PDA

Zobacz pełną wersję : Amazon zjechany przez Peak Design :)



S_Bax
04-03-2021, 18:16
Amazon kopiuje, a Peak Design ich ośmiesza: Copycat (https://www.youtube.com/watch?v=HbxWGjQ2szQ&t=67s), Amazon is evil ;)

Ligo
04-03-2021, 18:28
Duży może więcej? Za chwilę okaże się, że może wszystko.

S_Bax
04-03-2021, 18:39
Było „Beware of da Google” ale jak jesteś firmą to „beware of da Beeezos”

sufenta
04-03-2021, 18:44
Amazon to samo zlo- w DE zaplacili w zeszlym roku 1,2% podatku. W 2019 i 2018 nie zaplacili ani centa.

S_Bax
04-03-2021, 18:59
Tak jest w całe Europie - Irlandczycy ich tego nauczyli a teraz płaczą ;)

ksh
04-03-2021, 19:03
Amazon Basic to mimo wszystko bardzo fajne rzeczy bo lepsze niż chiński random, a tańsze od "oryginałów" ale zgadzam się że chwalenie Amazon teraz, w przyszłości przyniesie monopol i zniszczenie mniejszych własnych przedsiębiorców.
Ja mam dobre doświadczenia z nimi, sporo kupuję i miałem tam u nich pięć reklamacji/zwrotów robione, taki gigant zwyczajnie odbija sobie na firmach trzecich, na dostawcach, często nawet nie chcą żeby im sprzęt zwracać.

Ligo
04-03-2021, 23:44
Jeśli zaczęli robić takie rzeczy, to nadchodzi Nowa Rzeczywistość. Kiedy już wykończą Peak'a i podobnych, wtedy będzie można u nich kupić wszystko "prawie" to samo. Tylko trzy razy drożej, albo i pięć.
Byłem ich klientem, ale zlałem pośrednika i wolę dać zarobić bezpośrednio producentowi.

sufenta
05-03-2021, 08:53
Niemal zawsze mozna kupic online bezposrednio u producenta albo u innego dostawcy. Amazon to big tech. Brave new world.

cybulski
04-04-2021, 19:21
O praktykach Amazona ciąg dalszy "Pracownicy mówią o załatwianiu się do butelek
https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/amazon-praca-kierowcy-w-usa-zalatwianie-sie-do-butelek-kryzys-wokol-firmy/mmwcw12.