Zobacz pełną wersję : śrubka /wkręt 1,5mm
Potrzebuję wkrętu/śruby
1,5mm zakończony szpicem
bez łba
nie mogę znaleźć
jest w serwisie krakowskim na ul. Płk. Dąbka 17
Dadzą nawet za darmo - tylko standardowa wysyłka to 30zł !!! :D
W przeliczeniu na jedną śrubkę robi się idiotycznie ;)
Warszawa to duże miasto, znajdziesz spokojnie u siebie.
Grochowska 16
Szukaj po nazwie wkrętów dociskowych np DIN913, 914, 916 i przykładowo M1.6x40 - pierwsze oznaczenie średnica, drugie długość.
na razie jestem na kwarantannie
długość ze szpicem 2,5mm(prawie 3)
średnica - pomierzyłem i dla mnie to ma 2mm a facet mówił o 1,5mm
https://allegro.pl/oferta/wkret-dociskowy-robaczek-brok-m2x3-nierdzewny-10-9109187835
leniu
szukałem tak jak facet mi powiedział
1.5mm jakoś nie bardzo można znaleźć na alle
- - - - kolejny post - - - - - -
to jest śrubka do obiektywu i ma nie wystawać (ja tam widzę miejsce ale ...)
- - - - kolejny post - - - - - -
zamówione 2 rodzaje - dziękuję
średnica - pomierzyłem i dla mnie to ma 2mm a facet mówił o 1,5mm
Jeszcze się nie spotkałem z tak dużym robaczkiem w obiektywach. M2 mają śruby mocujące bagnet w obiektywach (nawet tych największych).
Te 1,5 mm jest bardziej prawdopodobne, chociaż nie stosuje się takiej wielkości. Typowe to M1.6, M1.4, M1.2.
Najprościej wkręcić zwykłą śrubę o o znanej wielkości i sprawdzić.
z tych które mam to żadna nie pasuje
Wykręć jedną ze śrub mocujących bagnet w obiektywie typu 24-70, 14-24. To na pewno jest M2
Chociaż jak już zamówiłeś, to możesz po prostu poczekać.
andystar
26-03-2021, 20:40
Czy wkręt jest z nacięciem (DIN553) czy z sześciokątem wewnętrznym (DIN913)?
Jak te co zamówiłeś nie będę dobre to napisz na PW adres to Ci wyślę w prezencie na Wielkanoc.
oto ta śrubka :
50076
50077
50078
- - - - kolejny post - - - - - -
od góry - tylko chciałbym jednak na imbus bo na płaski śrubokręt to jakaś pomyłka
50079
Wkrętak, wkrętak.
A masz taki mały imbus? Za mocno pokręcisz i zrobi się z niego walec. Na szczęście raczej z klucza a nie ze śruby, łatwo go spiłować.
andystar
26-03-2021, 21:12
Mam M2x3 ; M1,6x2 ; M1,6x4 z nacięciem na płaski śrubokręt.
Jeśli suwmiarka jest dobra to jest to M2
Do 1,4 są tylko na płaski śrubokręt, od 1,6 mogą być na płaski lub na imbus
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.