PDA

Zobacz pełną wersję : Szelki na aparat



manfred
19-03-2021, 10:43
Szukam szelki na aparat coś na zasadzie szelek do kamery gopro. Zależy mi aby aparat "Z6 + 24-70 sztywno był zamocowany na wysokości mostka ale żeby dało się go łatwo wypiąć do fotografowania. Przerabiałem już różne torby ale zawsze ciężar ich był na jednej stronie. Plecak na sprzęt odpada gdyż potrzebuję szybko dostać się do aparatu. Za pomoc dzięki

Kojocisko
19-03-2021, 12:10
Jeśli obiektyw może być w dół, to Peak Design Capture. IMO najlepiej go używać na szelce plecaka, w okolicach mostka - nie wiem.

PM.M
19-03-2021, 14:17
Też o tym pomyślałem:
https://www.youtube.com/watch?v=Rm0C_-KWgHI

S_Bax
19-03-2021, 22:55
Rozważ: Cotton Carrier (https://www.cottoncarrier.com)

manfred
20-03-2021, 09:00
Te szelki to idealny temat dla mnie tylko czemu wysyłka 32 dolary to nie wiem ;-)

OjTam
20-03-2021, 17:13
Kup w PL. :roll:
Cyfrowi CC mają.

manfred
20-03-2021, 17:26
Dzięki ale oni mają jeszcze drożej. Muszę coś innego poszukać

OjTam
20-03-2021, 17:28
To pokop po allegro/ali. Może jakąś kopię made in China taniej znajdziesz. ;)

manfred
20-03-2021, 17:33
Mam szelki rstrapa ale denerwuje mnie majtanie aparatu. Mały aparat mam właśnie w małym pokrowcu przymocowany do szelek gopro. I to jest fajne że ciężar jest na jednej stronie. Zetka nie waży dużo ale przy dłuższym trekkingu 12 godzin taki rozkład ma znaczenie.

meehowu
19-05-2021, 13:30
Zobacz na Rebel, polskie szelki https://www.rebeleast.com/

poste
19-05-2021, 20:18
Rafał_Sz lubi oglądać takie linki oraz komercyjne stopki nowych użytkowników :)

manfred
19-05-2021, 20:32
Zobacz/ (https://www.rebeleast.com/)
Ja mam zobaczyć ?

Rafał_Sz
19-05-2021, 22:14
@Rafał_Sz (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=7437) lubi oglądać takie linki oraz komercyjne stopki nowych użytkowników :)

Dziękuję. :);)

EOT

meehowu
21-05-2021, 12:05
Co jest nie tak ze stopką? I nie jestem aż taki nowy, po prostu nie zaglądam często :-)

Wind Mill
21-05-2021, 12:32
Co jest nie tak ze stopką?...
Patrz regulamin forum? ;)