Zobacz pełną wersję : Dla tych co nie wierzą w Świętego Mikołaja
Bartolini82
24-12-2020, 13:06
Dla wszystkich niedowiarków :)
https://www.flightradar24.com/R3DNO53/2662dc09
Proszę bardzo. Nawet na flightradar można go namierzyć :)
Wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia (a dla tych co nie obchodzą, to po prostu udanego wypoczynku) oraz wszystkiego najlepszego w 2021r. Oby zaraza minęła i życie wróciło do normalności.
marcin255
24-12-2020, 13:37
Kurde gdzie on leci ???
Bartolini82
24-12-2020, 14:13
marcin255 wcześniej był nad Japonią, teraz jest nad Australią :)
Nie martw się, jak byłeś grzeczny to i do Ciebie przyleci :D
Kurde, do mnie nie przyleci...
marcin255
24-12-2020, 15:32
Kurde znowu nie w tą stronę ...:(
Bartolini82
24-12-2020, 17:19
Teraz jest nad Indiami i przy prędkości 74km/h chyba nie mamy co liczyć dzisiaj na prezenty :D
Z tą prędkością jest rzeczywiście coś nie halo - ale Mikołaj ma pewno dostęp do tunelu czasoprzestrzennego... :)
No to doczekaliśmy - jest w Polsce.
Właśnie dotarł do Buska Z. :)
Nooooo, poleciał po Finlandię i wróci do nas :mrgreen:
Pewnie przez komin będzie wchodził, więc flaszkę trzeba będzie z sadzy obetrzeć.
Wesołych Świąt! :-D
Bartolini82
24-12-2020, 23:37
U mnie dzieciaki miały trochę radochy z tym filghtradar :) Tylko syn w końcu wziął się na sposób żeby się przekonać czy to jednak Mikołaj czy rodzice, no i cwaniaczek schował swój telefon, wykierowany na choinkę i mnie nagrał jak podkładam prezenty. A później płakał, że to jednak nie Mikołaj :P
U mnie dzieciaki miały trochę radochy z tym filghtradar :) Tylko syn w końcu wziął się na sposób żeby się przekonać czy to jednak Mikołaj czy rodzice, no i cwaniaczek schował swój telefon, wykierowany na choinkę i mnie nagrał jak podkładam prezenty. A później płakał, że to jednak nie Mikołaj :PDałeś się podejść jak 10 latek .... [emoji23]
spiritus
25-12-2020, 11:13
Już wylądował. Podobno powodem było zmrożone paliwo rakietowe z Finlandii :twisted:
46558
Z lądowaniem różnie może być... po drodze też różniaste niespodzianki się zdarzają:
46559
Bartolini82
25-12-2020, 15:09
Dałeś się podejść jak 10 latek .... [emoji23]
Nie zauważyłem telefonu. Żona go widziała, ale myślała, że cwaniak zapomniał. Nawet mi nie powiedziała. Tak to pewnie bym coś skojarzył.
Najzabawniejsze jednak jest to, że mój syn ma 11 lat, a jeszcze się łudził, że to św.Mikołaj :D
- - - - kolejny post - - - - - -
spiritus, rwpb świetne gify :D
Nie zauważyłem telefonu. Żona go widziała, ale myślała, że cwaniak zapomniał. Nawet mi nie powiedziała. Tak to pewnie bym coś skojarzył.
Najzabawniejsze jednak jest to, że mój syn ma 11 lat, a jeszcze się łudził, że to św.Mikołaj :D
- - - - kolejny post - - - - - -
spiritus, rwpb świetne gify :DNie przejmuj się, zapamiętał, na starość będzie ciebie tak samo zwodził, że to nie jest dom opieki [emoji23]
marcin255
25-12-2020, 17:13
Ja 24.12 widziałem takiego podejrzanego gości , co prawda bez reniferów ale kto wie ....
46565
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.