Zobacz pełną wersję : Przesyłanie plików RAW
Witam, mam od roku Nikona D5600 i dotychczas korzystałem z apki Snapbrige. Teraz chciałbym robić zdjęcia w RAWie lecz aparat nie chce mi do apki przesyłać tych zdjęć. Gdzie jest problem? Czy w ustawieniach aparatu ? Czy niema możliwości przesyłania na telefon zdjęć RAW a może do tej apki nie da się przesłać zdjęć RAW. Apkę mam wersję 2.7.1 . Pozdrawiam.
... Czy niema możliwości przesyłania na telefon zdjęć RAW a może do tej apki nie da się przesłać zdjęć RAW. Apkę mam wersję 2.7.1 . Pozdrawiam.
Nie widzę za bardzo sensu przesyłania zdjęć w formacie RAW do smartfona, ale może starej daty jestem:)
Nie widzę za bardzo sensu przesyłania zdjęć w formacie RAW do smartfona, ale może starej daty jestem:)
Aaaa widzisz, mi ostatnio się przydało I TO BARDZO!
Zapomniałem karty z domu.
Miałem 2 GB Kartę. max 58 zdjęć.
Po zrobieniu, siup do telefonu i można robić zdjęcia od nowa.
SB do transferu potrzebuje przełączyć się z Bluetooth na Wi-Fi.
Być może też kwestia firmware aparatu...
Rozumiem , tylko ja dopiero się uczę i program Gimp mnie przerasta. Obrabiam na tel w lighroomie.
- - - - kolejny post - - - - - -
Już opanowałem i przesył udało mi się zrobić. Dzięki.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.