PDA

Zobacz pełną wersję : Finał 35 AWARDS



harb
03-06-2021, 07:19
Pochwale sie .

Zakonczył sie prestizowy szosty juz konkurs 6TH 35AWARDS, na ktorym jest wybieranych 100 najlepszych fotografow roku2020 w kilkunastu dziedzinach fotpgraficznych . Włyneła rekordowa ilosc prac bo az 450 tys zdjec, ktore wystawiło 173,4 tys fotografow ze 172 krajow .Moje skromne nazwisko znalazło sie TOP100 w kategorii Krajobraz Dzienny, myslę ze jest to duze wyrozniene moc sie zanlezc w swiatowej czołowce


52141


52142

Jurek Ż
03-06-2021, 09:17
Super, że doceniono Twoje umiejętności i doświadczenie. Gratuluję Ci wyróżnienia i życzę dalszych sukcesów. Byś trafił do miejsc, w których nie byłeś. Zobaczył, to czego nie widziałeś oraz wiele radości w procesie tworzenia.

harb
03-06-2021, 09:28
Super, że doceniono Twoje umiejętności i doświadczenie. Gratuluję Ci wyróżnienia i życzę dalszych sukcesów. Byś trafił do miejsc, w których nie byłeś. Zobaczył, to czego nie widziałeś oraz wiele radości w procesie tworzenia.

dziekuje Jurku :)

crusiek
03-06-2021, 11:15
Gratulacje.

mirek
03-06-2021, 11:17
Gratuluję Janusz :)

jurkarol
03-06-2021, 12:28
Ha, jak zacząłem tym zdjęciom się przyglądać jakiś czas temu, pomyślałem, że wystawa albo finał konkursu będzie.

notdot
03-06-2021, 13:26
Gratulacje

harb
03-06-2021, 14:08
Ha, jak zacząłem tym zdjęciom się przyglądać jakiś czas temu, pomyślałem, że wystawa albo finał konkursu będzie.

dziekuje , wystaw fotograficznych miałem 12 scie, jednak ostatnio coraz trudniej o sponsora , a wydruk 40 zdjec w formacie akceptowalnym, czyli 75X50 to minimum 3 tys , ciezko pokrywac z wlasnej kieszeni , wiec na razie na kolejna sie nie zanosi :) pozdrawiam

Obrazek2000
03-06-2021, 16:54
Gratulacje!!!

Myszowor
04-06-2021, 21:20
Super, gratuluję, nareszcie ktoś docenia ;)

harb
04-06-2021, 23:01
Super, gratuluję, nareszcie ktoś docenia ;)


Dziekuje Tobie i wszystkim za gratulacje :)

sailor
05-06-2021, 01:24
gratulacje! oby wiecej takich newsow
wiem ze to nie twoja wina ale jak widze brak polskich liter w fontach na pierwszej stronie powaznego konkursu to mnie trafia. ale co zrobic - adobe w swych reklamach ma takie same bledy :D