PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z uruchomieniem nikona D300



aniaKAM
11-03-2021, 23:23
Cześć, jestem osobą, która zupełnie nie zna się na fotografii. Mam w domu aparat, który pożyczyła mi moja znajoma. Problem z tym nikonem jest taki, że naładowałam jego baterię do pełna (zgodnie z tym co pokazywała dioda na oryginalnej ładowarce do nikona), po włożeniu jej do body aparatu na chwile pokazuje się zielona dioda, czyli bateria jest odczytywana przez aparat. Problem w tym, że na górnym wyświetlaczu cały czas pokazuje mi się, że aparat jest rozładowany, nie chce się włączyć. O co chodzi i jak mogę to naprawić?

Ligo
11-03-2021, 23:43
Może być wszystko, ale najprawdopodobniej bateria to padaka.

aniaKAM
11-03-2021, 23:48
Już się wyjaśniło, dziękuję.

stachmuszel
20-03-2021, 15:40
Aniu, ale co się wyjaśniło? Napisz dla potomnych, może ktoś będzie miał podobny problem.