PDA

Zobacz pełną wersję : Dla tych co nie wierzą w Świętego Mikołaja



Bartolini82
24-12-2020, 13:06
Dla wszystkich niedowiarków :)
https://www.flightradar24.com/R3DNO53/2662dc09

Proszę bardzo. Nawet na flightradar można go namierzyć :)

Wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia (a dla tych co nie obchodzą, to po prostu udanego wypoczynku) oraz wszystkiego najlepszego w 2021r. Oby zaraza minęła i życie wróciło do normalności.

marcin255
24-12-2020, 13:37
Kurde gdzie on leci ???

Bartolini82
24-12-2020, 14:13
marcin255 wcześniej był nad Japonią, teraz jest nad Australią :)
Nie martw się, jak byłeś grzeczny to i do Ciebie przyleci :D

crusiek
24-12-2020, 14:16
Kurde, do mnie nie przyleci...

marcin255
24-12-2020, 15:32
Kurde znowu nie w tą stronę ...:(

Bartolini82
24-12-2020, 17:19
Teraz jest nad Indiami i przy prędkości 74km/h chyba nie mamy co liczyć dzisiaj na prezenty :D

jo44
24-12-2020, 17:36
Z tą prędkością jest rzeczywiście coś nie halo - ale Mikołaj ma pewno dostęp do tunelu czasoprzestrzennego... :)

jo44
24-12-2020, 21:29
No to doczekaliśmy - jest w Polsce.
Właśnie dotarł do Buska Z. :)

Dex
24-12-2020, 22:05
Nooooo, poleciał po Finlandię i wróci do nas :mrgreen:

ASAHI
24-12-2020, 23:23
Będzie schłodzona :-)

Ligo
24-12-2020, 23:29
Pewnie przez komin będzie wchodził, więc flaszkę trzeba będzie z sadzy obetrzeć.

Wesołych Świąt! :-D

Bartolini82
24-12-2020, 23:37
U mnie dzieciaki miały trochę radochy z tym filghtradar :) Tylko syn w końcu wziął się na sposób żeby się przekonać czy to jednak Mikołaj czy rodzice, no i cwaniaczek schował swój telefon, wykierowany na choinkę i mnie nagrał jak podkładam prezenty. A później płakał, że to jednak nie Mikołaj :P

crusiek
25-12-2020, 00:04
U mnie dzieciaki miały trochę radochy z tym filghtradar :) Tylko syn w końcu wziął się na sposób żeby się przekonać czy to jednak Mikołaj czy rodzice, no i cwaniaczek schował swój telefon, wykierowany na choinkę i mnie nagrał jak podkładam prezenty. A później płakał, że to jednak nie Mikołaj :PDałeś się podejść jak 10 latek .... [emoji23]

spiritus
25-12-2020, 11:13
Już wylądował. Podobno powodem było zmrożone paliwo rakietowe z Finlandii :twisted:

46558

rwpb
25-12-2020, 12:46
Z lądowaniem różnie może być... po drodze też różniaste niespodzianki się zdarzają:
46559

Bartolini82
25-12-2020, 15:09
Dałeś się podejść jak 10 latek .... [emoji23]

Nie zauważyłem telefonu. Żona go widziała, ale myślała, że cwaniak zapomniał. Nawet mi nie powiedziała. Tak to pewnie bym coś skojarzył.
Najzabawniejsze jednak jest to, że mój syn ma 11 lat, a jeszcze się łudził, że to św.Mikołaj :D

- - - - kolejny post - - - - - -
spiritus, rwpb świetne gify :D

crusiek
25-12-2020, 15:15
Nie zauważyłem telefonu. Żona go widziała, ale myślała, że cwaniak zapomniał. Nawet mi nie powiedziała. Tak to pewnie bym coś skojarzył.
Najzabawniejsze jednak jest to, że mój syn ma 11 lat, a jeszcze się łudził, że to św.Mikołaj :D

- - - - kolejny post - - - - - -
spiritus, rwpb świetne gify :DNie przejmuj się, zapamiętał, na starość będzie ciebie tak samo zwodził, że to nie jest dom opieki [emoji23]

marcin255
25-12-2020, 17:13
Ja 24.12 widziałem takiego podejrzanego gości , co prawda bez reniferów ale kto wie ....
46565