PDA

Zobacz pełną wersję : Zaproszenie na wystawę zdjęć Andrzeja Krynickiego



fafniak
30-05-2021, 20:26
Do Radomia
całkiem sporo zdjęc w dużym formacie powyżej 30x40 (aż do 100x70 razem z paspartu)
3 tygodnie powisi
Aparaty ojca i obiektywy
oraz bonusowe stritowe foty

Czy ktoś z adminów/moderatorów moze cos takiego przykleić na stronie głównej ?

https://www.mcswelektrownia.pl/
52052

52053

52054

52055

52056

52057

52058

52059

52059

Zapraszam bo oprócz zdjeć "ikonicznych" jest trochę fot mniej znanych a i te kompletnie nie znane też są

Relacja foto (w dość dziwnej ekhm... "stylistyce" :

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/60-lecie-rtf-wystawa-andrzeja-krynickiego-w-elektrowni-zdjecia/73258?fbclid=IwAR3hWGXExBZDWlRqWumCf-Nx2orHfOF4amGYVGfHlA_PbDs0VgYjWSH4bBU

Tutaj sie mądrzę:

https://radioplus.com.pl/kultura/55464-fotograficy-swietuja-dwie-nowe-wystawy-w-elektrowni?fbclid=IwAR0qIEu0ncqFNSP2kRnV5GVaPoelZ6 fPjQgyO6nY4ALJc7ULLRFKwq2QfFI

- - - - kolejny post - - - - - -
Jacek_Z - mozesz wkleić to do pierwszego posta ?

tbogdanowicz
30-05-2021, 20:39
A możesz podać więcej szczegółów?
Czyli gdzie, od kiedy, godziny otwarcia?

fafniak
30-05-2021, 20:43
Elektrownia - radom
To jest dom kultury

Zbyszek
30-05-2021, 21:03
https://www.cozadzien.pl/zdjecia/60-lecie-rtf-wystawa-andrzeja-krynickiego-w-elektrowni-zdjecia/73258

fafniak
30-05-2021, 21:18
https://www.cozadzien.pl/zdjecia/60-lecie-rtf-wystawa-andrzeja-krynickiego-w-elektrowni-zdjecia/73258

Ten w pomarańczowym - to ja - mam nadzieję że nie pieprzyłem bez sensu

LeonardZelig
30-05-2021, 22:06
Ten w pomarańczowym - to ja - mam nadzieję że nie pieprzyłem bez sensu

Dobrze było. Wystawa też dobra.

fafniak
31-05-2021, 05:51
fomag - ? Jacek_Z - ?

Jacek_Z
31-05-2021, 09:09
Zrobiłem.
Szkoda, że mam tak daleko. Bym poszedł.

Myszowor
01-06-2021, 07:12
Gratulacje, przez chwilę myślałem że to Twoje fotki ;)

fafniak
01-06-2021, 08:36
DZiękuję
Tata wywarł na mnie bardzo silny wpływ. Jeden z jego znajomych tworząc wpis o tacie pomylił się i wkleił także moje zdjęcia :)

fafniak
01-06-2021, 09:34
Tu relacja w normalnych , nie udziwnionych kolorach :
https://www.facebook.com/media/set?vanity=151781921641324&set=a.1949543711865127

fafniak
04-06-2021, 14:05
https://www.youtube.com/watch?v=21jf8Fnyves

fafniak
15-06-2021, 07:12
Ci którzy mają fejsa mogą obejrzeć jak sie produkuję dźwiekowo :)
https://www.facebook.com/lidia.mikockarosinska.5/posts/505564643894988?notif_id=1623708657998207&notif_t=mention&ref=notif

fafniak
21-06-2021, 19:18
można usunąć

Śprotek
22-08-2021, 16:29
Dopiero co przeczytałem :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(