Mane
01-02-2021, 15:42
Etui / Pudełko na karty XQD i SD
Ktoś może używa czegoś takiego i mógłby coś polecić?
Chodzi o to, żeby po plenerze aparat przeleżał sobie trochę w plecaku celem wyrównania temp, a karta wyjęta jeszcze w plenerze nie pałętała się luzem w kieszenie.
O ile w przypadku SD można to praktykować, o tyle jeśli chodzi o XQD wolałbym nie ryzykować zgubienia lub uszkodzenia ;)
Ktoś może używa czegoś takiego i mógłby coś polecić?
Chodzi o to, żeby po plenerze aparat przeleżał sobie trochę w plecaku celem wyrównania temp, a karta wyjęta jeszcze w plenerze nie pałętała się luzem w kieszenie.
O ile w przypadku SD można to praktykować, o tyle jeśli chodzi o XQD wolałbym nie ryzykować zgubienia lub uszkodzenia ;)