Zobacz pełną wersję : Daft Punk
Eh, merde...
https://youtu.be/DuDX6wNfjqc
no też mnie ta wiadomość wczoraj przybiła, szkoda
cz4rnuch
23-02-2021, 12:59
Ostatnio mocno ich ćwiczyłem. Widocznie kobieca intuicja coś mi podpowiadała :(
Mimo że lubiłem ich to jednak sporo lat męczyli się już ze swoją twórczością i jakoś nic mnie nie przybiło po tym info, niestety ale jak się komponuje w jednym stylu to staje się to męczące dla fanów jak i pewnie dla nich samych, a ten typ muzyki nie wybacza powtarzalności :(
Mimo to zawsze chętnie oglądnę ponownie i posłucham ich muzyki z filmu Tron2:
https://www.youtube.com/watch?v=I22AqV9zV50
...genialne było i jest nadal.
na zawsze w pamięci :-)
48787
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.