Zobacz pełną wersję : Kamerka internetowa
Jakaś sensowna, niedroga kamerka do gadania przez neta - skype, facebook... Żeby dobrze zbierała po ciemku bo nie stać mnie na mocne żarówki. Do kupienia w stacjonarnym markecie z elektroniką. Doradzi ktoś?
Bartolini82
03-02-2021, 14:59
Ja synowi do nauki zdalnej kupiłem https://www.morele.net/kamera-internetowa-xiaomi-imilab-full-hd-5943254/
Teraz widzę kosztuje 99zł, a w połowie listopada 160zł płaciłem. To sk...y :D
Moim zdaniem nawet te 160zł warto dać, a te 99 to już na pewno. No, chyba, że oczekujesz jakichś mega cudów, to coś innego. Całkowicie po ciemku jej nie testowaliśmy, ale nawet przy naprawdę słabym oświetleniu było ok.
Smartfona użyj. Żadna kamerka nie ma takiej jakości jak tel.
Dzięki, teraz używam Creative Live! Cam Sync 720p, więc to HD w Xiaomi może być lepsze. Smartfon odpada. To ma być coś na monitor.
Na monitor możesz smartfon przyczepić elastycznym mini statywem i używać go przez droid cam jak zwykłej kamery pc [emoji6]
robin102
04-02-2021, 21:40
Używamy Creative Live! Cam Sync 1080p. Świetna kamerka, świetne mikrofoniki. Używamy do pracy, wiec nie mogło być lipy.
tu kupiona za 299 zł
https://www.euro.com.pl/kamery-internetowe/creative-live-cam-sync-1080p.bhtml?gclid=EAIaIQobChMIwt-CjP3Q7gIVWuvtCh2ieAiGEAQYASABEgJeAPD_BwE&gclsrc=aw.ds
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.