, udostępnię gdzie mogę. Choć mój zasięg jest bliski zeru.... sam chętnie bym się wybrał, ale ode mnie kawał drogi.
Swoją drogą przykre zachowanie mediów ...
Pozdrawiam!
wystawa sie własnie skończyła
Ale mam nadzieję że nastąpi dalszy ciąg
Tak czy inaczej , bardzo dizekuję za zaangażowanie którego brakuje nam na co dzień
cybulski
21-06-2021, 19:45
Zdjęcia są mega. Fafniak musisz więcej nagrywać na yt.
Nie wiem jak przebrnąć przez ograniczenia "golizny"
I o czym opowiadać żeby nie potwarzać się. No i zbyt wiele negatywnych emocji wzbudza we mnie współczesna fotografia i to co jest popularne
cybulski
21-06-2021, 19:56
Bardzo mi się podobał ten film który nagrałeś. Namiastka wystawy.
tbogdanowicz
21-06-2021, 20:24
Obejrzałem... film i tyle.
Jutro będę przejazdem w Radomiu (około 8 rano i popołudniu) i teoretycznie mógłbym pójść na tą wystawę, ale już po :-(.
Może następnym razem się uda.
Pozdrawiam.
jest szansa na 2 nastepne wystawy, ale czy diojda do skutku, nie wiem
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.