PDA

Zobacz pełną wersję : Daft Punk



Pawel92
23-02-2021, 11:31
Eh, merde...

https://youtu.be/DuDX6wNfjqc

notdot
23-02-2021, 12:09
no też mnie ta wiadomość wczoraj przybiła, szkoda

cz4rnuch
23-02-2021, 12:59
Ostatnio mocno ich ćwiczyłem. Widocznie kobieca intuicja coś mi podpowiadała :(

ksh
23-02-2021, 13:11
Mimo że lubiłem ich to jednak sporo lat męczyli się już ze swoją twórczością i jakoś nic mnie nie przybiło po tym info, niestety ale jak się komponuje w jednym stylu to staje się to męczące dla fanów jak i pewnie dla nich samych, a ten typ muzyki nie wybacza powtarzalności :(

Mimo to zawsze chętnie oglądnę ponownie i posłucham ich muzyki z filmu Tron2:

https://www.youtube.com/watch?v=I22AqV9zV50

...genialne było i jest nadal.

matbe
23-02-2021, 13:43
na zawsze w pamięci :-)

48787