PDA

Zobacz pełną wersję : Zróbmy to razem dla Nikoniarza!



crusiek
17-02-2021, 21:34
Cześć.
Część z Was zna mnie bezpośrednio, z kilkoma osobami byłem na plenerach, z kilkoma osobami dobiłem targu, z częścią rozmawiałem telefonicznie, poprzez komunikatory głosowe, maile, portale społecznościowe, gry, czy też PM oraz oczywiście poprzez poszczególne wątki na forum.
Liczę więc, że nie potraktujecie mnie jak osobę, która przyszła Wam pościemniać i nagabywać, czy coś...

Biłem się z myślami czy to zrobić ale przyszedł mail, który dodał mi kopa, więc postanowiłem dłużej nie czekać.

Jak część z Was wie (z wątku zabawy w RAWki), naszego forumowego kolegę Bartolini82 spotkało duże nieszczęście, kilka dni temu rozpętał się pożar, który strawił parter, części ruchome (tak, w tym również sprzęt foto...) i pozbawił dachu nad głową naszego kolegę, jego żonę i dwójkę dzieci.
Bartek z poparzeniami pierwszego i drugiego stopnia wylądował w szpitalu. Pozostała część rodziny nie ucierpiała fizycznie...natomiast z pewnością będą potrzebować pomocy aby powstać.
Informacje niestety zweryfikowałem i w 100% są prawdziwe.
W tej chwili jest już w szpitalu w Siemianowicach z rozpoznaniem poparzonej dodatkowo tchawicy i oskrzeli, być może też będzie potrzebny przeszczep skóry....

Nie chcę tutaj wrzucać linku do artykułu, zainteresowanym prześlę wszelkie informacje na maila, PW lub inna drogą wedle uznania. Generalnie wygląda to bardzo źle...
Na stronie też można znaleźć link do zrzutki, nie wiem jednak czy jest prawdziwa, czy nie. Ja się naciąłem, plus biorą 6% prowizji. Ale jak ktoś chce, to na PW podeślę wraz z artykułem.
Nie o to też chodzi, chodzi o to abyśmy dali coś od siebie, jako społeczność forum.

Zmotywowany mailem użytkownika, który pragnie pozostać anonimowy postanowiłem, że utworzę koleżeńską zbiórkę Nikoniarzy. Nie liczy się ilość, liczy się pamięć, gest, choćby drobny, który będzie na pewno sporym kopniakiem do dalszych działań, a może uda się nową sigmę kupić, albo puszkę?
To tak pół żartem, wiadomo, ze teraz potrzeby będą inne, zapewne włącznie z sprzętami pierwszej potrzeby, nie wspominając o generalnym remoncie całego domu.



Tak więc moi drodzy nie przedłużając, plan mam następujący:

- 35 dni pozostawiam stare konto od teraz, (które od kilku miesięcy jest nieużywane, nada się), dostępne do zbiórki.
- Zainteresowanym mogę przesyłać historię wpłat od założenia zbiórki.
- Codziennie postaram się aktualizować informację na temat koleżeńskiej zrzutki.
- Po zakończeniu koleżeńskiej zbiórki, wypłacę całość z konta, wsiądę w samochód i będę chciał osobiście wręczyć Bartkowi upominek od Nikoniarzy!


Liczę więc na Wasze wspacie.

Pozwolenie na umieszczenie wpisu zostało zatwierdzone przez Jacek_Z

Ode mnie na start jutro wędruje 150 zł na konto, (auta nie liczę, dogadałem się z żoną, ze za miesiąc z groszami zawiozę ich do teściów (Leszno), więc będę mieć niejako po drodze toteż złotówki z konta nie ubędzie.)

Gorąca prośba, jak ktoś chce, niech coś wrzuci, ale jak ktoś zamierza sączyć jad, to swoje wątpliwości wysyła na PW....

Rachunek zbiórki Nikoniarzy został już zamknięty, jednak gdyby ktoś chciał, można przekazać środki na Zrzutce.pl: https://zrzutka.pl/hsfhzc, do czego gorąco zachęcam!


Jeśli ktoś chce zadzwonić, czy smsem, to numer: 5 Zero 4 CzteryOsiemDwa Zero 5 2
mail: [email protected]

Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.


EDIT:
Jeden z użytkowników zapytał, czy może przesłać pieniądze za pomocą PAYPAL.
Można, oczywiście. Mam konto, które powiązałem z rachunkiem, na który wpadają pieniążki ze zbiórki.
Można dołączyć do zbiórki na PAYPALu: https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Ustawiłem, że wpłaty są anonimowe, widać tylko kwotę.

krulewik
17-02-2021, 22:03
Ja wchodzę. Pieniądze zaraz prześlę na podane konto.

gryson
17-02-2021, 22:30
Miesiąc lichy, ale parę groszy przelałem. Przynajmniej tyle mogę zrobić. Dzięki crusiek za akcję.

crusiek
17-02-2021, 23:00
Dzięki, dzięki! i zapraszam pozostałych forumowiczów do udziału!

OjTam
17-02-2021, 23:07
crusiek może daj linka do artykułu.

Jacek_Z
17-02-2021, 23:09
Potwierdzam, skonsultowane i wiarygodne. Wierzę cruśkowi i myślę, że w szczególności uczestnicy konkursów RAWkowych nie będą mieli żadnych wątpliwości.
Nikoniarze niejednokrotnie wykazywali się szczodrością, mam nadzieję, że teraz też tak będzie.
Jakiś czas temu udostępniałem informacje wśród moich plenerowiczów, na fejsie, o tym, że nasza modelka, młoda, ma raka, że jest zbiórka. Ludzie wpłacali niskie kwoty, ale było tak wiele wpłat, że sie uzbierało ponad 260 tys. W masie siła.
Można zamiast gotówki wystawiać sprzęt na giełdzie z adnotacją, by kasę za zakup przelać na konto cruśka. Dołożymy tym mu trochę roboty z informowaniem sprzedających, że kasa do niego wpłynęła, ale cru ma złote serce ;) i to będzie robił.
Pomóżmy, bądźmy solidarni. Nam się to tez może przytrafić. Życie bywa podłe.

Ligo
17-02-2021, 23:29
Dzięki crusiek za akcję.
Tylko potrzeba więcej danych dla przelewów z zagranicy.

crusiek
17-02-2021, 23:33
crusiek może daj linka do artykułu.
Mimo zbiórki, i potrzeby wywleczenia osobistej tragedii kolegi, chciałbym uniknąć upubliczniania artykułu, w którym są zdjęcia jego prywatnych rzeczy.
Bartek do nas wróci i na pewno nie czułby się komfortowo, że wywlokłem artykuł bez jego zgody upubliczniający zdjęcia. Internet to co innego, ktoś wejdzie przeczyta, zapomni, obcy ludzie nawet nie zauważą, oleją.
Myślę, że mimo wszystko, dla zainteresowanych jest fair.


Potwierdzam, skonsultowane i wiarygodne. Wierzę cruśkowi i myślę, że w szczególności uczestnicy konkursów RAWkowych nie będą mieli żadnych wątpliwości.
Nikoniarze niejednokrotnie wykazywali się szczodrością, mam nadzieję, że teraz też tak będzie.
Jakiś czas temu udostępniałem informacje wśród moich plenerowiczów, na fejsie, o tym, że nasza modelka, młoda, ma raka, że jest zbiórka. Ludzie wpłacali niskie kwoty, ale było tak wiele wpłat, że sie uzbierało ponad 260 tys. W masie siła.
Można zamiast gotówki wystawiać sprzęt na giełdzie z adnotacją, by kasę za zakup przelać na konto cruśka. Dołożymy tym mu trochę roboty z informowaniem sprzedających, że kasa do niego wpłynęła, ale cru ma złote serce ;) i to będzie robił.
Pomóżmy, bądźmy solidarni. Nam się to tez może przytrafić. Życie bywa podłe.

Dzięki za dobre słowo, liczę, ze coś się nam tutaj uda zdziałać!

- - - - kolejny post - - - - - -


Dzięki crusiek za akcję.
Tylko potrzeba więcej danych dla przelewów z zagranicy.

Chodzi o IBAN ?
Zaraz mogę dorzucić. Nie mam doświadczenia ani w akcjach tego typu, ani w przelewach poza PL.

Ligo
17-02-2021, 23:37
SWIFT, nazwa i adres banku, telefon, a także nazwisko i adres odbiorcy. Chociaż to, to raczej na PW dla zainteresowanych.

crusiek
17-02-2021, 23:45
SWIFT, nazwa i adres banku, telefon, a także nazwisko i adres odbiorcy. Chociaż to, to raczej na PW dla zainteresowanych.

OK.
Wysłałem do Jacka prośbę o poprawkę postu.
Znajdą się tam potrzebne dane poza adresem zamieszkania, które będę przesyłać na PW.

czupacabra
17-02-2021, 23:48
Super akcja , kasa poszła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zen
18-02-2021, 00:14
I ode mnie kilka złociszy.

sea21
18-02-2021, 00:21
Poszło ;)

crusiek
18-02-2021, 00:59
Kłaniam się nisko.

Jacek_Z
18-02-2021, 01:24
Edytowałem pierwszy post, jest już IBAN itp.

eMGie
18-02-2021, 09:59
Ode mnie, też poszło.

crusiek
18-02-2021, 11:48
Dzięki. [emoji846]

madebyzosiek
18-02-2021, 13:42
Świetna inicjatywa. Do kiedy możemy wpłacać?

crusiek
18-02-2021, 13:48
Świetna inicjatywa. Do kiedy możemy wpłacać?

Hej!, Dzięki :) Do 24 marca :)

robin102
18-02-2021, 13:50
Straszne wieści w taki słoneczny dzień, straszne. Pamiętam lata temu jak komuś na plenerze foto się aparat utopił. Brać nikoniarska wsparła i został odkupiony. Tu sprawa dużo poważniejszej rangi, bo nie hobby, a życie, zdrowie i egzystencja. Może na forum prawnika oblatanego w ubezpieczeniach co by wsparł i pomógł aby nie wyrolowali na odszkodowaniu kurde.
ps.
sam lecę na oparach oszczędności z wiadomego covidowego powodu, czekam na przelew od dłużnika, jak mi kaska wpadnie to dorzucę dla Bartka.

madebyzosiek
18-02-2021, 14:01
Hej!, Dzięki :) Do 24 marca :)Super, będę pamiętał na przełomie miesiąca :)
Bartkowi zdrowia pożycz, oby doszedł do siebie i był z rodziną. Reszta to tylko graty, bardziej lub mniej potrzebne...

crusiek
18-02-2021, 15:12
Życzę mu codziennie :) Dzięki!

Z prawnikiem to nie głupie. Ubezpieczalnie potrafią się bronić rękami i nogami .... z tego co wiem "mury" były ubezpieczone, ale części ruchome to jakiś tam mały odsetek tego, co stracił ...

Bartek
18-02-2021, 15:22
........ ?

And.N
18-02-2021, 15:42
I ja się dorzuciłem.

crusiek
18-02-2021, 15:55
Dzięki. Kłaniam się.

notdot
18-02-2021, 19:20
Też się dorzuciłem

spiritus
18-02-2021, 20:41
Hej!, Dzięki :) Do 24 marca :)

No to git. W pon wypłata będzie to coś wyślę


P.S.
Co sądzicie aby post wrzucić na wykop?
Wiele osób wie co to za portal i wie, że oprócz typowych debili i cwaniaków są też dobrzy ludzie. Mam tam konto to mogę rozglosic sprawę po uzgodnieniu z tamtejszą administracją (już teraz do nich napiszę w razie czego o zgodę).
Dużo ludzi tam też fotografuje i wrzuca swoje #tworczoscwlasna :)

Wind Mill
18-02-2021, 22:37
Tak się zastanawiałem czy nie zasugerować belki, i o, już jest. :)

crusiek
18-02-2021, 22:41
Czołem bracia i siostry!
Dziękuje wszystkim za odzew, a tych, którzy jeszcze nie dołączyli zachęcam do wsparcia zbiórki!
AKTUALNY STAN ZBIÓRKI:

48641

crusiek
18-02-2021, 23:28
No to git. W pon wypłata będzie to coś wyślę


P.S.
Co sądzicie aby post wrzucić na wykop?
Wiele osób wie co to za portal i wie, że oprócz typowych debili i cwaniaków są też dobrzy ludzie. Mam tam konto to mogę rozglosic sprawę po uzgodnieniu z tamtejszą administracją (już teraz do nich napiszę w razie czego o zgodę).
Dużo ludzi tam też fotografuje i wrzuca swoje #tworczoscwlasna :)

Nie wiem, kilka razy w życiu tam byłem, głównie przez jakieś głupie akcje ;)

Dex
19-02-2021, 10:39
Podbijemy :)

crusiek
19-02-2021, 11:05
Rafał_Sz, Jacek_Z a można by na FB (nikoniarze.pl) ten tekst z pierwszego posta też wstawić ? :) Czy raczej odpada?

Dowiedziałem się, że zbiórka ze zrzutki jest również OK. Więc jeśli ktoś nie ufa moim zamiarom, można wpłacić na zrzutce (https://zrzutka.pl/hsfhzc).
Tylko trzeba pamiętać, że tam 6-7.5% zjada opłata za prowadzenie.

Faktycznie sąsiedzi założyli i też tam im mocno pomagają.

Zapraszam, do udziału

Rafał_Sz
19-02-2021, 11:44
@Rafał_Sz (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=7437), @Jacek_Z (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=2637) a można by na FB (nikoniarze.pl) ten tekst z pierwszego posta też wstawić ? :) Czy raczej odpada?

Dowiedziałem się, że zbiórka ze zrzutki jest również OK. Więc jeśli ktoś nie ufa moim zamiarom, można wpłacić na zrzutce (https://zrzutka.pl/hsfhzc).
Tylko trzeba pamiętać, że tam 6-7.5% zjada opłata za prowadzenie.

Faktycznie sąsiedzi założyli i też tam im mocno pomagają.

Zapraszam, do udziału


Wrzuć na FB, dopisz, że za zgodą administracji bo niektórzy mają zwichnięte zapatrywania na zbiórki. Będę na Fejsie to przykleję na górze. Link na zrzutkę też daj.

crusiek
19-02-2021, 11:56
OK, wieczorem podłubię :)

crusiek
19-02-2021, 13:14
...a w ogóle, to macie pozdrowienia i serdeczne podziękowania od Bartka!

Ładujemy moce! :)
48647

czapajew24
19-02-2021, 16:21
Dorzucam się, pieniądze poszły. Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia. Dla Nikoniarza od Nikoniarza!

crusiek
19-02-2021, 17:39
Dzięki !

Ryw
19-02-2021, 17:51
Poszło :-)

puciek
19-02-2021, 19:21
Wysłałem.

Johny42
19-02-2021, 21:40
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

crusiek
19-02-2021, 22:02
Dobry wieczór!
Dziękuje wszystkim za dotychczasowe wpłaty :) a tych, którzy jeszcze nie dołączyli zachęcam do wsparcia zbiórki!
AKTUALNY STAN ZBIÓRKI:

48681

krzysztofz24
19-02-2021, 23:10
Cegielka ode mnie.

crusiek
19-02-2021, 23:16
Cegielka ode mnie.Dzięki ! [emoji846]

lukasz_kk
19-02-2021, 23:54
Ode mnie również :)

crusiek
20-02-2021, 10:57
Super :) dzięki! :)

spiritus
20-02-2021, 11:25
Wrzuciłem na wykop.
Może ktoś dołączy
https://www.wykop.pl/wpis/55670413/witajcie-nasz-kolega-z-forum-fotograficznego-mial-/

crusiek
20-02-2021, 11:33
Wrzuciłem na wykop.
Może ktoś dołączy
https://www.wykop.pl/wpis/55670413/witajcie-nasz-kolega-z-forum-fotograficznego-mial-/
spiritus dzięki, jesteś wielki :)

spiritus
20-02-2021, 11:34
spiritus dzięki, jesteś wielki :)

To przez zamknięte siłownie! :D
Muszę spalić co nieco XD

crusiek
20-02-2021, 22:21
Dobry wieczór!
Jutro nie będę wstawiać podsumowania, następne będzie w poniedziałek.

Aktualny stan zbiórki:

48709

Serdecznie pozdrawiam forumowiczów i zapraszam do udziału w zbiórce! :)

robin102
21-02-2021, 00:20
Poleciało ode mnie. Zdrowia dla Bartka.
.
działajmy, działajmy

.
jakby ktoś był bardziej wtajemniczony to dajcie znać jak tam sytuacja

crusiek
21-02-2021, 00:28
Na tą chwilę będzie mieć robione takie tymczasowe przeszczepy "od umarlaka" żeby się skóra pod spodem lepiej goiła no i przechodzi rehabilitację w komorze hiperbarycznej. W poniedziałek będzie mieć oczyszczane rany.

Dzisiaj nie gadaliśmy.

Ligo
21-02-2021, 00:53
Bartek trafił w dobre ręce, w takich sprawach tylko Siemianowice.
Oby goiło się szybko.

Szydlarz
21-02-2021, 16:51
W poniedziałek wpłacę trochę gotówki z przysłowiowej skarpety i zrobię przelew. Pozdrawiam i niech nasz Kolega wraca do zdrowia i do pasji.

pawl_s
21-02-2021, 19:32
I ode mnie też poszło, pozdrawiam.

dziadek
21-02-2021, 19:33
No szok ..się pomaga oczywiście..
Jednocześnie szacun dla prowadzącego zbiórkę.. brawo Crusiek i zdrówka dla Bartka.

crusiek
21-02-2021, 20:35
Dzięki za dobre słowo oraz życzenia, na pewno trafią do celu [emoji846]

sokolnik
21-02-2021, 22:02
świetna akcja - szacun.

"Jagiełło" wysłany :)

crusiek
21-02-2021, 22:34
A, to jak po królewsku, to zapraszam na Dwór [emoji23]

Dzięki, dzięki [emoji846]

S_Bax
22-02-2021, 14:57
Zrobione !

crusiek
22-02-2021, 15:58
Dziękuję i kłaniam się nisko.

crusiek
22-02-2021, 21:12
Szanowni forumowicze.
Aktualny stan zbiórki wygląda następująco:

48754

Dziękuję! Zapraszam!

tomeekm
22-02-2021, 22:15
Ode mnie też przelew poszedł. Pozdrowienia dla Bartka :)

fafniak
22-02-2021, 23:23
nie widziałem wczesniej - zaraz postaram sie zrobic przelew

- - - - kolejny post - - - - - -

poszło
i pierd 8 znaków

crusiek
22-02-2021, 23:29
Dzięki panowie! :)

Szydlarz
23-02-2021, 00:07
Ode mnie już poszło :).

crusiek
23-02-2021, 00:20
Dzięki! :)

Kazek
23-02-2021, 10:01
Witam

Poszło i ode mnie. Zdrówka dla Bartka.

Pozdrawiam
Kazik

crusiek
23-02-2021, 10:04
Dzięki bardzo, przekażę.

Aktualnie Bartek jest po przeszczepie, na kroplówkach przeciwbólowych.

Dziękuje wszystkim za życzenia i pozdrawia [emoji846]

crusiek
23-02-2021, 22:29
Szanowni forumowicze.

Aktualnie na koncie zbiórki jest następująca kwota:

48826

Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i zapraszam niezdecydowanych do wsparcia zbiórki.

Zbyszek
23-02-2021, 22:38
@crusiek (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=79646), fajny pomysł z tą zbiórką dla naszego kolegi. :rolleyes:

spiritus
23-02-2021, 23:12
Idzie dobrze! ;)
Pytanie skąd się te grosze biorą... ktoś z obcej waluty śle czy ktoś sobie z tego jaja robi?

OjTam
23-02-2021, 23:21
Te 5gr było od początku. Reszta pewnie z przeliczania walut.

crusiek
23-02-2021, 23:22
Bo ja wiem? Na koncie przed startem miałem 5 groszy.
Na koniec wyrównam do sensownej wartości [emoji846]

Szydlarz
24-02-2021, 11:03
Po 10tym jeszcze dorzucę coś ponownie :).

Wind Mill
24-02-2021, 11:50
Idzie dobrze! ;)
Pytanie skąd się te grosze biorą... ktoś z obcej waluty śle czy ktoś sobie z tego jaja robi?
Przynajmniej "jedna" obca waluta poszła, z tego co można wyczytać wcześniej. ;)
Tutaj akurat nie, ale przy składkach albo spłatach długu przelewem mam nawyk dodawać grosza. ;)

robin102
24-02-2021, 12:02
Ciśnijmy, ciśnijmy kto co może, bo nie w kwocie, a w ilości dobrych serc siła.

pawl_s
24-02-2021, 12:42
Moja była obca, kursu nie znam, „po mojemu” było równo ;)

crusiek
24-02-2021, 14:51
Hop, wątek do góry [emoji846]

crusiek
24-02-2021, 19:04
Dzisiaj Bartek mi pisał że czuje się znacznie lepiej, wygląda więc na to, że leczenie zaczyna przynosić efekty.

Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i zapraszam do uczestnictwa osoby niezdecydowane [emoji846]

S_Bax
24-02-2021, 20:44
Dobra wiadomość ze mu się poprawia !

crusiek
24-02-2021, 23:47
:)

Szanowni forumowicze, dziękuję Wam serdecznie za poświęcony czas oraz środki, którymi zasilacie zbiórkę na rzecz naszego forumowego kolegi!
Niezmiernie miło mi uczestniczyć w tak zwartej i solidarnej wspólnocie!
Dziękuję również za zaufanie.

Aktualny stan na dzisiaj:

48882

Dziekuję w imieniu Bartka raz jeszcze i zapraszam :)

MSXxxx
25-02-2021, 12:16
Poszło niewiele, ale zawsze coś.
Pzdr

crusiek
25-02-2021, 22:19
Cześć :)
Sporo na głowie, czas ucieka przez palce...

Aktualny stan na dzisiaj:
48917

Dziękuję i zapraszam do udziału :)

crusiek
26-02-2021, 11:59
Hop, wątek do góry :)

crusiek
26-02-2021, 23:13
Cześć.
Dzisiaj niestety na koncie bez zmian.

Zapraszam serdecznie do udziału w zbiórce! [emoji846]

lukasz_kk
27-02-2021, 15:08
A jak stan zdrowia Bartka? I ogólnie rodziny? Działają już z remontem domu? Jeśli nie możesz udzielać takich informacji to spoko, rozumiem :)

W ogóle z tego co się zdążyłem zorientować z wpisów Bartka na forum, to ma swój sklep internetowy chyba. Mam nadzieję, że nie ogarniał tego sam i jego pracownicy są w stanie utrzymać działanie firmy i jako taki dochód w tym trudnym czasie.

crusiek
27-02-2021, 15:18
Bartek szybko dochodzi do siebie, w dobre miejsce trafił. Rany się goją, leczenie przynosi skuteczne efekty. Być może pod koniec przyszłego tygodnia będzie mógł wyjść ze szpitala.
Z tego co wiem, to już ma się zacząć za jakiś czas wstawianie okien.
Wszyscy pomęczeni tą sytuacją, szczególnie żona i dzieci.
No i Bartek będzie się musiał ponownie zmierzyć z demonami jak wyjdzie ze szpitala i będzie musiał wejść do domu....

Z tego co wiem, to raczej będzie rezygnować z prowadzenia działalności...

robin102
28-02-2021, 00:02
ja zachęcam, bo dobro wraca

sokolnik
28-02-2021, 00:15
No i Bartek będzie się musiał ponownie zmierzyć z demonami jak wyjdzie ze szpitala i będzie musiał wejść do domu....

Z tego co wiem, to raczej będzie rezygnować z prowadzenia działalności...

a jak on się trzyma właśnie psychicznie? bo to sytuacja dosyć ciężka życiowo

crusiek
28-02-2021, 00:42
Raz lepiej, raz gorzej, dopóki mu ludzie dodają otuchy to jest dobrze, ale wiadomo, jak człowiek sam godzinami siedzi, to rozmyśla.

Najbliższe podsumowanie w poniedziałek, wiadomo, ze spoza banku w weekendy nie księgują.

Ligo
28-02-2021, 01:49
Takie zdarzenie jest w pewnym sensie dobre, bo kiedy jest się jedną nogą po drugiej stronie, zmienia się cała optyka, cały punkt widzenia. Zaczyna się dostrzegać to, co naprawdę w życiu jest ważne i w żadnym razie nie są to przedmioty.
I już nikt będzie taki sam. Będzie lepszy.
Bartek - trzymaj się i zdrowiej szybko.

czapajew24
28-02-2021, 17:32
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wszystkiego dobrego dla całej rodziny.

crusiek
01-03-2021, 09:41
Dzięki, przekażę [emoji846]

Hop, wątek do góry [emoji846]

crusiek
01-03-2021, 15:26
Czołem! :)

Uwaga, mam do Was pytanie! :)

Czy ktoś z Was z okolic WROCŁAWIA zajmuje się remontami ? Lub zna kogoś w dobrej relacji ceny do jakości ?

Bartek szuka kogoś do tynków i regipsów ewentualnie także do płytek i paneli lub malowania :)

marcin255, zdyboo, może Wy macie jakieś dobre namiary? :)

----
Bartek w środę wychodzi ze szpitala.
Macie tyyyyyleeeeee pozdrowień! :)

sokolnik
01-03-2021, 18:36
dobre wieści :D

może pomoże kurczeblade ? kogoś zna... ?

OjTam
01-03-2021, 18:37
TOP67 też z Wrocka, może kogoś zna.

marcin255
01-03-2021, 19:31
Ja mogę szpital polecić ale to już za nim , tynki to nie moja branża.

crusiek
01-03-2021, 20:14
Dzięki za dotychczasowe informacje, jak cos tam macie, czy znacie to piszcie tu, czy też na priv, będzie w czym wybrać.

crusiek
01-03-2021, 21:52
Szanowni forumowicze.
Dzisiejszy stan środków na zbiórce wygląda następująco:

49071

Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i zapraszam :)

zeberek1
02-03-2021, 07:36
Witajcie!
Jakoś tak to się stało że nie zauważyłem tej akcji aż do wczoraj... Ech! Ale to nic. Z kolegą Bartolini82 sporo się kontaktowałem na PM. I kto by pomyślał... Życie pisze tak brutalne scenariusze akcji... Sam coś o tym wiem ale ze strony zdrowia. Czasem naprawdę nie jest łatwo.
Zdrowia i sił kolego!
Zawsze po burzy wychodzi słońce Bartku!

crusiek
02-03-2021, 13:04
SIEMA!
Jeden z użytkowników zapytał, czy może przesłać pieniądze za pomocą PAYPAL.
Można, oczywiście. Mam konto, które powiązałem z rachunkiem, na który wpadają pieniążki ze zbiórki.
Można dołączyć do zbiórki na PAYPALu: https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Ustawiłem, że wpłaty są anonimowe, widać tylko kwotę.

ZAPRASZAM. Do zakończenia zbiórki pozostały 22 dni.

spiritus
02-03-2021, 18:55
Podrzuciłem powyższe do pierwszego posta aby było wiadomo już na początku.

crusiek
02-03-2021, 18:59
Oooo dziękuję Ci dobry człowieku.
Wysyłałem co prawda PMkę w tym temacie do Jacek_Z ale w związku z Twoimi ruchami mości spiritusie :)... Jacku, temat nieaktualny :)

crusiek
02-03-2021, 20:19
Drodzy forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49086

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Ligo
02-03-2021, 21:13
Można dołączyć do zbiórki na PAYPALu
Bardzo dobry pomysł.:-)

crusiek
02-03-2021, 21:18
Tak, tylko jest to darmowe dopóki nie przewalutowuje, wtedy skubance doliczają sobie 3%

crusiek
02-03-2021, 21:20
Tak, tylko jest to darmowe dopóki nie przewalutowuje, wtedy skubance doliczają sobie 3%A tak z ciekawostek to easy send na telefon jest pod tym względem chyba najfajniejszy, przynajmniej był jakieś dwa miechy temu, ma świetne przeliczniki, testowałem trzy razy z kuzynka z GB.

Ligo
03-03-2021, 00:06
Przelicznik bankowy jest bandycki, tak samo jak prowizja za mniejsze kwoty.
Swoją drogą Elon Musk, właściciel PayPala też musi mieć na bułkę z kaszanką.
Ale i tak jest duuużo taniej, jak regularny przelew bankowy.

Rafał_Sz
03-03-2021, 13:27
Przelicznik bankowy jest bandycki, tak samo jak prowizja za mniejsze kwoty.
Swoją drogą Elon Musk, właściciel PayPala też musi mieć na bułkę z kaszanką.
Ale i tak jest duuużo taniej, jak regularny przelew bankowy.


Elon Musk od prawie 20 lat nie ma nic wspólnego z PayPalem. ;)

EOT

crusiek
03-03-2021, 22:20
Drodzy forumowicze, dzisiaj stan obu rachunków nie zmienił się.
Zapraszam do udziału w zbiórce niezdecydowanych [emoji846]

crusiek
04-03-2021, 23:25
Drodzy forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49147

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj: 5180 zł

crusiek
05-03-2021, 22:50
Cześć.
Szanowni forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49167

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj: 5250 zł

Bartek w środę wyszedł ze szpitala, lewa ręka wymaga jeszcze większej opieki i leczenia, natomiast pozostałe rany/blizny goją się ładnie.
Ciśnie teraz różne tematy i liczy straty...

krzysztofisko
05-03-2021, 23:43
Poszło i ode mnie. Zdrowia dla Bartka bo ono wszak najważniejsze.

crusiek
06-03-2021, 19:28
Dzięki w imieniu Bartka :)

Zapraszam pozostałych forumowiczów do udziału :)

Najbliższe info o wpłatach w poniedziałek.

crusiek
07-03-2021, 12:33
Hop, wątek do góry :)

krulewik
07-03-2021, 23:03
Po 10tym jeszcze dorzucę coś ponownie :).

Szydlarz super pomysł. Piszę się na tą drugą kolejkę, czy drugie kółko.
Jak zwał tak zwał, ale ja nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Pierwszy raz w życiu mam możliwość wziąć udział w dwurundowej zbiórce.
Ile by to nie było, Bartkowi i jego rodzinie, te pieniądze na pewno się przydadzą. Jutro wysyłam drugą ratę. :)

krulewik
08-03-2021, 09:54
Druga rata poszła. Dużo zdrowia Bartek. :-)

crusiek
08-03-2021, 13:06
Szydlarz super pomysł. Piszę się na tą drugą kolejkę, czy drugie kółko.
Jak zwał tak zwał, ale ja nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Pierwszy raz w życiu mam możliwość wziąć udział w dwurundowej zbiórce.
Ile by to nie było, Bartkowi i jego rodzinie, te pieniądze na pewno się przydadzą. Jutro wysyłam drugą ratę. :)

Bardzo fajny pomysł, to i ja dorzucę od siebie kilka groszy, nie zbiednieję od tego :)
Plan mam taki: We wtorek mam dodatkową robótkę wieczorem, jakieś tam serwery, połączenia, backupy... cały dochód z tej robótki zasili konto xD

A może przy okazji ktoś jeszcze się dorzuci? :)

robin102
08-03-2021, 13:50
A może przy okazji ktoś jeszcze się dorzuci? :) Dobry plan. Jak mi wpadnie jakiś dodatkowy hajs poza oficjalnym obiegiem domowym to jeszcze dorzucę mimo, że Bartek nie lubi motocyklistów ;) ;) ;) , Czasy ciężkie :( ..... Podobnych składek w tym kwartale to już kilka zasilałem, parę stówek poszło.

crusiek
08-03-2021, 21:17
Cześć.
Szanowni forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49295

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj: 5600 zł

Do końca - 16 dni.

Zapraszam :)

Szydlarz
09-03-2021, 00:02
Druga tura już przelana :). Pozdrawiam i życz szybkiego powrotu do zdorwia Bartkowi w moim imieniu :).

crusiek
09-03-2021, 00:34
Druga tura już przelana :). Pozdrawiam i życz szybkiego powrotu do zdorwia Bartkowi w moim imieniu :).Ta jest, kurcze tak sobie pomyślałem, co ja mu się nażyczę jak już pojadę, to kilka godzin będzie mało [emoji6]

Wstępnie planuję wyjazd w okolicach weekendu przed świętami, czyli jakoś tak 25go, jak nic złego nie wypadnie, to 26go będę pod Wrocławiem.

crusiek
10-03-2021, 01:41
Cześć.
Dzisiaj z małym opóźnieniem, ale dopiero wróciłem do domu :)

Szanowni forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49365

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj: 6000 zł

Do końca - 15 dni.

Zapraszam

spiritus
10-03-2021, 08:08
15 dni... Szkoda, że kwietnia nie zahaczy. Jeszcze bym dorzucił coś a marzec u mnie słaby. Chyba, że się jakiś dłużnik odezwie to zdążę.

crusiek
11-03-2021, 00:04
15 dni... Szkoda, że kwietnia nie zahaczy. Jeszcze bym dorzucił coś a marzec u mnie słaby. Chyba, że się jakiś dłużnik odezwie to zdążę.
No, kiedyś się musi skończyć :)
Zawsze można na zrzutkę wrzucić, chyba została przedłużona dzisiaj. Albo mnie wzrok oszukał :)


Bartek pisał mi ostatnio, że rany leczą się na tyle dobrze, że już nie bolą, tak więc wygląda to bardzo pozytywnie.
No i oczywiście pozdrawia i dziękuje za wszystko :)
---


Szanowni forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49395

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj: 6030 zł

Do końca - 14 dni.

Zapraszam

crusiek
12-03-2021, 00:44
Drodzy forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49446

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj: 6130 zł

Do końca - 13 dni.

Zapraszam

crusiek
12-03-2021, 22:13
Drodzy forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49502

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj:
6280 zł

Do końca - 12 dni.

Zapraszam

crusiek
15-03-2021, 15:55
Podbijamy wątek.
Może jeszcze ktoś się skusi ? :)

crusiek
16-03-2021, 00:40
Siema, na chwilę obecną stan zbiórki pozostaje bez zmian.
Zapraszam niezdecydowanych .

Ligo
16-03-2021, 01:16
Tu nie ma co rozmyślać, tylko trzeba grosz dorzucić.
Karma wraca.

Bartolini82
16-03-2021, 11:17
Witajcie moi Drodzy :)
Odebrałem komputer z serwisu i po dokonaniu przez nich konserwacji, okazało się, że działa. Jedna z niewielu rzeczy z elektroniki jaka ocalała w domu :/
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za tą akcję. Zarówno od strony finansowej, jak i wsparcia psychicznego bo człowiek wtedy czuje się rzeczywiście częścią pewnej społeczności, a nie jednostką, pozostawioną samą sobie w takiej sytuacji. Jest to dla mnie o tyle ważne, że generalnie praktycznie codziennie są jakieś kolejne kłody rzucane nam pod nogi, w związku z remontem tego domu i całą tą sytuacją w jakiej się znaleźliśmy. Psychicznie, ledwo już to wszystko znoszę :/ Rany fizyczne są w tym momencie małym pikusiem, w porównaniu do tego jak "oberwał" mózg w tej sytuacji. Na razie nie będę się tutaj rozpisywał bo muszę jechać na pogorzelisko, ale wieczorem postaram się coś więcej tutaj napisać. Jak macie jakieś pytania to piszcie śmiało.
Acha, postanowiłem sprzedać swoją firmę. Więc jeśli ktoś jest chętny, albo zna kogoś kto chce od zaraz przejąć sklep internetowy z branży zoologicznej, to zapraszam na priv. Podam wszystkie szczegóły. Osoba, która to przejmie, po prostu wznawia sprzedaż i zarabia od razu bo jest bardzo duża baza stałych klientów. Na rynku byłem prawie 10 lat. Obecnie nie jestem w stanie tego ogarnąć ani fizycznie, ani psychicznie, ani nawet nie mam gdzie, bo w domu cała instalacja elektryczna uległa spaleniu. Poza tym, ogarnięcie sprawy remontu od sprawy organizacyjnej, zabiera mi tyle czasu, że nawet nie byłoby kiedy zająć się tą sprzedażą.
Jeszcze raz BARDZO Wam WSZYSTKIM dziękuję.
Do "poklikania" wkrótce ;)

robin102
16-03-2021, 15:20
Miło Cię słyszeć :) Wracaj do zdrowia, a miedzy słabymi chwilami myśl pozytywnie o przyszłości. Żyć trzeba, jeść, trzeba, rachunki placić trzeba. Przecież nie pójdziesz zdjęć ślubnych robić. Zachęcał bym Kolegę do zweryfikowania swoich planów sprzedaży sklepu. Czasem nam się wydaje, że coś robimy słusznie, ale te słusznie jest na krótką chwile , bo w dłuższym horyzoncie czasowym będzie okrutna lipa. No chyba,z e ktoś Ci załatwi fajny etat z najmniej średnią krajowa to wtedy .... rzeczywiście będzie można odpocząć od tego wszystkiego.

S_Bax
16-03-2021, 16:49
Pomyślałbym tez nad tym żeby sklep ktoś znajomy poprowadził w międzyczasie, tak jak pisze kolega wyżej, bez pochopnych decyzji.....

crusiek
16-03-2021, 22:21
Widzę Bartek, że powoli wracasz do "żywych".
No to ciśniemy do końca!

Na razie niestety nadal bez zmian...
8 dni do końca zbiórki.
Zapraszam!

Bartolini82
17-03-2021, 11:45
crusiek, powoli wracam. Ciężko to wszystko ogarniać :/ Brakuje normalnie czasu w ciągu dnia. Cała masa maili, telefonów, zaległych opłat. Do tego cała procedura z dogrywaniem rozbiórki, czyszczenia i później remontu domu. Dobrze, że wróciłem bo żona na tym etapie już by tego nie ogarnęła.

Martutittu
17-03-2021, 13:47
Trzymaj się Bartek! Dużo siły i zdrowia Wam życzę.

krulewik
17-03-2021, 14:07
Panowie i Panie!
Jak stwierdził Bartek, najbardziej liczy się to, że nie został sam w nieszczęściu.
Niemniej pieniądze też mają swoje znaczenie, szczególnie w takiej sytuacji.
Mamy zebrane 6280 zł. To piękna kwota, ale jeszcze lepiej wyglądałoby 7000 zł. :)
Samych RAW-kowiczów jest nas ok. 20. Do równej kwoty brakuje 720 zł. Jeżeli podzielić to przez 20, wychodzi - 36 zł.
Czasy są ciężkie i nie każdy w tym momencie ma "wolną" gotówkę, którą może przeznaczyć, nawet na tak szczytny cel.
Ale kto może, niech wysupła cokolwiek. Każda kwota się liczy. Nawet 5 zł, to o 5 zł więcej dla Bartka i jego rodziny.
Ja prześlę jeszcze parę złotych. Może ktoś jeszcze, jest w stanie...?

krulewik
17-03-2021, 15:47
Już trochę mniej do równej kwoty. Pieniądze powędrowały na konto. :)

Wind Mill
17-03-2021, 19:59
Witajcie moi Drodzy :)...
O, człowiek w internetach, znaczy się żyw człowiek! :)
Zdrowia i stanięcia na nogi! :)


...Ja prześlę jeszcze parę złotych. Może ktoś jeszcze, jest w stanie...?
Mówisz pan, jeszcze raz? ;)

krulewik
17-03-2021, 21:59
...
Mówisz pan, jeszcze raz? ;)

Wyobraziłem sobie siebie w takiej sytuacji i pomyślałem, że jeżeli mogę, to czemu nie?!
Może jeszcze ktoś dołączy i będzie parę złotych więcej...

crusiek
17-03-2021, 23:17
Drodzy forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49764

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj:
6380 zł

Do końca - 7 dni.

Dziękuję za dokonane wpłaty i to, że niektórym się chce coś więcej! :)
Zapraszam!

crusiek
19-03-2021, 00:16
Drodzy forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49800

plus zawartość koszyka na zbiórce PP:

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj:
6430 zł i jeden grosz :)

Do końca - 6 dni.

Dziękuję za dokonane wpłaty i zapraszam!

August68
19-03-2021, 21:23
Przybyło :-)

Ligo
19-03-2021, 22:08
Wyobraziłem sobie siebie w takiej sytuacji
No właśnie, każdemu to może się zdarzyć i wtedy cholernie miło dostać jakieś wsparcie.

A jak się dołożyło cegiełkę, to koniecznie trzeba o tym pisać? Bo już wcześniej dołożyłem, ale nie pisałem.;-)

zeberek1
19-03-2021, 22:19
" ... niech nie wie Twoja lewa ręka co czyni prawa
..." - Ktoś kiedyś wypowiedział takie zdanie...
Kto może ten zrozumie.

crusiek
19-03-2021, 23:36
Szanowni forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49841

plus zawartość koszyka na zbiórce PP (650 zł):

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj:
6500 zł i jeden grosz

Do końca - 5 dni.

Kolejne info w poniedziałek.

Dziękuję za dokonane wpłaty i zapraszam!

spiritus
21-03-2021, 23:43
Podbijam bo od 48h wątek śpi ;)

crusiek
22-03-2021, 01:39
Podbijam bo od 48h wątek śpi ;)

Ooo, dzięki :)
Wątek śpi, zbiórka powoli dobiega do końca ale logistyka pracuje :)
Ogarniam tematy przed wyjazdem :)

FelTom
22-03-2021, 15:00
Jeszcze aktualne?

crusiek
22-03-2021, 15:00
Jeszcze dwa dni zbiórka, jak najbardziej [emoji6]

crusiek
23-03-2021, 00:19
Szanowni forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49960

plus zawartość koszyka na zbiórce PP (650 zł):

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj:
6550 zł i jeden grosz

Do końca - 2 dni.


Dziękuję za dokonane wpłaty i zapraszam!

FelTom
23-03-2021, 09:45
Poszło i od nas.
Dziękuję crusiek za akcję.

Na tym przykładzie wytłumaczyłem synowi, na czym polega akcja charytatywna i jak się dokonuje przelewów. Dziękuję.

Serdeczne pozdrowienia dla Naszego Forumowego Kolegi i Jego Rodziny!!!

crusiek
23-03-2021, 09:54
Poszło i od nas.
Dziękuję crusiek za akcję.

Na tym przykładzie wytłumaczyłem synowi, na czym polega akcja charytatywna i jak się dokonuje przelewów. Dziękuję.

Serdeczne pozdrowienia dla Naszego Forumowego Kolegi i Jego Rodziny!!!

Dzięki bardzo za dobre słowo i Wasz wkład w społeczności forum dla kolegi [emoji846] Pozdrawiam serdecznie!!!

Bartolini82
23-03-2021, 09:59
Poszło i od nas.

Serdeczne pozdrowienia dla Naszego Forumowego Kolegi i Jego Rodziny!!!

Dziękuję w imieniu swoim i swojej rodziny :)
Naprawdę jestem niesamowicie zaskoczony (oczywiście pozytywnie) skalą pomocy ze strony forumowiczów.

Trzeba chyba będzie zrobić nowe logo forum, w stylu "Nikoniarze.pl - to więcej niż forum" :D
Bo jak czytam Wasze posty i patrzę na odzew, to czuję się jak w jednej wielkiej rodzinie :)

Obrazek2000
23-03-2021, 12:29
Grunt, że z Wami wszystko w porządku.

spiritus
23-03-2021, 12:53
Grunt, że z Wami wszystko w porządku.

To prawda!


Tymczasem reszta gawiedzi dobijmy do 7k!

crusiek
23-03-2021, 13:05
Tak, tak :)
Tym bardziej, że pozostał już jeden dzień.

25go wyjeżdżam, po południu.
Wieczorkiem będę w Lesznie a rano, 26go rakietą z krecim turbonapędem pod Wrocek.

Zamierzam wrzucić na zakończenie całej akcji 3 zdjęcia, jedno na wylocie, jedno w drodze i dokument odpowiednio "zrodowany" przekazania pieniążków, żeby wszyscy zainteresowani widzieli, że zostało przekazane faktycznie tyle ile wpłynęło.

spiritus
23-03-2021, 23:44
Naprzód wiara! :)

Ostatnia doba została.

crusiek
23-03-2021, 23:53
Szanowni forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to:

49991

plus zawartość koszyka na zbiórce PP (730 zł):

https://paypal.me/pools/c/8xnam9zVhQ

Co daje łącznie dzisiaj:
6730 zł i dwa grosze

Do końca został JEDEN dzień!


Dziękuję za dokonane wpłaty i zapraszam!

crusiek
24-03-2021, 21:39
Szanowni forumowicze, podsumowanie dnia dzisiejszego to bez zmian: 6730 zł i dwa grosze.
Ostatnie godziny zbiórki. Jutro zamkną się możliwości, gdyby coś jednak wpadło z opóźnieniem będę jeszcze monitorować przez kilka dni.
Gdyby ktoś chciał, zawsze można przekazać pieniądze na zrzutkę, jest jeszcze chyba 50 dni otwarta: LINK (https://zrzutka.pl/hsfhzc)
Po południu wyjeżdżamy!
Dam znać co dalej :)

crusiek
25-03-2021, 21:40
Drodzy forumowicze, jestem już w Lesznie, jutro będę się widział z Bartkiem, to sobie pogadamy i będzie okazja, żeby przekazać wasze pieniążki, które już wypłaciłem i mam tutaj ze sobą.
Czekam jeszcze tylko na zaksięgowanie paypala, co powinno nastąpić jutro najpóźniej, z Bartkiem widzimy się wieczorem, więc powinienem mieć komplet.
Dodatkowo, jeden z darczyńców zadeklarował wyrównanie kwoty zbiórki.
W związku z tym ogłaszam, że zdeklarowana i ostateczna kwota, zebrana przez naszą społeczność to: 7000 zł.
Dziękuję raz jeszcze w imieniu swoim oraz Bartka i jego rodziny.

Gdyby ktoś pytał, to droga była dość męcząca, a autostrada monotonna... poza autostradą mnóstwo tirów co chwilę trzeba było wyprzedzac, ale ostatecznie zmieściłem się w zaplanowanym czasie 4 godzin i 20 minut.

Do zaklinania jutro!




50036

Jacek_Z
25-03-2021, 21:48
Cru, wielkie dzięki za poprowadzenie akcji :) gdyby nie ty to tej kasy by nie było :)

Dex
25-03-2021, 21:48
crusiek, Nikoniarze - SZACUN!

crusiek
25-03-2021, 21:52
Gdyby nie My, gdyby nie My [emoji846]
Szacun dla Was.
Pozdrówka [emoji846]

spiritus
25-03-2021, 22:26
Gdyby nie My, gdyby nie My [emoji846]
Szacun dla Was.
Pozdrówka [emoji846]

Krecie już nie bądź taki skromny! :D

Największy podziw, szacunek i podziękowania należą się Tobie i pomysłodawcy zbiórki. Reszta to już następstwa uruchomionej maszyny :)

Obrazek2000
25-03-2021, 23:57
Dzięki crusiek!!!!

sokolnik
26-03-2021, 00:15
crusiek


https://www.youtube.com/watch?v=ctQISe3nPT8


Piękna akcja !

krzysztofz24
26-03-2021, 01:05
Krecie już nie bądź taki skromny! :D

Największy podziw, szacunek i podziękowania należą się Tobie i pomysłodawcy zbiórki. Reszta to już następstwa uruchomionej maszyny :)

Wszyscy sie spisali. Ale glowny kretowy organizator zasluguje na szczegolne wyrazy uznania:-)


50046


Jak nawet Chuck Norris pokazuej ze crusiek sie spisal. To juz nie ma dyskusji;-).

S_Bax
26-03-2021, 07:24
Tak dokładnie ! Dzięki wszystkim a crusiek najbardziej !

Wind Mill
26-03-2021, 08:10
Gdyby nie My, gdyby nie My...


Wszyscy sie spisali. Ale glowny kretowy organizator zasluguje na szczegolne wyrazy uznania:-)
...crusiek sie spisal. To juz nie ma dyskusji;-).

Kret Budowniczy! :)

Można dołożyć cegiełkę, ale ktoś musi pokazać gdzie! ;)

crusiek
26-03-2021, 21:59
Oj już nie przesadzajcię, miałem sporo pomocy [emoji846]

Tak czy inaczej. Pieniążki przekazałem, a więc całość, 7000 zł, przyda się z pewnością. Podpisaliśmy dokument potwierdzający ten fakt, pogadaliśmy, trochę pograłem sobie w piłkę, na szczęście niee mam zakwasów.

Bartek i jego rodzina to wspaniali i mega fajni ludzie, tym bardziej więc z wielką przyjemnością pozbyłem się Waszej gotówki, szanowni forumowicze [emoji846]
Chociaż nasza zbiórka jest zamknięta, to zawsze można wpłacić na zrzutkę, bądź przekazać miłe słowo, które jest bardzo budujące!

Pozdro ! [emoji846]

Bartolini82
26-03-2021, 22:28
Drodzy Forumowicze, crusiek już dotarł bezpiecznie ode mnie do Leszna :)
BARDZO się cieszę, że mogłem go przy okazji tej akcji poznać na żywo, a nie tylko wirtualnie poprzez forum, czy słysząc go w słuchawkach gdy razem z skolonikiem graliśmy sobie wieczorami, jeszcze przed tym zdarzeniem.

BARDZO dziękuję "cruśkowi", a także tajemniczej osobie, która do niego napisała (crusiek zachował informację o tym kto to był, dla siebie) za zainicjowanie i organizację tej akcji. BARDZO DZIĘKUJĘ oczywiście KAŻDEMU Z WAS, za każdą złotówkę jaką przeznaczyliście dla mnie i mojej rodziny, a także za każde miłe słowo wsparcia. Przyznam Wam, że codziennie zaglądałem na to forum, będąc w szpitalu. Tylko nie pamiętałem danych do logowania, więc nie widziałem pewnych szczegółów. Nie widziałem np. kwot jakie podawał crusiek, ale wtedy to nie było dla mnie najważniejsze (od razu napiszę, że jestem bardzo mile zaskoczony kwotą jaką uzbieraliście bo naprawdę, nie liczyłbym na aż tyle). Niezmiernie miło mi było, gdy po prostu wchodziłem i widziałem co chwila nowe wpisy, Wasze zainteresowanie i wspólną mobilizację. Ciężko mi to opisać słowami co wtedy czułem i co teraz czuję. Bo naprawdę, ale takie wsparcie czy finansowe czy psychiczne jest niesamowicie ważne. Człowiek bowiem wie, że mimo, iż jest w szpitalu, niezdolny do jakichkolwiek działań, to jednak znajdzie się ktoś, kto pomoże, czy mi, czy mojej rodzinie. Łatwiej jest wtedy pogodzić się z tym co się stało i skupić na leczeniu.
M.in. dzięki pomocy ludzi, uwierzcie lub nie, ale ANI RAZU nie byłem zły na to co nas w życiu spotkało. Naprawdę. Nie mam pretensji do nikogo i niczego, że akurat takie coś nam się przydarzyło. Fakt, tragedia duża, ale zawsze mogło być gorzej. Bo gdybyśmy np. z żoną już spali, to na 99% dzisiaj bym tego nie pisał, a na 100% nie mielibyśmy dzieci przy sobie, bo one akurat spały na piętrze, a ogień tak szybko się rozprzestrzenił, że dosłownie 5 minut później, nie byłoby najmniejszych szans aby wejść na piętro lub zejść z niego. Więc jednak w tym nieszczęściu, mieliśmy dużo szczęścia, które później trwało i trwa nadal. Na chwilę obecną udało już mi się dograć ekipy, które powinny po sobie wchodzić i doprowadzić ten dom do normalnego stanu. Zacząłem rehabilitację ran, które wyglądają całkiem dobrze. Więc na razie, wszystko idzie w dobrą stronę.
Więc naprawdę, BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY !!!
Za niedługo pewnie zobaczycie mój zakuty łeb już bez hełmu :D (który swoją drogą, ocalał w pożarze, ale wygląda jakby był faktycznie wyjęty z jakiegoś stanowiska archeologicznego, cały w rdzy :P ; generalnie z całej zbroi, ocalał on, chyba jeden nagolennik i naręczaki; reszta się gdzieś zlepiła razem ze stopionym manekinem i poszła gdzieś na śmieci). Crusiek strzelił pamiątkową fotkę. Tylko żony zabrakło bo akurat poszła coś tam w budynku zrobić, a teraz mi wypomina, że się na fotkę nie załapała :D
Więc crusiek, masz kolejny dobry pretekst aby do nas wrócić :) Zaproszenie jak najbardziej aktualne bezterminowo :D

Dex
26-03-2021, 22:39
Jest Bartek, jest lepiej, to można troszeczke teraz poluzować i lekko pospamować ;)

To, że Kreciowaty u Was był to nie ma wątpliwości, ale bez foty czy relacji na insta, że grał w piłke - nikt nie uwierzy :mrgreen:

Bartolini82
26-03-2021, 22:43
Grał z moimi dzieciakami :) Mój syn chodził kilka lat na piłkę, był w wiodącej grupie w Śląsku więc coś tam jeszcze pamięta ;)
W sumie nie pomyślałem aby im wtedy razem fotę strzelić no i teraz nie uwierzysz, że grał ;)
Następnym razem bardziej pofocimy. Będzie krecik z karkówką z grilla :D
Dzisiaj też myślałem, że jeszcze mu stadninę u nas pokażę i okolicę gdzie jeździłem na fotki ptaków, ale czas tak szybko mijał, a ekipa od rozbiórki myślała,że skończą o 16, a wyjechali dopiero po 19:30 :/ Więc to nam troszkę pokrzyżowało plany.

Dex
26-03-2021, 22:48
Będzie krecik z karkówką z grilla :D
.


https://i.pinimg.com/originals/e4/c3/ec/e4c3ec832eaa2f2191492bef7a8c3d54.gif


Pewnie, że nie uwierze :D pics or it didn't happen :-P


Ale tego Kreta na grillu to już musisz obfocić :mrgreen:

spiritus
26-03-2021, 22:50
Tylko nie rób karkówki z kreta na grillu xD

Git, że wszystko ok! :)

Bartolini82
26-03-2021, 23:04
Oczywiście dziękuję także za pamiątkową koszulkę Nikoniarzy :) Świetna pamiątka :)

lukasz_kk
26-03-2021, 23:32
Dobrze wiedzieć, że wychodzicie na prostą, a będzie tylko lepiej!

fantazja
27-03-2021, 00:35
Bartek dużo zdrowia i wytrwałości życzę, cały czas trzymam kciuki. Wiem, że wszystko dobrze się skończy :)

Crusiek to dla mnie NIKONIARZ ROKU !!! :D

50093
:)

Ligo
27-03-2021, 04:05
Crusiek to dla mnie NIKONIARZ ROKU !!!)
Słusznie! Crusiek rulez!!:-D

crusiek
27-03-2021, 10:50
E tam, przesadzacie.

Zdjęcie mam a i owszem, jedno takie pamiątkowo-dokumentacyjne zrobiliśmy :)
Tylko żeby Wam matryce monitorach nie wybuchły ;)

Pozdrawiam serdecznie :)

50102

krzysztofz24
27-03-2021, 12:51
Ale crusiek dla ciebie to oczywiste;-), ale my nie wiemy kto jest kto:-).
Ty jesteś z lewej czy z dziećmi?

Obstawiam że z lewej.
Tak?

Dex
27-03-2021, 12:57
https://forum.nikoniarze.pl/image.php?u=79646&dateline=1551373670

No co Ty? Nie rozpoznajesz kolegi? :mrgreen: ;)

crusiek
27-03-2021, 13:05
Obstawiam że z lewej.
Tak?

Tak. [emoji106]

krulewik
27-03-2021, 19:22
Bartek, żona ma całkowita rację, co do tego zdjęcia. Moja propozycja.
Niech Wam ktoś zrobi zdjęcie w tym samym miejscu i żeby było łatwiej w podobnej pozie. Ty z żoną w środku a dzieci po bokach, jak na tym zdjęciu powyżej.
Prześlij je Sebastianowi, a on już jako crusiek, wykorzystując swoje umiejętności obróbkowe, zmontuje te 2 zdjęcia.
Po zmontowaniu zamieści tu w tym wątku i będzie jak powinno być. No i żona będzie usatysfakcjonowana. A zadowolona żona, sam wiesz, to jakbyś Pana Boga za nogi złapał. ;-)
Dużo zdrowia dla Was wszystkich. Trzymajcie się i powodzenia! :-)

Bartolini82
28-03-2021, 08:39
Słuchajcie, właśnie miałem tutaj napisać, że mam torbę na sprzedaż (rozważę każdą ofertę) https://forum.nikoniarze.pl/threads/306088-NOWA-torba-Vanguard-ALTA-FLY-49T no i otwieram ten wątek, otwiera się ta fotka, a córka nagle mówi. "Wiecie co tu jest głupie na tym zdjęciu? To, że wygląda jak w telewizji jak 2 tatusiów chce wziąć ślub i ma dzieci".... crusiek, normalnie, "Wiza na miłość" :D:D:D:D
No to udanej niedzieli dla wszystkich ;) Chyba jeszcze śpicie po tej zmianie czasu? Wychodzi na to, że ja dzisiaj nie śpię od 5 rano (na stary czas) :D

crusiek
28-03-2021, 08:40
Yyyyyyyyy, hahhahahshs

S_Bax
28-03-2021, 08:41
No niezły komentarz ;)

Dex
28-03-2021, 12:31
(...) otwieram ten wątek, otwiera się ta fotka, a córka nagle mówi. "Wiecie co tu jest głupie na tym zdjęciu? To, że wygląda jak w telewizji jak 2 tatusiów chce wziąć ślub i ma dzieci".... crusiek, normalnie, "Wiza na miłość" :D:D:D:D(...)



https://64.media.tumblr.com/dbd25ae13b87d9fc168bbd21e577e660/014bdb80dd0820f1-a3/s500x750/ce8e55c237c085dc9ab8aac7d8f0959f4a84f15e.gifv


https://i.pinimg.com/originals/91/cf/6d/91cf6d0154e0baba00d614048622c65d.gif

crusiek
29-03-2021, 23:44
Dobra, przeszedł mi już tatusiowy szok, Twoja córa to jest niezły numer :D
Jota w Jotę jak mój młodszy, tylko, że ten jeszcze nie do końca potrafi to ubrać w logiczną całość i często wychodzą mu z tego takie zawijasy słowne, że pękamy z żoną ze śmiechu :) Najfajniejszy okres, ten czas między 4 a 6/7 rokiem życia, ze starszym było podobnie :)

Jak tam sytuacja na froncie Bartku? :)

krzysztofz24
29-03-2021, 23:56
A ja ogolnie chcialbmy napisac, ze jestem troche hmm (nie rozczarowany) ale skonfundowany i zaskoczony wygladem Cruska:-).
Sam crusiek pisze, kret, kretowozem jechalem do Bartka po autostradzie. Jeszcze na Discordzie przy wspolnym graniu taki troche basowy glos slyszalem.
To twarz mi jak najbardziej pasuej do Cruska (dobrze z oczu patrzy i lekko szelmowski wyraz twarzy-w pozytywnym sensie), ale spodziewalem sie bardziej krepej, nabitej, wrecz troche muskularnej sylwetki. Jak na rasowego kreta przystalo, takiego troche krepego byka sie spodziewalem:-D.
A tu wysoki szczupak.

spiritus
29-03-2021, 23:59
A ja ogolnie chcialbmy napisac, ze jestem troche hmm (nie rozczarowany) ale skonfundowany i zaskoczony wygladem Cruska:-).
Sam crusiek pisze, kret, kretowozem jechalem do Bartka po autostradzie. Jeszcze na Discordzie przy wspolnym graniu taki troche basowy glos slyszalem.
To twarz mi jak najbardziej pasuej do Cruska (dobrze z oczu patrzy i lekko szelmowski wyraz twarzy-w pozytywnym sensie), ale spodziewalem sie bardziej krepej, nabitej, wrecz troche muskularnej sylwetki. Jak na rasowego kreta przystalo, takiego troche krepego byka sie spodziewalem:-D.
A tu wysoki szczupak.

Krety ślepe z natury a ten ze zdjęcia okulary ma... więc o co chodzi? :D

OjTam
30-03-2021, 00:04
Krety ślepe z natury a ten ze zdjęcia okulary ma... więc o co chodzi? :D

Otóż to. Słusznie prawisz. ;)

krzysztofz24 widać, że w RAWkach udziału nie bierzesz, ani specjalnie tam nie zaglądasz. Kret parę razy facjatę już pokazywał. ;)

spiritus
30-03-2021, 00:07
RAWkowy influancer xD

crusiek
30-03-2021, 00:18
A bo ja wysoki jestem, te mięśnia są rozprowadzone po calym ciele, więc na pierwszy rzut oka nie widac, taka Cicha woda [emoji6]

Trochę się jeździ rowerkiem, mało się je, sama skóra i kości [emoji6] poza tym kumpel złamal rękę i od pół roku nie byłem na silce, wsio zeszlo i sklapcialo [emoji23] ale spoko, teraz zbieram masę, niedługo wielki powrót do formy [emoji12] [emoji846] w końcu zbliżają się wakacje, trzeba bedziebtorsio pokazać [emoji23][emoji23][emoji23]

Ale, hola hola, to nie wątek o mnie gałgany moje drogie [emoji846]

Dex
30-03-2021, 10:23
spodziewalem sie bardziej krepej, nabitej, wrecz troche muskularnej sylwetki. Jak na rasowego kreta przystalo, takiego troche krepego byka sie spodziewalem:-D.
A tu wysoki szczupak.

Bo takiemu łatwiej się pod ziemią poruszać, jak dżdżownica :D Wyobraź sobie takiego wielkiego koksa kopiącego tunel... nim sie przebije to wieki miną :roll:

krzysztofz24
30-03-2021, 18:13
Bo takiemu łatwiej się pod ziemią poruszać, jak dżdżownica :D Wyobraź sobie takiego wielkiego koksa kopiącego tunel... nim sie przebije to wieki miną :roll:

Nie, nie, nie;-).
Kret to poluje i rozszarpuje dżdżownice. Jest ich postrachem, ich kretobójcą:-);-).

- - - - kolejny post - - - - - -


Otóż to. Słusznie prawisz. ;)

krzysztofz24 widać, że w RAWkach udziału nie bierzesz, ani specjalnie tam nie zaglądasz. Kret parę razy facjatę już pokazywał. ;)

Udziału nie brałem nigdy, ale czasem tam zaglądam.

tbogdanowicz
30-03-2021, 19:27
Sebastianie, jak miło znowu popatrzeć na Twoją facjatę. Nawet tylko na zdjęciu.

Bartku, dla Ciebie duuużo zdrowia i szybko wracaj do pełnego zdrowia. Jak spotkałeś się z Crecikiem, to na pewno wszystko już będzie lepiej.

Bartolini82
30-03-2021, 20:33
Jak tam sytuacja na froncie Bartku? :)

Działamy :)

Dzisiaj weszła już ekipa od czyszczenia budynku. Mają roboty na 2-3 tygodnie. Tak szacują. My w końcu dzisiaj po tak długim czasie, skończyliśmy finalnie wynosić swoje rzeczy z domu :/ Masakra po prostu. Teraz już jednak powinno być z górki.
Ja jeżdżę jeszcze w tym tygodniu na rehabilitację.
Powoli zaczynamy sobie układać życie na nowo. Jak dobrze pójdzie, to wywróci nam się ono do góry nogami. Jednak na szczęście, w pozytywnym znaczeniu. Przynajmniej tak nam się wydaje, że zmiany do których dążymy, będą dla nas na plus. Będę co jakiś czas oczywiście zdawał relację :) Tylko teraz jeszcze nawet wieczorami mam robotę. Dzisiaj na przykład muszę koniecznie zliczyć materiał na cały remont. Wszystko co potrzebujemy.

- - - - kolejny post - - - - - -


Bartku, dla Ciebie duuużo zdrowia i szybko wracaj do pełnego zdrowia. Jak spotkałeś się z Crecikiem, to na pewno wszystko już będzie lepiej.
Dziękuję :) Bardzo się cieszę, że poznałem na żywo "cruśka". Oczywiście wiedziałem wcześniej jak wygląda bo pamiętałem jego wstawkę zdjęcia, właśnie w RAWkach :) Jednak naprawdę fajnie poznać kogoś takiego na żywo i chociaż trochę porozmawiać "face to face" :P

crusiek
30-03-2021, 20:58
Działamy :)

Dzisiaj weszła już ekipa od czyszczenia budynku. Mają roboty na 2-3 tygodnie. Tak szacują. My w końcu dzisiaj po tak długim czasie, skończyliśmy finalnie wynosić swoje rzeczy z domu :/ Masakra po prostu. Teraz już jednak powinno być z górki.
Ja jeżdżę jeszcze w tym tygodniu na rehabilitację.
Powoli zaczynamy sobie układać życie na nowo. Jak dobrze pójdzie, to wywróci nam się ono do góry nogami. Jednak na szczęście, w pozytywnym znaczeniu. Przynajmniej tak nam się wydaje, że zmiany do których dążymy, będą dla nas na plus. Będę co jakiś czas oczywiście zdawał relację :) Tylko teraz jeszcze nawet wieczorami mam robotę. Dzisiaj na przykład muszę koniecznie zliczyć materiał na cały remont. Wszystko co potrzebujemy.

- - - - kolejny post - - - - - -


Dziękuję :) Bardzo się cieszę, że poznałem na żywo "cruśka". Oczywiście wiedziałem wcześniej jak wygląda bo pamiętałem jego wstawkę zdjęcia, właśnie w RAWkach :) Jednak naprawdę fajnie poznać kogoś takiego na żywo i chociaż trochę porozmawiać "face to face" :P

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko mocno trzymać kciuki za pozytywny rozwój sytuacji! :)


Sebastianie, jak miło znowu popatrzeć na Twoją facjatę. Nawet tylko na zdjęciu.

Bartku, dla Ciebie duuużo zdrowia i szybko wracaj do pełnego zdrowia. Jak spotkałeś się z Crecikiem, to na pewno wszystko już będzie lepiej.

Czyli nie pękła matryca w monitorze ;) Miło mi :)

sokolnik
30-03-2021, 21:16
1. Nie zaglądałem tu piątku, doczytałem wątek... Wczoraj Cruśka się na Discordzie pytałem jak tam Bartek, także czytać nie muszę, relację mam od głównoDorodzącego akcją ;) Bartek, ja wiem że nie czas na gierki, ale czekamy na Ciebie i pykamy :D składaj kompa potwora za tą kasę i gramy ;) Nikomu nie powiemy :D
2. Gratulację za całą akcje Crusiek
3. Bartek, ponownie, trzymaj się tam ciepło! trzymamy kciuki za remont, ważne że cali i zdrowi jesteście, resztę się wyremontuje
4. "gębę Cruśka, Krzysia, Robercika z Podlaskiego lasu już widziałem... oni mój dziób też :D Największy jak on to sam mówi, Kaban, to Krzyś :mrgreen: a sam atakuje innych i przezywa od Szczupaków ;) faktycznie, jest taki lekki szok, jak się z kimś pisze na forum...poznaje, potem jakieś rozmowy telefoniczne albo Discord/gierki a potem spotyka się tą osobę w życiu... no i szok... ale ma gębę :P

5. Szkoda że fota bez żony, tak to fota jakaś z Tęczowej Parady czy co? :D byłaby żona to by upiększyła zdjęcie a tak mamy co mamy - 2óch tatusiów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

crusiek
30-03-2021, 21:18
Dzięki temu jest też okazja do powtórki :D

spiritus
30-03-2021, 21:19
5. Szkoda że fota bez żony, tak to fota jakaś z Tęczowej Parady czy co? :D byłaby żona to by upiększyła zdjęcie a tak mamy co mamy - 2óch tatusiów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W dzisiejszych czasach trzeba być tolerancyjnym :mrgreen:

W co gracie ciekawego? :P

tbogdanowicz
30-03-2021, 21:22
Czyli nie pękła matryca w monitorze ;) Miło mi :)

Mój monitor co jakiś czas wyświetla Twoje podobizny, to już się zahartował :razz:.
Czas znowu się potkać. Oby uspokoiła się sytuacja z wirusem...
W okolicach Wrocławia, też już prawie 3 lata nie byłem.

crusiek
30-03-2021, 21:31
Ja po nocy, jakoś dziwnie wyjechałem od Bartka i zamiast wrócić tą samą trasą, którą jechałem zachciało mi się wracać pipidówami. Nie powiem, stresujące to było, dużo zwierzaków i wąskie dróżki, aż w pewnym momencie straciłem wiarę, że dobrze jadę :D No ale w końcu wyjechałem na główną uff :)
Trzeba trzeba :)
Zrobić jakiś zlot, czy coś :)

- - - - kolejny post - - - - - -


W dzisiejszych czasach trzeba być tolerancyjnym :mrgreen:

W co gracie ciekawego? :P

Red Alert 2 oraz Battlefield IV

sokolnik
30-03-2021, 21:33
W dzisiejszych czasach trzeba być tolerancyjnym :mrgreen:

W co gracie ciekawego? :P

jestem tolerancyjny dla Tęczy ale 2 tatusiów i 2 dzieci... sorrka, nie wchodźmy w te tematy :P

Gramy w Red Alert 2 oraz Battlefield 4 :) w zależności na co jest ochota, to tak różnie, falami bardziej :P

- - - - kolejny post - - - - - -


Ja po nocy, jakoś dziwnie wyjechałem od Bartka i zamiast wrócić tą samą trasą, którą jechałem zachciało mi się wracać pipidówami. Nie powiem, stresujące to było, dużo zwierzaków i wąskie dróżki, aż w pewnym momencie straciłem wiarę, że dobrze jadę :D No ale w końcu wyjechałem na główną uff :)


miałem tak jak o 22 zachciało mi się skrótów w rejonie Polski której w ogóle nie znam... ehh jazdy PGRerowskimi drogami między polami...ehh :D

krzysztofz24
30-03-2021, 21:37
(.....)
4. "gębę Cruśka, Krzysia, Robercika z Podlaskiego lasu już widziałem... oni mój dziób też :D Największy jak on to sam mówi, Kaban, to Krzyś :mrgreen: a sam atakuje innych i przezywa od Szczupaków ;) faktycznie,

Osz ty świniaku upasiony:-D. To ja ci wymyśliłem pseudo kaban, jak sie dowiedziałem ile ważysz.
Ty jestes kabanem:-);-).
Ja...Ja jestem nienormatywnie szczuply:mrgreen:

spiritus
30-03-2021, 21:38
A to nie dołączę bo nie mam a zakupów na chwilę obecną nie planuję żadnych :P

Noo wracanie pipidówami daje w kość. Z Warszawy raz jechałem takimi dziurami, że masakra :D Główne drogi zablokowane przez wypadki i tak mnie nawi kierowała :D

Bartolini82
30-03-2021, 22:36
Bartek, ja wiem że nie czas na gierki, ale czekamy na Ciebie i pykamy :D składaj kompa potwora za tą kasę i gramy ;) Nikomu nie powiemy :D
Myślę, że tak w czwartek lub piątek pogramy :) Teraz powinny być już dla nas luźniejsze dni, a tym bardziej wieczory. Bo na razie to tak wyglądało, że w ciągu dnia na pogorzelisku, a wieczorem szukanie i obdzwanianie ekip + inne sprawy organizacyjne.

Kompa lepszego nie potrzebuję :) Szkoda aparatu i Sigmy, które poszły z dymem bo nie mam czym robić zdjęć. Więc docelowo, pieniążki od Was pójdą pewnie na jakiś sprzęt foto. Przy okazji będzie on pamiątką :) Na razie jednak, pieniądze bardzo się przydały bo z nich dzisiaj opłaciłem pozostałą kwotę za okna. Po czasie oczywiście z powrotem "przerzucę" sobie tę kwotę do osobnej "kupki" :)
Na razie muszę się też przygotować do wyprzedaży sprzętu foto jaki mi został bo nawet jeśli kupię jakiś aparat to będzie to na 99% jednak już bezlustro. D850 korci niesamowicie, ale jednak sygnały z rynku lustrzanek nie napawają optymizmem i chyba nie ma sensu już się rzucać z wydatkiem na taki sprzęt. No, ale na razie nie zaprzątam sobie tym głowy bo są o wiele pilniejsze wydatki.

sokolnik
30-03-2021, 23:21
Myślę, że tak w czwartek lub piątek pogramy :) Teraz powinny być już dla nas luźniejsze dni, a tym bardziej wieczory. Bo na razie to tak wyglądało, że w ciągu dnia na pogorzelisku, a wieczorem szukanie i obdzwanianie ekip + inne sprawy organizacyjne.

Kompa lepszego nie potrzebuję :) Szkoda aparatu i Sigmy, które poszły z dymem bo nie mam czym robić zdjęć. Więc docelowo, pieniążki od Was pójdą pewnie na jakiś sprzęt foto. Przy okazji będzie on pamiątką :) Na razie jednak, pieniądze bardzo się przydały bo z nich dzisiaj opłaciłem pozostałą kwotę za okna. Po czasie oczywiście z powrotem "przerzucę" sobie tę kwotę do osobnej "kupki" :)
Na razie muszę się też przygotować do wyprzedaży sprzętu foto jaki mi został bo nawet jeśli kupię jakiś aparat to będzie to na 99% jednak już bezlustro. D850 korci niesamowicie, ale jednak sygnały z rynku lustrzanek nie napawają optymizmem i chyba nie ma sensu już się rzucać z wydatkiem na taki sprzęt. No, ale na razie nie zaprzątam sobie tym głowy bo są o wiele pilniejsze wydatki.

1. Gierkowanie mówisz :D Dawaj bo rozwaliłem Cruśka w RA2 (niedługo przestanie ze mną grać) potem w BF4 miałem więcej pkt niż on (zająłem II miejsce w drużynie, on 3 lub 4 ale różnice minimalne) :D dawaj dawaj czekamy.
2 FOTO, a nie lepiej kupić Z6 po prostu? :) iść w system bezstekowców ?

Bartolini82
31-03-2021, 11:04
Tak, pisałem, że na 99% to będzie już bezlusterkowiec. Tylko nawet nie miałem czasu się zastanowić jaki. Czy Nikon, czy może jednak C albo S. Choć chyba raczej Nikon ;)

spiritus
31-03-2021, 11:11
Tak, pisałem, że na 99% to będzie już bezlusterkowiec. Tylko nawet nie miałem czasu się zastanowić jaki. Czy Nikon, czy może jednak C albo S. Choć chyba raczej Nikon ;)

Bierz Z6. Polecam :)

sokolnik
31-03-2021, 12:13
Tak, pisałem, że na 99% to będzie już bezlusterkowiec. Tylko nawet nie miałem czasu się zastanowić jaki. Czy Nikon, czy może jednak C albo S. Choć chyba raczej Nikon ;)99%? Czyki jednak jest szansa ze kupisz kompa potwora i bedziemy giercować ;)

Bartolini82
31-03-2021, 20:08
sokolnik, nie, ten 1% to opcja tradycyjnej lustrzanki :D
Nie potrzebuję kompa potwora. Ten jaki mam, w zupełności mi wystarczy. Kupowałem go z myślą, że nie będzie zmieniany przez kilka lat i tego się będę trzymał. Za jakiś czas tylko wymienię chłodzenie na nowe i obudowę, bo w serwisie powiedzieli, że mimo czyszczenia, warto te 2 elementy zmienić w okolicach wakacji, żeby nie oddawały smrodu spalenizny. Choć, na razie jest dobrze i nie czuję tego (albo już przywykłem :/).

sokolnik
31-03-2021, 20:23
sokolnik, nie, ten 1% to opcja tradycyjnej lustrzanki :D
Nie potrzebuję kompa potwora. Ten jaki mam, w zupełności mi wystarczy. Kupowałem go z myślą, że nie będzie zmieniany przez kilka lat i tego się będę trzymał. Za jakiś czas tylko wymienię chłodzenie na nowe i obudowę, bo w serwisie powiedzieli, że mimo czyszczenia, warto te 2 elementy zmienić w okolicach wakacji, żeby nie oddawały smrodu spalenizny. Choć, na razie jest dobrze i nie czuję tego (albo już przywykłem :/).

W kwestii obudowy i chlodzenia moge doradzić :)

Bartolini82
31-03-2021, 21:00
Dziękuję, ale wystarczy mi to co mam :) Widziałem Twojego "tasiemca" na te tematy :D

sokolnik
31-03-2021, 21:44
Dziękuję, ale wystarczy mi to co mam :) Widziałem Twojego "tasiemca" na te tematy :D

ee szkoda, bym Ci doradził jakiegoś wypaśnego bikłajeta albo chłodzenie alfakula :)